یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: مصدومیت مک تامینی گزینه های اندک خط میانی و نیاز به جذب هافبک را برجسته می کند

منچستریونایتد پس از عمل جراحی کشاله ران، حدود یک ماه بدون اسکات مک تامینی ادامه خواهد داد.

یونایتد فنز – یونایتد بدون اسکات مقابل ساوتهمپتون به مشکل خورده بود و نمانیا ماتیچ عملکرد ضعیفی از خود نشان داد. این فقط به این دلیل نیست که هافبک صربستانی نیروی جوانی مک تامینی را ندارد، بلکه او برای تصاحب توپ در نیمه میانی عقب زمین ناتوان است و ریتم بازی تیم را کند می کند.

وقتی مک تامینی بازی نمی کند، یونایتد یک مشکل تاکتیکی واقعی دارد و این چیزی است که اوله گونار سولشر در هفته های آینده باید با آن دست و پنجه نرم کند. این مشکل می تواند قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات حل شود، منچستریونایتد باید یک هافبک مرکزی جدید بخرد.

این محصول اسکاتلندی آکادمی نمی تواند هر دقیقه از هر بازی داخل زمین باشد. علاوه بر این، هنوز تردیدهایی وجود دارد که آیا او به بازیکنی نخبه و واقعی تبدیل می شود که یونایتد در قلب خط هافبک به آن نیاز دارد یا خیر؟ فقدان قدرت یونایتد در عمق خط میانی مقابل قدیس ها خود را نشان داد.

در حال حاضر، این مشکل بدون اسکات به مدت چند هفته بیشتر دیده خواهد شد. سولشر می تواند دونی فن بیک را در پست عقب تر بازی دهد، اما او تا به حال در دوران حضور این هافبک هلندی در یونایتد این کار را حتی امتحان نکرده است.

سائول نیگز به صورت قرضی در دسترس است، روبن نوس با قیمتی مناسب قابل دستیابی است. ایو بیسوما در برایتون نیز همینطور و یونایتد برای انجام چنین معامله ای باید حدود ؛ ۴۰ میلیون پوند بپردازد.

واقعاً هیچ بهانه ای برای یونایتد وجود ندارد که با توجه به میزان دریافتی گلیزر ها از باشگاه، این کار را انجام ندهد. اما اگر یونایتد بخواهد برای این کار پول نقد جمع کند، فروش جسی لینگارد به وستهم حداقل نیمی از آن مبلغ را تامین می کند.

کمبود این قدرت در عمق خط هافبک یونایتد ملموس است و تساوی با ساوتهمپتون این موضوع را برجسته تر کرد. یونایتد بدون مک تامینی بسیار کندتر و قابل پیش بینی بود.

نداشتن یک جانشین باکیفیت برای اسکات تبعات سنگینی برای شیاطین سرخ درپی خواهد داشت و می تواند آسیب بیشتری به نتایج تیم بزند مگر اینکه یونایتد قبل از سه شنبه یک هافبک به خدمت بگیرد.

منبع: United In Focus

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x