مقاله: لئون بیلی می تواند حل کننده یکی از قدیمی ترین مشکلات منچستریونایتد باشد

منچستریونایتد در تابستان گزینه های زیادی برای پست وینگر راست داشت اما درنهایت به خرید دو جوان بسنده کرد.

یونایتد فنز – تصمیم یونایتد برای هزینه نکردن ۱۰۸ میلوین پوند برای سانچو ناامید کننده اما در نهایت قابل بخشش بود. ضربه بزرگتر اما تصمیم یونایتد مبنی بر عدم خرید وینگر برای تیم اصلی بود که می تواند در ناکامی شیاطین سرخ سهیم باشد.

آماد دیالو و فاکوندو پلیستری می توانند در آینده تاثیر گذار باشند اما یونایتد در ژانویه باید به دنبال بازیکنی با کیفیت برای تیم اصلی خود باشد.

یکی از بازیکنانی که به عنوان جایگزین سانچو در تابستان مطرح شد، لئون بیلی وینگر بایرلورکوزن بود. در ماه ژوئن این وینگر ۲۳ ساله به منچستریونایتد لینک می شد و طبق گزارشات خود او نیز از آمدن به لیگ برتر استقبال می کند.

بیلی فصل گذشته ۶ گل را وارد دروازه حریفان و موفق به ارسال ۳ پاس گل شد. عملکرد او بی ثبات بود و قابل درک است چرا یونایتد بلافاصله برای خرید او اقدام نکرد.

در این فصل او مسابقات را به شکل فوق العاده ای آغاز کرده است و تا همین جای کار تقریبا با آمار فصل گذشته خود برابری می کند. بیلی تاکنون ۵ گل و ۴ پاس گل را ثبت کرده است. سه گل او در دو بازی اخیر به ثمر رسید، در حالی که چهار پاس گل او در طی یک بازی خیره کننده از سه مسابقه در ماه اکتبر انجام شد.

دلیل جالبی پشت فرم چشمگیر او وجود دارد که مناسب یونایتد می باشد. بیلی در این فصل به جناح راست منتقل شده درحالی که فصل گذشته در سمت چپ بازی می کرد. دلیل این جا به جایی خروج کای هاورتز است. بیلی هنوز فقط ۲۳ سال دارد و با استراتژی های یونایتد مطابقت دارد. او هم سن مارکوس راشفورد و یک سال کوچکتر از آنتونی مارسیال است.

سرعت زیاد یکی از ویژگی های این وینگر جامائیکایی است. یونایتد می تواند بیلی را به خدمت بگیرد و دنیل جیمز را بفروشد یا قرض بدهد زیرا بیلی بازیکنی با کیفیت تر نشان داده است. توانایی های او، قابلیت بازی در هردو جناح و قیمت مناسب ۴۰ ملیون پوندی وی می تواند به نفع یونایتد باشد.

اگر بیلی بتواند از حالا تا ژانویه به فرم چشمگیر خود ادامه دهد و یونایتد همچنان به دنبال جذب یک وینگر باشد که بتواند تأثیر فوری ایجاد کند، می تواند گزینه بسیار خوبی باشد و خودش را وارد ترکیب اصلی شیاطین سرخ کند.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

ستاره ی جوان پرتغالی، تحت نظر غول های منچستر در مسابقات یورو ۲۰۲۰

مدتی است که رسانه های پرتغالی انتظار دارند نونو مندز از اسپورتینگ جدا شود. +۱

یک دیدگاه

  1. خوبه . با ۴۰ تا استقبال میشه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نوزده =