مقاله: فرصت مناسب برای شش بازیکن آکادمی

بازیکنان منچستر یونایتد قرار است طی دو هفته آینده تا حد ممکن با بازی های مختلف آزمایش شوند.

یونایتد فنز- در پنج روز آینده شیاطین سرخ سه بازی در لیگ برگذار می کنند، دو مسابقه دیگر آنها در لیگ یک هفته بعد خواهد بود. یونایتد امیدوار است لیگ را در بین چهار تیم اول به پایان برساند. در حال حاضر در موقعیت خوبی قرار دارند.

تعدادی از بازیکن سرشناس که این فصل زیاد به آنها بازی نرسیده، مانند دونی ون دبیک و اکسل توانزبه در انتظار شانس خود هستند.

فراتر از این، یونایتد گروهی از بازیکنان آکادمی را در اختیار دارد که منتظر اثبات توانایی های خود هستند. لیگ زیر ۲۳ سال دوشنبه آینده به پایان می رسد و این بازیکنان با استعداد به دنبال حضور در ترکیب تیم اصلی هستند.

به غیر از دیالو، که او را در میان بازیکنان تیم اصلی به حساب می آوریم ، ما شش بازیکن زیر ۲۳ سال را بررسی کرده ایم که احتمالاً می توانند ظرف دو هفته آینده شانس حضور در تیم اصلی را کسب کنند:

شولا شورتایر

شورتایر در این فصل عملکرد درخشانی داشته است. او ۱۰ گل و شش پاس گل برای تیم زیر ۲۳ سال یونایتد به ثبت رسانده و وقتی اولین بازی خود را برای تیم اصلی در ماه فوریه انجام داد، به یکی از جوانترین بازیکنان باشگاه تبدیل شد. شورتایر شانس زیادی برای حضور در مسابقات پایانی تیم در لیگ برتر دارد.

هانیبال مجبری

هانیبال بازیکن دیگری است که نیاز به زمان بیشتری دارد، اما به نظر می رسد یک ستاره واقعی است. او این هفته دوباره با تیم اصلی تمرین کرد و در این فصل با هفت پاس گل در تیم زیر ۲۳ سال نقش پررنگی داشته است. هفته های بعدی فرصتی عالی برای اولین بازی او در تیم اصلی خواهد بود.

آنتونی الانگا

آنتونی الانگا با وجود سه ماه غیبت بدلیل مصدومیت از ناحیه استخوان، بهترین گلزن تیم زیر ۲۳ سال است. او با توجه به نیاز مارکوس راشفورد به استراحت ممکن است در بازی های باقی مانده در سمت چپ ترکیب تیم اصلی قرار بگیرد.

اتان گالبریت

این هافبک، با وجود انتظارات فصل موفقیت آمیزی را پشت سر نگذاشته است، اما او یک بازیکن کلیدی برای تیم زیر ۲۳ سال بوده است. او هفته گذشته یک گل از راه دور زیبا به ثمر رساند که ممکن است او را در رادار تیم اصلی قرار دهد و اگر سولشایر سرانجام تصمیم بگیرد به فرد و اسکات مک تومینای استراحت دهد، ممکن است فرصتی برای چند دقیقه به او داده شود.

جو هاگیل یا چارلی مک نیل

جو هاگیل یکی از گزینه های جذاب برای حضور در تیم اصلی است، او مجموعا ۱۶ گل این فصل برای هر دو تیم آکادمی به ثمر رسانده و با زدن ۱۰ گل برای تیم زیر ۲۳ سال، از نظر پیشرفت نسبت به چارلی مک نیل جلوتر است.

مک نیل که به تازگی به تیم زیر ۲۳ سال راه یافته در اولین بازی خود، تنها ۲۲ دقیقه برای به ثمر رساندن اولین گل خود نیاز داشت. همچنین او در این فصل موفق به زدن ۲۱ گل در ۲۰ بازی برای تیم زیر ۱۸ سال شده است.

 

منبع:UNITEDinFOCUS

 

 

۰

درباره ی الیاس مرادی

1397/01/04

مطلب پیشنهادی

مقاله: چهار بازیکن لینک شده به منچستر یونایتد که باید از خریدشان در تابستان خودداری شود

شیاطین سرخ در پنجره ی نقل و انتقالاتی تابستانه به طور مداوم به بازیکنان مختلف …

۲ دیدگاه

  1. دیالو و مجاری رو بازی بدن

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =