یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: عملکرد برجسته ی لوک شاو در روز ناامید کننده ی منچستر یونایتد

اگر جنبه ای از عملکرد منچستر یونایتد وجود داشته باشد که بخواهید در سال 2021 روی آن حساب کنید، قطعا لوک شاو به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تیم خواهد بود.

یونایتد فنز – این روند در تساوی 1-1 یونایتد در برابر وست بروم نیز ادامه یافت. این یک نتیجه ی ناامید کننده بود، اما با این وجود، شاو یکی از بهترین بازیکنان شیاطین سرخ در این بازی لقب گرفت. این سانتر لوک شاو بود که برونو فرناندز با یک والی زیبا تبدیل به گل تساوی بخش بازی کرد.

این موقعیت تنها یکی از چهار موقعیتی بود که شاو در این بازی ایجاد کرد. آمار و ارقام هیچ بازیکنی در زمین با این رقم مطابقت ندارد. از جمله پاس های کلیدی وی، سانترش برای هری مگوایر بود که می توانست به گل پیروزی بخش بازی تبدیل شود، اما از دست رفت.

این نشان داد که شاو چگونه عملکرد فوق العاده خود را تا آخر بازی حفظ کرد و تاثیر بالایی گذاشت. مدافع انگلیسی 105 لمس توپ در این بازی داشت؛ سه لمس توپ بیشتر از برونو فرناندزی که سه موقعیت گلزنی خلق کرده بود.

نتیجه بخشی عملکرد مداوم و با کیفیت

شاو مدتی است که عملکرد بسیار خوبی ارائه می دهد و هم تیمی هایش از سانتر هایش استفاده می کنند. مرد 25 ساله شش پاس گل در این فصل به ثبت رسانده است و فقط مارکوس رشفورد (9) و برونو فرناندز (11) پاس گل بیشتری از او داده اند.

یکی از این پاس گل ها در لیگ قهرمانان اروپا بوده و پنج تای دیگر در لیگ برتر. این بهترین عملکرد شاو در لیگ برتر است. نکته قابل توجه این است که شاو در کل دوران بازیکنی اش قبل از این فصل، فقط هفت پاس گل به ثبت رسانده بود. سر انجام می توانیم پیشرفتی را که سال ها از او انتظار داشتیم، ببینیم.

شاو در حال تبدیل شدن به یکی از بازیکنان خلاق و سازگار منچستر یونایتد است. او در سه بازی اخیر خود چهار پاس گل به ثبت رسانده است. فرم نزولی سایر بازیکنان شیاطین سرخ بسیار ناراحت کننده است، در صورتی که لوک شاو از معدود بازیکنانی است که کیفیت بالایش را حفظ می کند.

منبع: UnitedinFocus

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x