مقاله: معرفی ۳ بازیکنی که منچستریونایتد از به خدمت نگرفتن آن ها چیزی را از دست نداد

در این پست نگاهی داریم به سه بازیکنی که در تابستان به شیاطین سرخ مرتبط شده بودند اما برای خرید آن ها اقدام جدی نشد. درواقع، شاید یونایتد از نخریدن آن ها سود کرده باشد!

یونایتد فنز – در یک پنجره نقل و انتقالاتی طولانی و خسته کننده در سال ۲۰۲۰، منچستریونایتد نتوانست اهداف اصلی گزارش شده خود یعنی جک گریلیش و جیدون سانچو را به خدمت بگیرد.

در نهایت اما آن ها دونی فن د بیک، الکس تلس و ادینسون کاوانی را به خدمت گرفتند. بعد از سپری کردن یک نیم فصل، به نظر می رسد این سه هنوز کیفیت واقعی خود را نشان نداده اند و نتوانستند جایگاه ثابتی در تیم اوله گونار سولشر پیدا کنند. البته این دلیلی برای ناامیدی از آن ها نیست، هر سه بازیکن رگه هایی از کیفیت واقعی خود را نشان دادند.

این داستان برای سه بازیکنی که یونایتد از خرید آن ها منصرف شد کاملا متفاوت است، عملکرد و وضعیت آن ها را بررسی می کنیم.

ناتان آکه

بورنموث آکه را به قیمت ۴۱ ملیون پوند به منچستر سیتی فروخت. اسکای اسپورت در گزارش خود گفته بود که یونایتد علاقه زیادی به او داشت اما منچسترسیتی خیلی زود مبلغ مورد نظر را پرداخت و مدافع انگلیسی را به خدمت گرفت.

آکه یک مدافع خوب است اما منچسترسیتی تاکنون کیفیت مورد نظر را درقبال مبلغ خرید او دریافت نکرده است. او با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده و فقط در ۵ مسابقه لیگ برتری از ابتدا به میدان رفته است.

شاید وجود او عمق خوبی به خط دفاع می داد اما شاید هم تبدیل به یک نیمکت نشین می شد. آکه تاکنون عملکرد خوبی نداشته است.

گابریل ماگالاش

آرسنال گابریل را در تابستان به خدمت گرفت، به گزارش ایندیپندنت؛ یونایتد به علاقه داشته و خواهان خرید وی بوده اگرچه بازیکنان و نمایندگان اغلب از نام یونایتد برای تهیه معاملات بهتر برای خود استفاده می کنند.

گابریل تاکنون دوران سختی در آرسنال داشته و نشان داده کیفیت مورد نظر برای بازی در ترکیب اصلی یونایتد را ندارد. درواقع اگر یونایتد گابریل را به خدمت می گرفت، ممکن بود سولشر صبر و حوصله اخیر را برای بازی دادن به بایی نداشته و گابریل را در غیاب لیندلوف فیکس کند.

این درحالی است که بایی یکی از بهترین بازیکنان یونایتد بوده و بارها ثابت کرده است تا زمانی که او مصدوم نباشد، یونایتد نیاز به خرید مدافع دیگری ندارد.

گرت بیل

اندکی قبل از پیوستن بیل به تاتنهام، ESPN ادعا کرد که یونایتد وضعیت بازیکن ولزی را زیر نظر دارد. بیل در نهایت به تاتنهام پیوست اما هنوز حتی سایه ای از پسر طلایی وایت هارت لین نبوده است. قهرمان چمپیونزلیگ تنها یک بار در لیگ برتر از ابتدا به میدان رفته و به نظر نمی رسد خوزه مورینیو بتواند او را احیا کند.

یونایتد با انتقال قرضی او تنها وقت خود را هدر می داد و انجام نگرفتن این معامله کاملا به سود آن ها بود.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پائو تورس پلن ب منچستر یونایتد؛ پارتنر مگوایر از لالیگا می آید؟

همانند سال گذشته، باز هم تورس به یونایتد مرتبط شد. ۰

۲ دیدگاه

  1. مدیسون عالی بود ک نشدای کاش میشد ی جا واسش باز کرد

    ۰
  2. هاورتز هم هست

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 11 =