مقاله: فاکوندو پلیستری نشان می دهد که چرا منچستریونایتد او را به خدمت گرفته است

شیاطین سرخ در آخرین روز های نقل و انتقالات این وینگر ۱۸ ساله را به جمع خود اضافه کردند.

یونایتد فنز – پلیستری روز یکشنبه دومین بازی خود در تیم زیر ۲۳ ساله های منچستریونایتد را انجام داد و مقابل تاتنهام هاتسپر قرار گرفت. این مجموعا سومین بازی در لباس شیاطین سرخ بود.

بازی با تاتنهام بهترین عملکرد او تا به اینجا بوده است، شیاطین سرخ موفق به پیروزی چهار بر دو مقابل اسپرز شدند.

پلیستری عملکرد خوبی داشت و یک سانتر دقیق و حساب شده برای شولا شوریتر ارسال کرد تا وی گل اول بازی را به ثمر برساند اما حرکت قبل از ارسال او، این پاس گل را خاص کرد.

وی در موقعیت یک برابر یک مقابل مدافع تاتنهام، توپ را به سرعت و برای ایجاد فضا بین پاهای خود جا به جا و در نهایت به محوطه ارسال کرد.

سانتر پلیستری درست در منطقه خطرناک و در ارتفاع عالی برای حمله یک مهاجم قرار داشت. شولا شوریتر ۱۶ ساله توپ را وارد دروازه کرد اما به گفته خودش همه چیز درباره کیفیت ارسال بود.

آپلود عکس

در نیمه اول پلیستری چند پاس خطرناک دیگر فرستاد. دیدن او با چهره ای مصمم لذت بخش است. وی حتی با حرکت رو به جلو خود در گل دوم هم سهیم بود هرچند اثرگذاری مستقیمی نداشت. وینگر اروگوئه ای همچنین در نیمه دوم به عقب می آمد و سعی در بازپس گیری توپ داشت. با رسیدن به دقایق آخر بازی، بازهم در حال تلاش بود.

یونایتد بازیکنی را خریده است که ارسال های خوبی دارد.

پلیستری در حال انطباق با فوتبال انگلیس است و قبل از اینکه برای تیم اصلی بازی کند، همچنان باید پیشرفت کند. دیدن بازی او لذت بخش است، پلیستری می تواند در یک سوم نهایی کارهای ثمربخشی انجام دهد و همچنین توانایی عبور از موقعیت های یک در برابر یک را دارد که برای یک وینگر بسیار خوب است.

شیاطین سرخ در سال های اخیر بازیکنانی با ویژگی های او کم داشته است و این احتمالا وجود دارد که در اواخر این فصل یا فصل آینده پلیستری را درکنار هموطن خود ادینسون کاوانی در زمین مشاهده کنیم.

عملکرد او در روز یکشنبه نشان داد که چرا باشگاه امیدوار است وی بتواند به یک ستاره تبدیل شود.

منبع: united in focus

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

مقاله: منچستریونایتد باید در تابستان دو بازیکن قرضی خود را بازگرداند

اوله گونار سولشر روند پیشرفت تدن منگی و جیمز گارنر که در این فصل قرض …

۶ دیدگاه

  1. اتفاقاً به یه ارسال کن نیاز داشتیم

  2. از بس بچه ها به شوخی به این گفتن فاکونده، نویسنده های سایت هم فکر کردن واقعاً اسمش فاکونده هست. به خدا اسم این مادر مرده فاکوندو هستش دوستان، بچه مردم رو بدنام نکنین.

  3. سلام دوستان
    ممد هستم یه مدتی بود نمیتونستم فعال باشم ، دوباره برگشتم عشقا

  4. دیوید بکهام(پشیمان از کار های زشت)

    مارادونای کبیر در گذشت

  5. بازیکن خوبیه امیدوارم بیشتر بدرخشه برامون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =