یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: هیتون ابزار اوله برای پایان کار دخیا در یونایتد!

تام هیتون اولین خرید شیاطین سرخ در تابستان جاری بود.

یونایتد فنز – این انتظار از نظر هواداران غیرمنتظره بود. یونایتد هیتون را به عنوان بک آپ برای هندرسون و دخیا جذب کرده است که هر دوی آن ها در تیم مانده اند.

البته ممکن است قصد سولشر از جذب هیتون استفاده از او به عنوان گزینه دوم در صورت جدایی یکی از دو دروازه بان تاپ تیم باشد، اما در حال حاضر او دروازه بان سوم است. و اکنون به طرز عجیبی او شانس شروع فصل به عنوان دروازه بان اول یونایتد را داراست.

تام در هر سه بازی یونایتد طی پیش فصل در ترکیب ابتدایی بوده است. در بازی مقابل کیو پی آر که یونایتد ۴ گل دریافت کرد نیز سه تای آن پس از خروج هیتون از زمین به ثمر رسید. گل مقابل دربی کانتی نیز اینچنین بود و ۴ گل از ۵ گل دو بازی اول را گرانت دریافت کرد.

در بازی مقابل برنتفورد نیز هیتون نمی توانست مانع گل شدن ضربات عالی مهاجمان حریف شود.

نکته ی مثبت برای هیتون می تواند عدم آمادگی هندرسون و دخیا باشد و شانس او برای فیکس بودن را افرایش دهد. هندرسون و دخیا پس از تعطیلات تابستانی به تمرینات بازگشته اند. دخیا در یورو همراه تیم ملی اسپانیا بود اما فرصت بازی پیدا نکرد. هندرسون دچار مصدومیت بود و این باعث می شود یونایتد جوانب احتیاط را رعایت کند و عجله ای برای بازگشت او نداشته باشد.

در بازی آخر پیش فصل مقابل اورتون که روز شنبه ی هفته ی آینده برگزار خواهد شد، احتمال دارد دخیا و هندرسون هر کدام یک نیمه به زمین بروند. اگر اوله نگران آمادگی فیزیکی و ذهنی دین و دیوید برای بازی مقابل لیدز باشد، ممکن است هیتون را انتخاب کند.

تئوری دیگری که مطرح است این است که هندرسون کاملا آماده ی شروع فصل نخواهد بود و سولشر نمیخواهد دخیا را بازی دهد چرا که اگر برنامه ی او تثبیت جایگاه هندرسون به عنوان دروازه بان اصلی تیم باشد، نیمکت نشین کردن دوباره ی دخیا پس از بازی در هفته های آتی دشوار تر خواهد بود و به این دلیل ممکن است از هیتون استفاده کند. هنوز مشخص نیست که اوله کدام یک را به عنوان دروازه بان اصلی تیم طی فصل آتی انتخاب خواهد کرد.

هیتون در پیش فصل نشان داد که بلا استفاده نیست و اگر دفاعی مستحکم جلوی خود داشته باشد، چیزی بیشتر از حضور در تیم از خود نشان خواهد داد.

بالاترین احتمال مربوط به حضور یکی از بین دخیا یا هندرسون در بازی آغازین فصل مقابل لیدز است اما اگر تام هیتون بازی را آغاز کرد نیز به دلایل مذکور نباید متعجب بود.

 

منبع: United in focus

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x