مقاله: منچستریونایتد چگونه می تواند مقابل وست برومویچ صف آرایی کند

منچستریونایتد روز شنبه میزبان وست برومویچ آلبیون در اولدترافورد خواهد بود و آن ها می خواهند به طلسم بازی های خانگی خاتمه دهند.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ در شش بازی خانگی خود در لیگ برتر بدون برد بوده اند و در این فصل در چهار بازی این چنینی فقط یک امتیاز کسب کرده اند و ۱۰ گل خورده به ثبت رسانده اند. با این وجود منچستریونایتد شرایط بهتری نسبت به وست برومویچ دارد.

بَگی ها از زمان بازگشتشان به لیگ برتر، در هیچ یک از بازی های داخل یا خارج از خانه خود به پیروزی نرسیده اند و پس از گذشت هشت بازی در منطقه سقوط قرار دارند. در اینجا Sports Mole، نگاهی به ترکیبی که اوله گنار سولشر می تواند در این بازی روانه میدان کند، انداخته است:

مصدومان تیم: لوک شاو (همسترینگ)، فیل جونز (زانو) و لینگارد (نامشخص). مصدومان غیر قطعی: رشفورد (کتف)، مارسیال (کمر)، مگوایر (پا)، لیندلوف (کمر)، گرینوود (بیماری) و اریک بایی (عضله)

منچستریونایتد بازیکنان زیادی دارد که یا قبل از تعطیلات فیفا با مصدومیت دست و پنجه نرم می کردند، یا با ناراحتی از این تعطیلات بازگشته اند. البته لیست طولانی بازیکنان مشکوک به مصدومیت آن ها، آنطور که به نظر می رسد، بد نیست.

انتظار می رود که هر هفت بازیکن مشکوک شیاطین سرخ در آخر هفته یا مدت کوتاهی پس از آن، آماده بازی شوند و این باعث می شود که سولشر در خط دفاعی و حمله در مضایقه قرار نگیرد.

مارکوس رشفورد در آخرین بازی منچستریونایتد قبل از تعطیلات، مقابل اورتون، دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد و به همین دلیل از لیست تیم ملی انگلیس نیز کنار گذاشته شد، اما او روز جمعه به تمرینات بازگشت و به نظر می رسد در این آخر هفته آماده بازی باشد.

همچنین یک علامت سوال نیز در مورد آنتونی مارسیال وجود دارد. او در هنگام بازی همراه فرانسه از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد و جدا از سایر هموطنانش تمرین می کرد و در آخرین بازی این تیم نیز به عنوان یک بازیکن بلا استفاده روی نیمکت نشست.

ادینسون کاوانی پس از گلزنی در برابر اورتون، می تواند جایگزین بسیار توانایی برای سایر بازیکنان خط حمله منچستریونایتد باشد، اما او پس از یک پرواز طولانی مدت و خسته کننده از اروگوئه، در تمرین رو پنجشنبه این تیم غایب بود.

هری مگوایر نیز پس از ۹۰ دقیقه بازی با پیراهن تیم ملی انگلیس در برابر ایسلند در روز چهارشنبه، در تمرین روز پنجشنبه شیاطین سرخ شرکت نکرد، اما با وجود نگرانی هایی در مورد کبودی پایش، او موفق شد در تمرین روز جمعه شرکت کند.

با حضور ویکتور لیندلوف در تمرینات، علی رغم بازی با مصدومیت جزئی از ناحیه کمر با تیم ملی سوئد، نگرانی ها را از بابت کمبود بازیکن دفاعی برطرف کرده است. الکس تلس نیز پس از ترک تیم ملی برزیل، در این تمرین حاضر بود.

این مدافع چپ هنگام تعطیلات بازی های باشگاهی باز هم مشکوک به ویروس کرونا شده بود، اما نتیجه آزمایشش منفی بود و با دوری یک ماهه لوک شاو از میادین، به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ، او آماده است تا اولین بازی لیگ برتری خود را برای منچستریونایتد انجام دهد.

حضور اریک بایی و جسی لینگارد نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. پس از حدس و گمان های اخیر درباره غیبت میسون گرینوود، توجهات زیادی نیز روی اینکه آیا سولشر او را برای حضور در ترکیب انتخاب خواهد کرد یا نه، وجود دارد.

سرمربی یونایتد گفته است که میسون می تواند بهره خوبی از یک استراحت ببرد. این بدان معناست که او به طور فیکس در ترکیب این بازی قرار نخواهد گرفت. پل پوگبا نیز پس از اتفاقاتی که در مورد حضورش در منچستریونایتد، هنگام بازی با تیم ملی فرانسه، افتاده بود، امیدوار است که در ترکیب تیم قرار بگیرد.

اما اوله گنار سولشر ییش از تعطیلات فیفا، زوج فرد و اسکات مک تومینای را در خط هافبک شیاطین سرخ ترجیح می داد. یکی از بازیکنانی که مطمئنا در ترکیب اصلی خواهد بود، برونو فرناندز، است. او در کنار محمد صلاح، تنها بازیکنی است که در این فصل لیگ جزیره، بالای ۲۰ موقعیت خلق کرده و بالای ۲۰ شوت نیز به سمت دروازه داشته است.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

۳ دیدگاه

 1. دخیا
  مگوایر توانزبه تلس ون بیساکا
  مکتومینای پوگبا
  ماتا جیمز فرناندز
  کاوانی
  ترکیب برای بازی با وست بروم

  ۰
 2. دخیا
  تلس،توانزبه،مگوایر، ون بیساکا

  مک تومینای، ماتیچ
  فرناندز

  جیمز، ماتا، کاوانی

  ۰
 3. این بازیو ببریم
  بازی معوقه هفته اولم ببریم
  کار خیلی آسون تر میشه
  دیگه میرسیم به اورتون و اینا

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شش =