یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: منچستريونايتد بايد در تابستان دو بازيکن قرضي خود را بازگرداند

اوله گونار سولشر روند پيشرفت تدن منگي و جيمز گارنر که در اين فصل قرض داده شده اند را رصد مي کند.

یونایتد فنز – وقوع هرگونه احتمال در اين تابستان براي منچستريونايتد غيرمنتظره نخواهد بود.

در حالي که تابستان گذشته براي يونايتد به دلايل زيادي، که بسياري از آنها مربوط به همه گيري کوويد 19 بود، در سکوت دنبال شد، اما اوله گونار سولشر بازسازي فرهنگي خود را آغاز کرد. اين موضوع مربوط به خروج برخي از بازيکناني بود که به سن 30 سالگي نزديک مي شدند و کريس اسمالينگ، متئو دارميان و الکسيس سانچز در ليست خروجي قرار گرفتند.

هر از چند گاهي، يک خانه تکاني اساسي در اولدترافورد اتفاق مي افتد، در حالي که سال 2018 و تابستان هايي مانند 2014 و 2016، زماني که سرمربيان جديد وارد باشگاه شدند، شاهد ورودي و خروجي هاي زيادي بوديم.

سولشر در صورت کسب مقام دوم و قهرماني در ليگ اروپا، نياز به ايجاد تغييرات زيادي در ترکيب تيم خود احساس نخواهد کرد، اما چند مهره در لیست او وجود دارد که بسياري از آنها پير شده و در پست هاي کليدي قرار دارند.

خوان ماتا کانديداي واضحي براي جدايي است، با توجه به اينکه قرارداد وي در تابستان به پايان مي رسد و در آن زمان 33 ساله خواهد شد. مصدوميت ها در اين فصل لطمه زيادي به اين هافبک اسپانيايي وارد کردند، گرچه افراد زيادي معتقدند که او هنوز چيز هاي زيادي براي ارائه دارد.

اريک بايي به زودي 27 ساله خواهد شد، اما احساس مي شود که يونايتد بايد در تابستان جايگزين هايي براي او و نمانيا ماتيچ 32 ساله پيدا کند.

اين مدافع ساحل عاجي به آخرين سال قراردادش نزديک مي شود و اگرچه يونايتد مذاکرات مربوط به تمديد قرارداد را آغاز کرده است، اما آنها مي توانند به دنبال فروش بازيکن سابق ويارئال باشند، در حالي که ماتيچ را به سمت درب هاي خروجي هدايت مي کنند.

تعدادي از بازيکنان حاشيه اي در باشگاه حضور دارند که اوله نشان داده است روي آنها حساب باز نمي کند. نمي توان هر پستي را در پنجره نقل و انتقالات تقويت کرد و هميشه به جوانان آکادمي نياز بوده است.

برندون ويليامز، اکسل توانزبه و ساير بازيکنان قرضي مانند ديوگو دالوت، آندرياس پريرا و تاهيت چانگ احتمالاً اکنون در رده بازيکنان ذخيره هستند اما يونايتد دو گزينه کاملا هيجان انگيزتر دارد.

جيمز گارنر و تدن منگي هر دو در حال حاضر از حضور قرضي در چمپيونشيپ لذت مي برند و فصل آينده مي توانند به راحتي در ترکيب يونايتد حضور داشته باشد.

گارنر 20 ساله، به سرعت خود را در ناتينگهام فارست در قلب هواداران جا کرده است، او به طور منظم بازي مي کند و نشان داده که داراي مهارت گلزني نيز مي باشد و تمام اينها روند پيشرفت او را تسريع مي کند. منگي هنوز فقط 18 سال دارد و بازي کمتري براي دربي انجام داده است، اما سولشر هنگام خروج قرضي مدافع مياني خود در ژانويه معتقد بود که او به سرعت پيشرفت خواهد کرد.

اوله خاطر نشان کرده بود:

هنگامي که به آن سن مي رسيد، گاهي اوقات به اندازه کافي چالش برانگيز نيستيد، تدن به اندازه کافي براي آن دسته از مهاجمان فيزيکي که ممکن است در تيم اصلي با آنها رو به رو شود آماده نيست.

بازي در چمپيونشيپ براي تدن يک چالش بزرگ است.

اين براي او خوب خواهد بود. وين مهاجم برجسته اي بوده است و من مطمئن هستم که خودش چند چيز را به منگي نشان خواهد داد.

يک مربي حتي باتجربه تر از سولشر نيز در مورد گارنر هيجان زده است. کريس هيوتون، سرمربي ناتينگهام فارست درمورد عملکرد خيره کننده گارنر در تيم خود سخن گفت:

در اين لحظه، افکار من بيشتر بر روي کمک به پيشرفت جيمز و داشتن بهترين رابطه با منچستريونايتد مي باشد و سپس خواهيم ديد که چه اتفاقي خواهد افتاد.

جيمز بازيکن ما نيست، بنابراين صحبت کردن در مورد او از هر نظر بسيار دشوار است. تنها چيزي که مي توانم بگويم اين است که رابطه با يونايتد بسيار خوب بوده و ما از آنچه جيمز برايمان به ارمغان آورده است، خوشحاليم.

فقط ممکن است يک تغيير جزئي براي اوله وجود داشته باشد که گارنر و منگي را، که هر دو تجربه حضور در تيم بزرگسالان را دارند، به تيم اصلي بازگرداند، اما اگر آنها را براي پر کردن نيمکت به تيم فراخواند، فقط روند پيشرفت شان را متوقف خواهد کرد.

منبع: Manchester Evening News

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x