مقاله: منچستریونایتد باید در تابستان دو بازیکن قرضی خود را بازگرداند

اوله گونار سولشر روند پیشرفت تدن منگی و جیمز گارنر که در این فصل قرض داده شده اند را رصد می کند.

یونایتد فنز – وقوع هرگونه احتمال در این تابستان برای منچستریونایتد غیرمنتظره نخواهد بود.

در حالی که تابستان گذشته برای یونایتد به دلایل زیادی، که بسیاری از آنها مربوط به همه گیری کووید ۱۹ بود، در سکوت دنبال شد، اما اوله گونار سولشر بازسازی فرهنگی خود را آغاز کرد. این موضوع مربوط به خروج برخی از بازیکنانی بود که به سن ۳۰ سالگی نزدیک می شدند و کریس اسمالینگ، متئو دارمیان و الکسیس سانچز در لیست خروجی قرار گرفتند.

هر از چند گاهی، یک خانه تکانی اساسی در اولدترافورد اتفاق می افتد، در حالی که سال ۲۰۱۸ و تابستان هایی مانند ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶، زمانی که سرمربیان جدید وارد باشگاه شدند، شاهد ورودی و خروجی های زیادی بودیم.

سولشر در صورت کسب مقام دوم و قهرمانی در لیگ اروپا، نیاز به ایجاد تغییرات زیادی در ترکیب تیم خود احساس نخواهد کرد، اما چند مهره در لیست او وجود دارد که بسیاری از آنها پیر شده و در پست های کلیدی قرار دارند.

خوان ماتا کاندیدای واضحی برای جدایی است، با توجه به اینکه قرارداد وی در تابستان به پایان می رسد و در آن زمان ۳۳ ساله خواهد شد. مصدومیت ها در این فصل لطمه زیادی به این هافبک اسپانیایی وارد کردند، گرچه افراد زیادی معتقدند که او هنوز چیز های زیادی برای ارائه دارد.

اریک بایی به زودی ۲۷ ساله خواهد شد، اما احساس می شود که یونایتد باید در تابستان جایگزین هایی برای او و نمانیا ماتیچ ۳۲ ساله پیدا کند.

این مدافع ساحل عاجی به آخرین سال قراردادش نزدیک می شود و اگرچه یونایتد مذاکرات مربوط به تمدید قرارداد را آغاز کرده است، اما آنها می توانند به دنبال فروش بازیکن سابق ویارئال باشند، در حالی که ماتیچ را به سمت درب های خروجی هدایت می کنند.

تعدادی از بازیکنان حاشیه ای در باشگاه حضور دارند که اوله نشان داده است روی آنها حساب باز نمی کند. نمی توان هر پستی را در پنجره نقل و انتقالات تقویت کرد و همیشه به جوانان آکادمی نیاز بوده است.

برندون ویلیامز، اکسل توانزبه و سایر بازیکنان قرضی مانند دیوگو دالوت، آندریاس پریرا و تاهیت چانگ احتمالاً اکنون در رده بازیکنان ذخیره هستند اما یونایتد دو گزینه کاملا هیجان انگیزتر دارد.

جیمز گارنر و تدن منگی هر دو در حال حاضر از حضور قرضی در چمپیونشیپ لذت می برند و فصل آینده می توانند به راحتی در ترکیب یونایتد حضور داشته باشد.

گارنر ۲۰ ساله، به سرعت خود را در ناتینگهام فارست در قلب هواداران جا کرده است، او به طور منظم بازی می کند و نشان داده که دارای مهارت گلزنی نیز می باشد و تمام اینها روند پیشرفت او را تسریع می کند. منگی هنوز فقط ۱۸ سال دارد و بازی کمتری برای دربی انجام داده است، اما سولشر هنگام خروج قرضی مدافع میانی خود در ژانویه معتقد بود که او به سرعت پیشرفت خواهد کرد.

اوله خاطر نشان کرده بود:

هنگامی که به آن سن می رسید، گاهی اوقات به اندازه کافی چالش برانگیز نیستید، تدن به اندازه کافی برای آن دسته از مهاجمان فیزیکی که ممکن است در تیم اصلی با آنها رو به رو شود آماده نیست.

بازی در چمپیونشیپ برای تدن یک چالش بزرگ است.

این برای او خوب خواهد بود. وین مهاجم برجسته ای بوده است و من مطمئن هستم که خودش چند چیز را به منگی نشان خواهد داد.

یک مربی حتی باتجربه تر از سولشر نیز در مورد گارنر هیجان زده است. کریس هیوتون، سرمربی ناتینگهام فارست درمورد عملکرد خیره کننده گارنر در تیم خود سخن گفت:

در این لحظه، افکار من بیشتر بر روی کمک به پیشرفت جیمز و داشتن بهترین رابطه با منچستریونایتد می باشد و سپس خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

جیمز بازیکن ما نیست، بنابراین صحبت کردن در مورد او از هر نظر بسیار دشوار است. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که رابطه با یونایتد بسیار خوب بوده و ما از آنچه جیمز برایمان به ارمغان آورده است، خوشحالیم.

فقط ممکن است یک تغییر جزئی برای اوله وجود داشته باشد که گارنر و منگی را، که هر دو تجربه حضور در تیم بزرگسالان را دارند، به تیم اصلی بازگرداند، اما اگر آنها را برای پر کردن نیمکت به تیم فراخواند، فقط روند پیشرفت شان را متوقف خواهد کرد.

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: پنج نکته ای که از پیروزی ۳-۱ منچستریونایتد مقابل تاتنهام دریافتیم

شیاطین سرخ موفق شدند تاتنهام را در یک بازی پر حاشیه خارج از خانه شکست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =