مقاله: میسون گرینوود و راول موریسون؛ شباهت یا تفاوت؟

میسون گرینوود، مهاجم منچستریونایتد، اخیرا در سر تیتر اخباری وحشتناک قرار گرفته است، اما آخرین موردی که در همین آخر هفته منتشر شد، بدترین نوع روزنامه نگاری است.

یونایتد فنز – به ادعای The Mirror، برخی افراد در منچستریونایتد نگران هستند که گرینوود همان راه راول موریسون را طی کند. اما با توجه به دوران منحصر به فرد اولدترافوردی دو بازیکن، این ادعا، پوچ به نظر می رسد.

موریسون در حالی اولدترافورد را ترک کرد، که با سه حضور کوتاه در جام اتحادیه انگلستان، مجموعا ۶۵ دقیقه بازی کرده بود. اما در طرف مقابل، گرینوود در ۶۱ بازی برای شیاطین سرخ به میدان رفته است که موفق شده ۱۹ گل و ۶ پاس گل تا به اینجا به ثبت برساند.

تقریبا مانند آن است که کسی به یک کودک با استعداد سابق نگاه کند که از عرش به فرش رسید و نام خود را روی داستانی در مورد یک نوجوان، که اعتیاد به مواد مخدرش را توجیه کرده است، حک کرد. گرینوود ستاره ای در حال رشد نیست، او اکنون کاملا بالغ شده است.

هرکسی که بازی میسون را در منچستریونایتد دیده باشد، می داند که چه کار هایی می تواند انجام دهد و او نزدیک ترین چیزی است که شیاطین سرخ از زمان حضور خود شخص کریستیانو رونالدو به خود دیده اند.

او دو پای مرگبار و اعتماد به نفس فراوان دارد و می تواند هم در کناره ها و هم در وسط بازی کند. جوان پر شور و شوق منچستریونایتد تلاش بسیار زیادی برای رسیدن به این نقطه انجام داده است.

موریسون و گرینوود: دو بازیکن کاملا متفاوت!

سختی های موریسون کاملا مستند هستند، اما او هرگز نتوانست به بالاترین درجه ای که گرینوود به آن رسیده است، دست یابد. به نظر می رسد گزارشاتی از این دست می خواهند نشان دهند که جوان یونایتد به اندازه کافی برای موفقیت تلاش نمی کند.

میسون گرینوود بازیکنی است که از رده های پایین تر با سرعتی نگران کننده به رده های بالاتر آمد. نوجوانی که ۳۴ گل در ۳۴ بازی تیم زیر ۱۸ ساله ها به ثمر رساند و فقط تا حدی در تیم زیر ۲۳ ساله ها ماند تا ثابت کند آماده بازی در تیم بزرگسالان است.

موریسون هرگز ارزش خود را در اولدترافورد اثبات نکرد، اما گرینوود یک ملی پوش انگلیسی با اخلاق کاری فوق العاده است. پیشرفت او نشان دهنده این موضوع است. بله، میسون اخیرا هنگامی که دور از منچستریونایتد و در تیم ملی بود، اشتباهی مرتکب شد، اما این استعداد او، دستاورد هایش و این واقعیت را که تبدیل به یک اسطوره بزرگ برای منچستریونایتد خواهد شد را نفی نمی کند.

میسون گرینوود، بر خلاف راول موریسون، یک استعداد ناکام نیست. او در راه رسیدن به اوج است.

منبع: United in Focus

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 5 =