مقاله: منچستر یونایتد در حال حاضر ستاره های آکادمی سال آینده را تحت فشار قرار داده است

در حال حاضر یونایتد استعدادهای جوان زیادی در آکادمی دارد که پتانسیل ورود به تیم اصلی در آنها دید می شود.

یونایتد فنز –اوله گونار سولشر هفته گذشته گفت که شولا شورتایر و هانیبال مجبری به همراه اماد دیالو به طور منظم به تمرینات تیم اول می پیوندند. این همیشه فلسفه یونایتد است که به بازیکنان برای عملکرد برجسته شان پاداش دهد و آنها را مدام تحت فشار قرار دهد.

در وهله اول شورتایر اینگونه به تیم زیر ۲۳ سال رسید. او در ماه گذشته تنها ۱۷ سال داشت و به طور ثابت بالاتر از گروه سنی خود بازی می کرد.

این موضع گیری به این معنی است که بازیکنان زیر ۱۸ سال توسط زیر ۱۸ ساله ها تحت فشار قرار داده می شوند و ما در آخر هفته برای مینی دربی مقابل سیتی شاهد این موارد بودیم.

این بازی اولین تجربه حضور در ترکیب اصلی برای هافبک هجومی کوبی ماینو بود. هر سه بازی قبلی به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شده بود. این هافبک ۱۵ ساله چهارمین دوره حضور خود در زیر ۱۸ سال را سپری می کند.

ماینو در نقش شماره ۱۰ پشت سر چارلی مک نیل بازی کرد و کرنری که بدست آورد منجر به گل اول یونایتد شد. دنیل گور نیز اولین بازی اش برای تیم زیر ۱۸ سال را انجام داد. گور ۱۶ ساله در ۲۴ دقیقه آخر پیروزی ۴ ۲ جایگزین ماینو شد.

دومین حضور به عنوان یار تعویضی برای سم مورای مدافع چپ بود. مورای ۱۶ ساله بین دو نیمه به جای بیورن هاردلی که شب قبل بیش از یک ساعت برای زیر ۲۳ سال بازی کرده بود وارد زمین شد.

چند بازیکن نیز روی نیمکت نشستند. وینگر ملی پوش تیم جوانان انگلیس، سام ماتر ۱۶ ساله، برای اولین بار نیمکت نشین بود.  ماکس اویدل وینگر ۱۶ ساله نیز یک بازیکن جانشین بدون استفاده بود و یکی دیگر از بازیکنانی است که به دلیل حضور در ترکیب تیم تجربه کسب کرده است.

کاملاً باید توجه داشت که انتخاب های یونایتد تا حدی مربوط به در دسترس نبودن چندین بازیکن بود.

دیلون هوگوورف محروم شد، در حالی که ماتئو مژیا، ویلی کامبوالا و عماری فورسون به دلیل مصدومیت از زمین خارج شده اند. لوگان پای، الخاندرو گارناچو، زیدان اقبال و ایساک هانسن آروئن نیز در دسترس نبودند.

این باعث فراخوانی چند بازیکن شد و با این وجود، اگر مربیان احساس آمادگی نمی کردند، یونایتد می توانست از نظر تاکتیکی دوباره تنظیم شود یا بازیکنان زیر ۲۳ سال را به زمین بفرستند.

فصل آینده این بازیکنان امیدوارند که برای تیم زیر ۱۸ سال به طور منظم تری بازی کنند، زیرا برخی از بازیکنان فعلی مانند چارلی مک نیل به تیم زیر ۲۳ سال راه یافته اند.

تجربه زودهنگام بازی در حال حاضر به خوبی به آنها کمک خواهد کرد و یونایتد همچنان کار خود را به عنوان دادن شانس به با استعدادترین بازیکن انجام می دهد.

منبع: United In Focus

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: ترکیب احتمالی یونایتد مقابل لیدز با حضور سانچو و واران

یونایتد در هفته ی ابتدایی لیگ به مصاف لیدز خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شش =