یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: منچستر يونايتد پس از تمديد قرارداد ميسون گرينوود، معضل نقل و انتقالاتي جديدي دارد

گرينوود يک قرارداد بلند مدت جديد را با یونایتد امضا کرده است اما هنوز يک سوال در مورد پيشرفت او باقي مانده است.

یونایتد فنز – با اخبار مربوط به قرارداد بلند مدت جديد ميسون گرينوود در اولدترافورد شواهد ديگري از پروژه در دست ساخت اوله گونار سولشر بوديم.

کمتر از دو سال پيش بود که گرينوود اولين بازي خود را در يونايتد انجام داد و رابطه طولاني مدت خود با تيم را در يک شب فراموش نشدني در پاريس آغاز کرد.

در حال حاضر او يک مهاجم 19 ساله، با 82 بازي و 21 گل زده است، مطمئنا آينده براي گرينوود، با وجود تحمل يک فصل ثانويه تا حدودي سخت درخشان خواهد بود.

هدف اصلي او؟ مطمئنا کسب جام است. مانند بسياري ديگر در يونايتد، اولويت اصلي اضافه کردن ظروف نقره اي به ويترين عناوين شخصي خود و چيزهايي براي نشان دادن و پيشرفت مداوم که طي دو فصل گذشته ايجاد شده است.

گرينوود چيزي کمتر از يک استعداد خالص نيست که قبلاً خود را بعنوان يکي از کشنده ترين مهاجمان ليگ برتر معرفي کرده است، با رويکرد منحصر به فرد خود که او را با هر دو پا مرگبار مي باشد.

با اين حال، يک علامت سوال وجود دارد که در کنار نام گرينوود کم رنگ حک شده است. او در دراز مدت کجا بازي خواهد کرد؟

از زماني که او به عنوان يک بچه هفت ساله به اين باشگاه پيوست، برنامه اين بود که گرينوود به عنوان يک مهاجم مياني بازي کند، دليل اصلي اين کار تمايل بي وقفه او براي گلزني بود.

با اين وجود به دليل مشکلات جناح راست هميشگي يونايتد، او مجبور به بازي در جناح راست شده است. به او اين فرصت داده شده تا با زمان بازي منظم در سطح بزرگسالان، سرعت رشد خود را تسريع کند، اما اين به قيمت پيشرفتش به عنوان يک مهاجم کشنده تمام خواهد شد.

با وجود اين، اکنون مسئله ورود آماد ديالو در ماه گذشته اضافه شده است، زيرا اين نوجوان براي در اختيار گرفتن نقش طولاني مدت در جناح راست جذب شده است. او قبل از اينکه در تيم اصلي به طور جدي دوام بياورد، به زمان زيادي براي حضور در تيم دوم نياز دارد، اما وقتي کيفيت لازم را بدست آورد، يک نقش تهاجمي کمتر براي گرينوود وجود خواهد داشت.

اين انتقال در کنار آرزوي بلند مدت يونايتد براي به خدمت گرفتن يک مهاجم مرکزي جديد بگذاريد و اين يک مانع غير قابل قبول ديگر را در مقابل گرينوود قرار مي دهد زيرا او به دنبال ايجاد توانايي هاي خارق العاده خود براي تبديل شدن به يکي از بزرگان بازي مدرن است.

محصول آکادمي يونايتد به دليل حضور منظم در ليگ برتر در چنين سني سزاوار اعتبار زيادي است، اما برداشتن آن قدم بعدي در حرفه او تعيين مي کند که ميراث او در اولدترافورد چقدر موفق خواهد بود.

منبع: Manchester Evening News

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x