مقاله: فن د بیک می تواند برنده بزرگ خرید سانچو باشد

منچستریونایتد امروز به صورت رسمی اعلام کرد که انتقال جیدون سانچو به این تیم نهایی شده است.

یونایتد فنز – سانچو به دنبال این خواهد بود که یک فصل فوق العاده با یونایتد داشته باشد، بسیار بهتر از آنچه دونی فن د بیک از سر گذراند. د بیک یک سال پیش بزرگترین خرید تابستانی یونایتد بود و تلاش کرد تا تأثیر گذار باشد و خود را در ترکیب ابتدایی تیم و تفکرات اوله گونار سولشر جای دهد.

یونایتد باید درمورد قرار گیری در ترکیب ابتدایی به فن د بیک اطمینان دهد و ورود سانچو می تواند دلیل اصلی این امر باشد.

لازم به یادآوری است که فن د بیک به عنوان تکمیل کننده پازل خط هافبک یونایتد به خدمت گرفته شد، اکنون سانچو باید مکمل خط آتش باشد. یونایتد باید یک برنامه بازی برای د بیک در نظر بگیرد، گرچه این امر در فصل گذشته مورد توجه قرار نگرفت، اما در حال حاضر سانچو می تواند کلید قفل بازی نکردن هافبک هلندی باشد.

هر دو بازیکن از نظر تکنیکی فوتبالیست های باهوشی هستند که می توانند به یکدیگر کمک کرده تا از سد دفاعی حریف عبور کنند. فن د بیک و سانچو باید کاملاً با هم هماهنگ شوند. د بیک در آژاکس بیشتر از هر بازیکن دیگری در محوطه جریمه حریف لمس توپ انجام داده بود.

یکی از شکایات مربوط به فصل اول فن د بیک در یونایتد این بود که به نظر می رسید او با هم تیمی هایش هماهنگ نیست. اغلب اوقات فرارهای او دیده نمی شد. با ورود سانچو، این رویه می تواند تغییر کند. وینگر سابق بروسیا دورتموند در ارسال پاس های موفقیت آمیز در لبه خط بسیار عالی است.

داده های FBRef.com نشان می دهد سانچو بیش از هر بازیکن دیگری در فصل گذشته بوندسلیگا داخل محوطه جریمه پاس داده است (۸۲). سانچو در جلو بردن و حمل توپ قدرتمند است و بیشتر از هر بازیکنی در بوندسلیگا، در یک سوم نهایی حریف دریبل زنی کرده است. این کار باعث می شود تا هم تیمی هایی مثل د بیک به دفاع حریف بزنند و از سانچو درخواست ارسال پاس کنند.

این احتمالاً بخشی از برنامه تاکتیکی یونایتد هنگام امضای قرارداد با هافبک هلندی در سال ۲۰۲۰ بود. یونایتد هنوز امیدوار بود که در همان تابستان قرارداد سانچو را تکمیل کند. فصل اول فن د بیک طبق برنامه پیش نرفت، اما دلایل منطقی وجود دارد مبنی بر اینکه او می تواند در سال های آینده نقش مهمی در اولدترافورد داشته باشد.

منبع: United In Focus

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

رسمی: جیدون سانچو به منچستریونایتد پیوست

بالاخره و پس از کش و قس های فراوان، سانچو به منچستر پیوست.

یک دیدگاه

  1. باید فن ده بیک بازی کنه . مثلث اسکات ، فن ده بیک ، فرناندز و مربع اسکات ، اندیدی ، فرناندز ، فن ده بیک و پنج ضلعی اسکات ، اندیدی ، فن ده بیک ، فرناندز ،پارخو میتونن خوب باشد و پوگبا با۶۰تا بره . مسی هم رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =