مقاله: فن د بیک باید جایگزین فرد در ترکیب اصلی منچستریونایتد شود

دونی فن د بیک نمی تواند جای برونو فرناندز را در ترکیب اصلی منچستریونایتد بگیرد پس باید یک پست عقب تر بازی کند.

یونایتد فنز – فن د بیک وقتی به جای هم تیمی پرتغالی خود در ترکیب ابتدایی قرار می گیرد، می داند که یک استثنا است. خرید ۴۰ میلیون پوندی یونایتد به عنوان پلن B فرناندز خریداری شد اما به نظر می رسد سال اول حضورش در انگلیس چندان امیدوارکننده نبوده است.

فرد از شروع نامطلوب خود در یونایتد تا به الان، مسیری طولانی را طی کرده است. با این حال، هافبک برزیلی در دیدار مقابل لسترسیتی وحشتناک بود. او بارها و بارها توپ را تقدیم حریف کرد و یک پاس گل به ایهیناچو هدیه داد تا گل نخست را وارد دروازه هندرسون کند و عجیب این بود که وقتی اوله گونار سولشر یک تعویض چهار نفره انجام داد او همچنان در زمین باقی ماند.

نقش فرد این است که توپ را به هم تیمی های خود برساند و تحت فشار حریف خونسرد عمل کند، اما او در نمایش آخر خود بسیار ضعیف بود و حتی در رساندن توپ های ساده به هم تیمی هایش عاجز ماند. بنابراین شاید این فرصتی برای فن د بیک باشد تا در یک نقش عمیق تر به کار گرفته شود؟

هافبک هلندی بهتر از بقیه می داند چگونه بهتر پاس بدهد. او همچنین هنگام کار با توپ خونسرد است و می تواند اعتماد به نفس بیشتری نسبت به هم تیمی مستعد خطای خود ارائه دهد. برخی از هواداران یونایتد احساس می کنند د بیک باید در نقش عمیق تری به میدان رود و این فرصتی است که باید از آن استفاده کرد.

نمانیا ماتیچ گزینه ی مناسبی نیست و فرد فرصت های زیادی داشته است. فقط به این دلیل که فرناندز یکی از اولین نام های ترکیب ابتدایی یونایتد است، فن د بیک نباید به نیمکت نشین محض تبدیل شود.

وقت آن است که یونایتد در انتخاب های خود تجدید نظر کند، هنوز برای اینکه فصل را بین چهار تیم برتر به پایان برسانیم، باید کارهایی زیادی انجام داد و لیگ اروپا نیز تنها فرصت کسب جام در این فصل است. حضور همزمان د بیک و فرناندز در ترکیب ابتدایی آنقدر که تصور می کنید، دور از دسترس نیست.

ستاره ۴۰ میلیون پوندی یونایتد با توپ کارهایی را انجام می دهد که دیگران نمی توانند. او کارهای ساده را نیز انجام می دهد. و این او را به جایگزینی ایده آل برای فرد افت کرده تبدیل می کند زیرا شیاطین سرخ در ماه می دیدار های سختی پیش رو خواهند داشت.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + دو =