مقاله: شش بازیکنی که پنجره نقل و انتقالات در سرنوشت آنها تاثیرگذار است
مقاله: شش بازیکنی که پنجره نقل و انتقالات در سرنوشت آنها تاثیرگذار است

مقاله: شش بازیکنی که پنجره نقل و انتقالات در سرنوشت آنها تاثیرگذار است

یونایتد فنز – جیدن سانچو در تمام طول تابستان در راس اهداف نقل و انتقالات منچستریونایتد قرار داشته، هرچند زمان باقی مانده تا پایان مهلت قانونی روبه اتمام است.

 
تا به اینجای کار تابستان بسیار ناامید کننده ای برای منچستریونایتد سپری شده است، گرچه این احساس عمدتا از سوی هواداران آنها احساس می‌شود.
 
اوله گونار سولشایر در کنفرانس مطبوعاتی اخیر اصرار داشت با تیمی که در اختیار دارد راضی است اما معتقد بود که موضع قبلی او همچنان در مورد تلاش برای تقویت تیم است. اکنون یونایتد برای رسیدن به اهداف کلیدی خود مانند سانچو و الکس تلس زمان را هدر می‌دهد، اگرچه آنها باید ابتدا بتوانند برخی از بازیکنان خود را به فروش برسانند.
 
شاید این پنجره آنطور که بسیاری از هواداران آرزو می‌کردند نبوده باشد، اگرچه اوله امیدوار است که به دلیل تغییراتی که ایجاد کرده ترکیب تیمش بهتر شده باشد. در اینجا شش بازیکن فعلی یونایتد هستند که می توانند از مزایای نقل و انتقالاتی که تا پایان ۵ اکتبر رخ می‌دهد بهره‌مند شوند:
 
میسن گرینوود
 
ادعاهای زیادی در مورد پیگیری یونایتد برای جذب سانچو مطرح شده است، بیشتر آنها از مدیریت باشگاه بروسیا دورتموند صحبت کرده و می‌گویند که آنها درمورد فروشی نبودن سانچو اصرار دارند. با این وجود بسیاری از بازیکنان سابق یونایتد در رسانه ها ادعا کرده اند که با توجه به پیشرفت میسن گرینوود در جناح راست در سال گذشته، خرید سانچو نباید در اولویت باشد.
 
به نظر می رسد یونایتد هنوز یک وینگر راست می خواهد، حتی اگر این بازیکن سانچو نباشد‌. از این رو علاقه آنها به عثمان دمبله از بارسلونا شدت گرفته اما اگر این معامله برای مهاجم فرانسوی فقط انتقال قرضی باشد، نباید مانع پیشرفت گرینوود مانند اضافه شدن دائمی سانچو شود.
گرینوود به تازگی ۱۹ ساله شده است اما در حال حاضر بازیکنی است که شایسته حضور در تیم اول است. رقابت با یک وینگر راست دیگر برای میسن یک تصمیم عاقلانه است، با توجه به اینکه گرینوود می تواند هم در آنجا بازی کند و هم در مرکز خط حمله، اما ستاره آکادمی شیاطین سرخ باید مجاز باشد تا به پیشرفت و توسعه خود در ترکیب اصلی ادامه دهد.
 
اریک بایی، اکسل توانزبه و تدن منگی
 
انتقال دائمی کریس اسمالینگ به رم و این واقعیت که یونایتد احتمالاً تابستان امسال یک مدافع جدید به خدمت نمی گیرد، چرا که یک سال قبل سرمایه گذاری زیادی برای هری مگوایر انجام داده، باعث نگرانی بسیاری شده است.
 
دیمیتار برباتوف، ستاره سابق یونایتد از جمله کسانی است که خواستار اضافه شدن یک مدافع مرکزی است، در حالی که ریو فردیناند، دایوت اوپامکانو از لایپزیک را به عنوان هدفی ایده آل معرفی کرده است. موضع یونایتد قابل درک است، زیرا برخی پیشرفت ها را از مگوایر و ویکتور لیندلوف به عنوان یک زوج در فصل گذشته مشاهده کرده است.
 
اما با شروع متزلزل لیندلوف، ممکن است طولی نکشد که یک مدافع میانی سریعتر و فیزیکی تر فراخوانده شود. اکسل توانزبه احتمالاً سریعترین مدافع میانی باشگاه است و اگر بتواند روی فرم بماند، یک گزینه هیجان انگیز خواهد بود. بایی نیز از نظر آمادگی جسمانی مشابه بوده اما یک مدافع ذاتی است و مسلما در حال حاضر گزینه بهتری نسبت به لیندلوف می‌باشد. هر دو مدافع باید یک قدم رو به جلو بردارند.
 
در غیر این صورت تدن منگی، مدافع میانی ۱۸ ساله با استعداد بسیار زیاد است که می تواند یکی دیگر از بازیکنان تیم تقویت کننده این فصل باشد. منگی سالها خود را با عملکرد عالی در تیم زیر ۲۳ سال در ۱۲ ماه گذشته ثابت کرده و طعم بازی برای تیم اول را نیز چشیده است.
 
برندون ویلیامز و ایتان لیرد
حتی اگر یونایتد قرارداد تلس از پورتو را نهایی کند، این احساس وجود دارد که ویلیامز می تواند پیشرفت کند. فراموش نکنیم که او بیشتر دوران خود در اولدترافورد را در سمت اشتباه بازی کرده است. او مجبور بود به جای بازی در سمت راست خط دفاعی، در سمت چپ قرار گیرد با وجود اینکه او راست پا است.
 
انتقال قرضی دیوگو دالوت به آث میلان جایی را پشت سر آرون ون بیساکا به عنوان گزینه دوم دفاع راست این باشگاه باز می کند. این ممکن است نقشی برای ویلیامز باشد که از آن لذت ببرد. این یک شرایط ایده آل برای ادامه پیشرفت ویلیامز قلمداد می شود و او می‌تواند خود را به عنوان گزینه جایگزین تهاجمی تر برای ستاره سابق کریستال پالاس ببیند.
 
سولشایر یکی از طرفداران ویلیامز است، بنابراین حتی اگر یک مدافع چپ جدید نیز به خدمت بگیرد، بعید به نظر می رسد که محصول آکادمی یونایتد کنار گذاشته شود. اما اگر او به عنوان نقش ذخیره در سمت راست دفاع در نظر گرفته نشود، ایتان لیرد ۱۹ ساله ممکن است آن را مال خود کند.
 
منبع: Manchester Evevning News
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

ادعای خبرنگار آلمانی: منچستریونایتد در آستانه ی جذاب چالهان اغلو قرار دارد!

خبرنگار معتبر بیلد از انتقال چالهان اوغلو به منچستر خبر داد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *