مقاله: عملکرد ضعیف مارسیال و گرینوود، آیا اوله باید نگران فرم اخیر آنها باشد؟

نمایش دور از انتظار وینگر های یونایتد در شب گذشته هواداران این تیم را ناامید کرده است.

یونایتد فنز –اوله گونار سولشر آنچه را که باید، برابر فولام انجام داد. او به میسن گرینوود برای بازی در جناح راست فرصت داد، در حالی که آنتونی مارسیال نیز از سمت چپ بازی را آغاز کرد. این تصمیم، استراحتی که مارکوس رشفورد لازم داشت را به او داد.

مارسیال و گرینووود به اندازه کافی موثر نبودند، مهاجمانی که در فصل جاری تنها ۸ گل به ثمر رسانده اند، مارسیال ۵ و گرینوود ۳ گل.

تعداد گل های مارسیال با پل پوگبا برابر است، در حالی که اسکات مک تامینی نیز یک گل بیشتر از گرینوود در کارنامه دارد. این آمار برای دو بازیکنی که فصل گذشته ۴۰ گل به ثمر رساندند (مارسیال با ۲۳ گل و گرینوود ۱۷)، ایده آل نیست.

اوله به هر دو بازیکن زمان داد. او نسبت به عملکرد آنها وحشت زده نشد و پس از گذشت ۸۴ دقیقه آن دو را تعویض کرد.

گرینوود فقط یک شوت به سمت دروازه داشت که آن هم توسط مدافعان حریف بلاک شد. او در خطر قابل پیش بینی شدن برای مدافعان است. مارسیال نیز سه ضربه به سمت دروازه زد، دو تای آنها ضربه سر بود که خارج از چهارچوب قرار داشت در حالی که شوت دیگر او را آرئولا به راحتی مهارکرد.

همدردی با هر دو بازیکن آسان است. موضوع بحث برانگیز این است که هر دو به عنوان مهاجمین مرکزی نسبت به زمانی که به عنوان وینگر بازی می کنند بهتر هستند، اما هر کدام از آنها در گذشته از موفقیت هایی برخوردار بوده اند و هر یک فرصت خود را برای در مرکز خط حمله در اختیار داشته اند.

مارسیال در ابتدای ماه یک گل زیبا در خانه به استون ویلا زد و در این فصل ۵ پاس گل نیز به ثبت رسانده است. عملکرد گرینوود بیشتر نگران کننده است. آنها با هم در بازی ای که یونایتد برای برد دست به دامن پل پوگبا شد، در حد و اندازه های خودشان نبودند.

خط دفاع سه نفره ی فولهام کار را برای مارسیال و گرینوود دشوار کرده بود، خصوصاً در حالی که وینگ بک هایشان نیز در کار های دفاعی کمک می کردند. شما می توانید دلیل عملکرد آنها را بازی ضعیف عنوان کنید، اما ما در این فصل بار ها این نوع عملکرد را از گرینوود و مارسیال شاهد بوده ایم.

هر هفته امیدواریم که یکی یا هر دوی آنها جرقه ای را نشان دهند که یادآور عملکرد فصل گذشته شان باشد. شاید این اتفاق آخر هفته مقابل لیورپول رقم بخورد.

شاید یونایتد وسوسه شود که دوباره به مارکوس رشفورد استراحت دهد و همچنین ادینسون کاوانی را برای بازی هفته بعد برابر شفیلد یونایتد نگه دارد.

شاید اوله وسوسه شود که با زوج گرینوود و مارسیال برابر لیورپول صف آرایی کند. به ثمر رساندن یک یا دو گل مقابل لک لک ها ممکن است سرانجام آنها را به اوج بازگرداند.

ما به آنها اعتقاد داریم زیرا شاهد بودیم که آنها در فصل گذشته این کار را انجام داده اند. اما هرچه عملکرد آنها اینگونه ادامه یابد، نگرانی در موردشان بیشتر می شود.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: ترکیب منچستریونایتد با حضور واران چگونه خواهد بود؟

بررسی سه ترکیب احتمالی شیاطین سرخ درصورت جذب مدافع ۲۷ ساله کهکشانی ها. ۰

یک دیدگاه

  1. بهترین جمله رو گفتی که مدتیه تو ذهنمه داره قابل پیش بینی میشهباید طرز تفکرشو مربیا تغییر بدن گرینوود اصن تو جریان بازی نیس که با تیم پاسکاری کنه فقط مثل بازیای کامپیوتری میاد گوشه توپ میگیره یه حرکت همیشگی میزنه اخرشم هیچی نمیشه یکی نیس بگه become a legend که نیس داداش

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =