مقاله: منچستر یونایتد پس از تمدید قرارداد میسون گرینوود، معضل نقل و انتقالاتی جدیدی دارد

گرینوود یک قرارداد بلند مدت جدید را با یونایتد امضا کرده است اما هنوز یک سوال در مورد پیشرفت او باقی مانده است.

یونایتد فنز – با اخبار مربوط به قرارداد بلند مدت جدید میسون گرینوود در اولدترافورد شواهد دیگری از پروژه در دست ساخت اوله گونار سولشر بودیم.

کمتر از دو سال پیش بود که گرینوود اولین بازی خود را در یونایتد انجام داد و رابطه طولانی مدت خود با تیم را در یک شب فراموش نشدنی در پاریس آغاز کرد.

در حال حاضر او یک مهاجم ۱۹ ساله، با ۸۲ بازی و ۲۱ گل زده است، مطمئنا آینده برای گرینوود، با وجود تحمل یک فصل ثانویه تا حدودی سخت درخشان خواهد بود.

هدف اصلی او؟ مطمئنا کسب جام است. مانند بسیاری دیگر در یونایتد، اولویت اصلی اضافه کردن ظروف نقره ای به ویترین عناوین شخصی خود و چیزهایی برای نشان دادن و پیشرفت مداوم که طی دو فصل گذشته ایجاد شده است.

گرینوود چیزی کمتر از یک استعداد خالص نیست که قبلاً خود را بعنوان یکی از کشنده ترین مهاجمان لیگ برتر معرفی کرده است، با رویکرد منحصر به فرد خود که او را با هر دو پا مرگبار می باشد.

با این حال، یک علامت سوال وجود دارد که در کنار نام گرینوود کم رنگ حک شده است. او در دراز مدت کجا بازی خواهد کرد؟

از زمانی که او به عنوان یک بچه هفت ساله به این باشگاه پیوست، برنامه این بود که گرینوود به عنوان یک مهاجم میانی بازی کند، دلیل اصلی این کار تمایل بی وقفه او برای گلزنی بود.

با این وجود به دلیل مشکلات جناح راست همیشگی یونایتد، او مجبور به بازی در جناح راست شده است. به او این فرصت داده شده تا با زمان بازی منظم در سطح بزرگسالان، سرعت رشد خود را تسریع کند، اما این به قیمت پیشرفتش به عنوان یک مهاجم کشنده تمام خواهد شد.

با وجود این، اکنون مسئله ورود آماد دیالو در ماه گذشته اضافه شده است، زیرا این نوجوان برای در اختیار گرفتن نقش طولانی مدت در جناح راست جذب شده است. او قبل از اینکه در تیم اصلی به طور جدی دوام بیاورد، به زمان زیادی برای حضور در تیم دوم نیاز دارد، اما وقتی کیفیت لازم را بدست آورد، یک نقش تهاجمی کمتر برای گرینوود وجود خواهد داشت.

این انتقال در کنار آرزوی بلند مدت یونایتد برای به خدمت گرفتن یک مهاجم مرکزی جدید بگذارید و این یک مانع غیر قابل قبول دیگر را در مقابل گرینوود قرار می دهد زیرا او به دنبال ایجاد توانایی های خارق العاده خود برای تبدیل شدن به یکی از بزرگان بازی مدرن است.

محصول آکادمی یونایتد به دلیل حضور منظم در لیگ برتر در چنین سنی سزاوار اعتبار زیادی است، اما برداشتن آن قدم بعدی در حرفه او تعیین می کند که میراث او در اولدترافورد چقدر موفق خواهد بود.

منبع: Manchester Evening News

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 6 =