مقاله: نیمکت نشینی رشفورد در تیم ملی دقیقاً همان چیزی است که منچستریونایتد به آن نیاز دارد

مارکوس رشفورد پس از یک فصل شلوغ با منچستریونایتد، هنوز برای انگلیس در یورو ۲۰۲۰ از ابتدا به میدان نرفته است.

یونایتد فنز – همه بازیکنان ها اصرار دارند که در تمام بازی ها به میدان بروند و این برای مارکوس راشفورد در یورو ۲۰۲۰ اتفاق نیوفتاده است.

با توجه به اینکه هری کین، رحیم استرلینگ، فیل فودن و بوکایو ساکا به او ترجیح داده می شوند، رشفورد در یورو ۲۰۲۰ تاکنون در ۳ بازی به صورت تعویضی و مجموعا فقط ۵۸ دقیقه در زمین حضور داشته است.

اگرچه ممکن است شماره ۱۰ شیاطین سرخ از نیمکت نشینی برای کشورش ناامید شود، اما حداقل این اتفاق برای منچستریونایتد یک موهبت به شمار می رود.

رشفورد در یک سال گذشته ۷۶ بار برای تیم های باشگاهی و ملی به میدان رفته و در نتیجه، آسیب دیدگی های مختلف برایش رخ داده و این فرم او قابل درک است.

شاید گرت ساوتگیت از فشارهایی که رشفورد در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ داشته آگاه می باشد او یک مربی زیرک است، که تیم را قبل از تصمیم گیری هرچند غیرمعمول، پیش روی افراد قرار می دهد و این رویه بیشتر اوقات نتیجه می دهد.

اگر او دقایق بازی مارکوس را مدیریت کند، یونایتد احتمالاً در فصل آینده یک بازیکن با روحیه تر و سرحال تر در اختیار خواهد داشت.

برای انگلیس که گزینه های هجومی زیادی دارد، بازی دادن به رشفورد نا آماده از ابتدا هیچ سودی ندارد، اما او در نیمه دوم می تواند یک دارایی واقعی در برابر پاهای خسته حریفان باشد.

این یک سناریو دو سر برد برای یونایتد است، که می داند با وجود نا امیدی رشفورد از نیمکت نشینی هایش در ابتدی کار، برای شروع فصل آینده سرحال تر خواهد بود.

منبع: Manchester Evening News

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مشکل وینگر راست منچستریونایتد بدون سانچو نیز حل شده است!

پیروزی عصر یکشنبه شیاطین سرخ در مقابل دربی کانتی نشان داد که مشکل وینگ راست …

۳ دیدگاه

  1. با توجه به اینکه بیشتر فصل رو با مصدومیت بازی کرد عملکرد بدی نداشت.راشفورد از اون دست بازیکناست ک با گذر هر سال پیشرفت رو هم در شخصیت و هم فوتبالش میبینم.

  2. ساوت گیت مربی زیرک است😂 ساوت گیت رو من مربی حساب نمیکنم

  3. همه تیمعا چند خزید رو نهایی کردن،الان سیتی گریلیش رو گرفته،درحال نهایی کردن هری کین هم هسترئال و بارسا هم خرید داشتنما هنوز سانچو رو هم نگرفتیمچه برسه به مهاجم و مدافع و هافبک خوبنهایتش امسال سانچو میاد با دوسه تا بنجلآخر سر هم میگن با این بازیکنان نمیشه قهرمان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =