مقاله: هزینه فسخ قرارداد فیل جونز چقدر خواهد بود؟

مدافع نام آشنای شیاطین سرخ تا سال ۲۰۲۳ با این باشگاه قرارداد دارد؛ در این مقاله به بررسی گزینه های پیش روی طرف اولدترافوردی و خود بازیکن می پردازیم.

یونایتد فنز – اخبار آشنایی در کنفرانس خبری سرمربی منچستریونایتد، اوله گنار سولشر، پیش از بازی با شفیلد یونایتد، مبنی بر مصدومیت فیل جونز، وجود داشت. مرد نروژی به وب سایت باشگاه گفته است که جونز تا ژانویه آماده بازی خواهد شد، اگرچه شانس کمی برای بازی در ترکیب اصلی خواهد داشت.

یونایتد ضرر زیادی از تقدیم کردن قرارداد جدیدی به فیل جونز در سال ۲۰۱۹، متحمل شده است. منطقی است که به او اجازه دهند به عنوان بازیکن آزاد باشگاه را ترک کند، اما شیاطین سرخ در صورت امکان، تمایلی به انجام این کار ندارند، مخصوصا به این دلیل که جونز ۲۸ ساله اکنون باید به دوران اوج خود رسیده باشد.

این انتخاب به این دلیل بود که افراد کوچک بین باشگاه چندین عکس اسلایدی را به قضاوت واقعی بر اساس فوتبال، ترجیح دادند. جونز دقایق فوق العاده کمی بازی کرده است؛ هم زمانی که کیفیت لازم را نداشت و هم از ماه ژوئن که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد.

فیل جونز تا سال ۲۰۲۳ با منچستریونایتد قرارداد دارد.

قراردادی که جونز امضا کرد، تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد، البته بعلاوه ی بند مضحک تمدید قرارداد به مدت یک سال دیگر. البته حقوقی که به جونز پرداخت می شود، چندان برای باشگاه خنده دار نیست.

در میان مصدومیت های بی شمار او، زمزمه هایی وجود دارد که باشگاه بی رحمانه عمل کند و قرارداد وی را فسخ کند. این کار از لحاظ فوتبالی ضرر ناچیزی دارد، اما هزینه زیادی را به یونایتد متحمل می شود.

رسانه نظارت بر حقوق و دستمزد Sporteks، گزارش می دهد که فیل جونز در منچستریونایتد ۷۰ هزار پوند در هفته و ۴.۵ میلیون پوند در سال درآمد دارد، در حالی که The Mirror مدعی است وی ۷۵ هزار پوند در هفته کسب می کند.

با توجه به دو سال و نیم باقی مانده از قرارداد مدافع انگلیسی، اخراج او فقط ۱۱.۲۵ میلیون پوند آب می خورد. جونز هیچ کاری در زمین بازی انجام نمی دهد و جمله “قراردادش را فسخ کنید” برای هواداران بسیار وسوسه انگیز است، اما در این صورت یونایتد یک چاله برای دفن خودش حفر کرده است.

آیا علاقه ای نسبت به فیل جونز در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه وجود دارد؟

اگر جونز بتواند آمادگی خود را حفظ کند، به نظر می رسد در پنجره زمستانی مشتری ای داشته باشد. گزارش ۹۰Min بیان می کند که هشت باشگاه شامل سلتیک، نیوکاسل یونایتد، لسترسیتی، برنلی، کریستال پالاس، ساوتهمپتون، شفیلد یونایتد و وستهم، همگی به جذب جونز علاقه دارند.

ممکن است فقط یک یا دو تیم از نام های ذکر شده به طور جدی به دنبال انتقال وی باشند، که باز هم عدد بیشتری نسبت به تابستان است. جونز سزاوار بازگشت به مستطیل سبز است، تا نشان دهد چرا زمانی به عنوان یک استعداد برتر از او یاد می شده است. وی فقط در صورتی می تواند این کار را انجام دهد، که آمادگی خود را حفظ کند.

عدم موفقیت در حفظ آمادگی، برای جونز و منچستریونایتد گران تمام خواهد شد. هرگونه هزینه ای که در ژانویه برای او دریافت شود، باعث می شود لاقل سودی داشته باشد.

منبع: UnitedinFocus

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

راز عدم تغییر شماره پیراهن مک تومینی

چرا اسکات مک تومینی شماره پیراهنش در منچستر یونایتد را تغییر نداده است؟ ۰

یک دیدگاه

  1. من اصلا فاز مدیرای منچستر رو نمی فهمم بی دلیل قرار داد این رو تمدید کردن باید میفرستادن میرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =