مقاله: منچستر یونایتد می تواند شانس بزرگی در اختیار سه جوان آینده دار خود قرار دهد

منچستریونایتد این هفته به بازی های لیگ اروپا بازخواهد گشت و استاندارد پایین این رقابت و افزایش گزینه های نیمکت نشین می تواند فرصتی برای بازیکنان جوان آنها باشد.

یونایتد فنز –حضور در لیگ اروپا و بازی در پنج شنبه شب ها مطمئنا چیزی نبود که منچستر یونایتد می خواست، اما اکنون آنها خود را در تورنومنت سطح دوم اروپا می بینند.

درست است که رئال سوسیداد در قد و قامت یک مدعی نیست، اما بدون شک در حد استاندارد مسابقات لیگ اروپا خواهد بود.

باسکی ها در اوایل فصل صدر جدول لالیگا را تسخیر کرده بودند اما آنها اکنون به رده پنجم سقوط کرده اند و یونایتد باید از فرم ضعیف اخیر آنها استفاده کند، به خصوص که دیدار خانگی حریف اسپانیایی در تورین ایتالیا برگزار خواهد شد.

شولا شورتایر و هانیبال مجبری هر دو در این ماه به تمرین تیم اول رسیده اند و به همبازی ستاره خود در تیم زیر ۲۳ سال، یعنی آماد دیالو پیوستند، از زمان نهایی شدن انتقال او از آتالانتا در ژانویه، او برای تیم نوجوانان بازی کرده اما با تیم بزرگسالان تمرین می کند.

آماد اخیراً در جام حذفی مقابل وستهم یونایتد یک بازیکن تعویضی بدون استفاده بود و فرصت حضور به عنوان یکی از ۵ بازیکن تعویضی را به دست نیاورد.

افزایش تعداد بازیکنان حاضر روی نیمکت ذخیره‌ها به ۱۲ نفر در لیگ اروپا، شرایط لازم برای حضور حداقل دو بازیکن از بین دیالو، شورتایر و مجبری را برای حضور روی نیمکت ذخیره‌ها مقابل رئال سوسیداد فراهم می‌کند.

خوان ماتا پرطرفدارترین نام در بین ۹ بازیکن تعویضی یونایتد بوده است. حتی اگر هافبک اسپانیایی برای حضور در لیگ اروپا به نیمکت بازگردد، هنوز دو جایگاه برای دو جوان با استعداد یونایتد در دسترس قرار دارد. حتی اگر آنها فرصت حضور در زمین را پیدا نکنند، تجربه حضور در مسابقه و مسافرت به اروپا همراه تیم اول، برای آنها بسیار ارزشمند خواهد بود.

اوله گونار سولشر قبلاً اعلام کرده بود که تغییراتی را در مسابقات لیگ اروپا ایجاد خواهد کرد، به ویژه در بازی رفت.

وی در این خصوص گفته بود:

شما باید پنج شنبه و سپس یکشنبه بازی کنید و در شرایط امروزه غیرممکن است که ۱۱ بازیکن در هر دو بازی حضور داشته باشند.

شما فقط اگر هفته ای یک بار بازی می کردید می توانستید این کار را انجام دهید. ما در این مورد تصمیم گیری خواهیم کرد اما در اروپا فرصت دیگری برای بازیکنان وجود دارد.

لیست نفرات یونایتد قطعاً این عمق را دارد که چهار یا پنج تغییر در بازی های لیگ اروپا ایجاد کند بدون اینکه ترکیب را ضعیف کند.

تعویض ها می تواند شامل اکسل توآنزبه، برندون ویلیامز و دنیل جیمز باشد که همگی چند دقیقه طول نمی کشد، اما اگر بازی ها خوب پیش بروند، لیگ اروپا می تواند برای آماد، مجبری و شورتایر فرصت خوبی باشد.

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =