مقاله: فاکوندو مدینا هدف جدید نقل و انتقالاتی یونایتد کیست؟

بنا بر ادعای بسیاری از روزنامه ها منچستر یونایتد به دنبال جذب مدافع میانی لنس، فاکوندو مدینا است.

یونایتد فنز –روزنامه فرانسوی La Voix du Nord ادعا می کند که علاقه ای از سوی یونایتد به این مدافع ۲۱ ساله وجود دارد.

بنابراین قصد داریم اطلاعاتی در مورد مدینا در اختیار شما قراردهیم…

۱) مدینا یک مدافع میانی چپ پا است. یونایتد در حال حاضر بازیکنی همانند او در ترکیب ندارد و مارکوس روخو در حال خروج از باشگاه است.

۲) لنس با پرداخت تنها ۵ میلیون یورو بعلاوه ۴.۵ میلیون پوند پاداش مدینا را به خدمت گرفت. او یک قرارداد چهار ساله با این باشگاه به امضا رسانده است.

۳) این بازیکن آرژانتینی یک بار به تیم ملی دعوت شده است و تنها در دیدار مقدماتی جام جهانی در سال گذشته مقابل بولیوی به عنوان یار تعویضی به میدان رفت .

۴) دو سال پیش بود که مدینا اولین بازی خود را در لیگ برای تالرس در آرژانتین انجام داد. او مقابل کارلوس توز و بوکا جونیورز قرار گرفت که تیمش ۱-۰ شکست خورد.

۵) مدینا تاکنون یک گل برای لنس به ثمر رسانده است.

مدیر عامل باشگاه لنس آرنواد پولی پس از امضای قرارداد با مدینا به وب سایت باشگاه گفته بود:

ما ماه هاست که او را دنبال می کنیم و عملکرد او هرگز ما را ناامید نکرده است. ما واقعاً از خرید او راضی هستیم زیرا او بازیکنی است که با آرامش خاصی بازی می کند و در آرژانتین به عنوان یک رهبر در خط دفاعی شناخته می شود.

سرمربی تیم لنس، فرانک هایزه نیز درمورد او می گوید:

ویژگی های او به خوبی با پست دفاع مرکزی مطابقت دارد. او دارای خلق و خوی مثبتی است و شیطنت های زیادی به عنوان یک بازیکن جوان دارد. فاکوندو به عنوان یک بازیکن ۲۱ ساله تجربه و تکنیک دفاعی خوبی دارد. اگر سن او را نمی دانید، شاید با خودتان فکر کنید که او ۴ یا ۵ سال بزرگتر است.

هایزه در سخنرانی خود در ماه اکتبر، پس از دعوت شدن مدینا به تیم ملی گفته بود:

او در بازی خود بسیار پخته عمل می کند حتی با وجود اینکه هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارد. خلق و خوی بسیار مشتاق او باید سرمشق برای باقی بازیکنان باشد، فاکوندو همچنین می تواند تحت فشار توپ را به روش های مختلف بیرون بکشد.

این هفته هایزه اعلام کرد که مدینا در حال مبارزه با یک مصدومیت مداوم می باشد که باعث ایجاد ضعف در فرم اخیر او و از دست دادن چند بازی در پایان سال ۲۰۲۰ شده است:

او مدت هاست که در زانوی خود احساس درد می کند. بازیکنان همیشه باید از استقامت و استواری برخوردار باشند، مخصوصا مانند فاکوندو.

آیا یونایتد اقدامی انجام خواهد داد؟

نشریه La Voix du Nord حدس می زند یونایتد می تواند مدینا را به خدمت بگیرد و سپس او را تا پایان فصل به باشگاه دیگری قرض دهد. حصول اطمینان از اینکه او از الان تا ماه می به طور منظم بازی می کند، ممکن است یک تصمیم منطقی باشد.

در حال حاضر، یونایتد علاقه خود را فراتر از گزارشات استعداد یابان خود درمورد این مدافع پیش نبرده است. انتظار آنها برای دیدن چگونگی بهبودی او از مصدومیت زانویش نیز ممکن است منطقی باشد.

خرید مدینا با قیمتی مناسب یک سرمایه گذاری بزرگ خواهد بود. او با تنها ۲۱ سال سن ملی پوش است و به عنوان یک مدافع چپ پا و پرتلاش، سبکی دیگر را به گزینه های دفاعی یونایتد اضافه می کند.

برای یونایتد، داشتن عمق در خط دفاعی خوب است، تدن منگی اخیراً برای تیم زیر ۲۳ سال تلاش می کند و مارکوس روخو در حال جدایی است. در صورت وجود بحران مصدومیت، گزینه های یونایتد در خط دفاع محدود خواهد بود.

مدینا باید تجربه بیشتری کسب کند، گرفتن پنج کارت زرد در ۱۰ بازی لیگ نشان می دهد که او می تواند در بعضی مواقع تند عمل کند، اما او همچنین توانایی بالایی دارد. شاید بهتر باشد اکنون یا در تابستان او را به خدمت گرفت تا اینکه در مدت دو یا سه سال آینده این کار را انجام دهیم.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

پائو تورس پلن ب منچستر یونایتد؛ پارتنر مگوایر از لالیگا می آید؟

همانند سال گذشته، باز هم تورس به یونایتد مرتبط شد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 11 =