مقاله: سولشر علی رقم حذف از جام حذفی به سه نکته مثبت دیدار یکشنبه شب اشاره کرد

اوله گونار سولشر یکشنبه شب شکست دیگری را در یک رقابت حذفی متحمل شد و تیمش توسط لسترسیتی از جام حذفی کنار رفت.

یونایتد فنز – این یک باخت ناامیدکننده بود، اگر یونایتد به نیمه نهایی صعود می کرد مقابل ساوتهمپتون قرار می گرفت که تیم مورد علاقه ی شیاطین سرخ در این فصل بوده است! نکات منفی زیادی برای این شکست وجود دارد از جمله اینکه یونایتد واقعا در خط هافبک شلخته بود.

آنها دوباره روی یک ضربه ایستگاهی دفاع ضعیفی انجام دادند. گل اول به صورت کامل آماتور گونه ای دریافت شد و یونایتد برای خلق موقعیت نیز مشکل داشت با توجه به اینکه گرینوود، مارسیال و کاوانی در مجموع دو شوت به سمت دروازه زدند.

گرچه توجه به این نقص ها مهم است اما اوله گونار سولشر می خواست در مورد نکات مثبت بازی نیز صحبت کند. و بله، او برخی از این نکات را پیدا کرد. اوله در صحبت با وب سایت باشگاه سه دلیل برای مثبت بودن را عنوان کرد.

او درمورد توانایی گلزنی میسون گرینوود، نحوه پاسخ تیم به گل خورده و پیشرفت در زمینه بازگشت بازیکنان از مصدومیت صحبت کرد.

وی به وب سایت باشگاه گفت:

به ثمر رساندن یک گل عالی و دیدن دوباره اینکه میسون چنین غریزه فوق العاده ای در امر گلزنی دارد، لذت بخش بود. شاهد یک پاس گل خوب توسط پل بودیم، دونی بدون اینکه حتی توپ را لمس کند روی خلق موقعیت گلزنی نقش داشت، این یک حرکت هوشمندانه بود.

لحظات مثبتی نیز وجود داشت، از جمله دیدن بازگشت پل و دونی به ترکیب نخست و به میدان رفتن ادینسون و آنتونی بسیار عالی است. این نکته برای دو ماه آینده معنای زیادی دارد.

یونایتد نیاز به تحرک دارد

اکنون وقفه بازی های ملی برای یونایتد در یک زمان ناخوشایند رخ داد. هیچ کس نمی خواهد پس از یک شکست به پیشواز فیفا دی برود.

از یک طرف این وقفه استراحت و شروع دوباره ای را برای بازیکنان فراهم می کند. مسابقات بزرگی در پیش است، از جمله تقابل با تاتنهام، لیدز و لیورپول که سه مسابقه از ۵ بازی بعدی لیگ برتر را تشکیل می دهند از طرفی دیدار حذفی لیگ اروپا نیز پیش رو است.

درمورد اینکه بازگشت بازیکنان از مصدومیت مهم است، باید حق را به سولشر داد. چیزی که ما نمی دانیم شرایطی است که تیم پس از وقفه بازی های ملی با آن رو به رو خواهد بود، شاید حتی مصدومیت های تازه ای برای کادر فنی در راه باشد.

میسون گرینوود در تیم زیر ۲۱ سال انگلیس حضور ندارد و شاید بتواند تحرک بیشتری پس از فیفا دی ایجاد کند. گلی که مقابل لستر به ثمر رساند به او کمک خواهد کرد و هنوز هم می تواند فصل را با شکوه به پایان برساند.

هیچ یک از این موارد ناامیدی حذف از نیمه نهایی جام حذفی و احتمالاً فینال را نمی پوشاند، یونایتد هوادارانش را ناامید کرد.

به نظر می رسد اکنون میزان موفقیت در این فصل برای باشگاه به موفقیت در لیگ اروپا وابسته است. از نظر بسیاری ، کسب یک جام تنها چیزی است که مهم است و می تواند این شکست را جبران کند.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

۴ دیدگاه

  1. بازهم هنر نمایی اوله و حذفی دیگر در کارنامه پر بارش👏اگه منچستر تمدید کنه با این مربی به هیچ جا نمیرسیمحتی اگه هالند و واسه حمله و راموس وایه دفاع بیان با تصمیمات اوله نوعه فوتبالی که ارائه میده بازیارو ۱_۰ به سود حریف شروع میکنیمکاشکی زودتر به فکر مربی جایگزین باشند مدیران

  2. لستر شایسته صعود بود

  3. متاسفانه منچستر یونایتد سالها هست که نتوانسته فقدان بازیکنان بزرگی مثل پل اسکولز و هافبک دفاعی بزرگی مثل روی کین را پر کند که البته پل اسکولز فکر نکنم دیگر تکرار بشود در فوتبال امروزی که پاس های ۷۰ متری به مهاجم ها برساند!!!!! با دیدن مک تامینی و فرد به یاد آن روزهایی می افتم که سرالکس فرگوسن بعد از یک بازی حساس اروپایی یا قبل از آن به بازیکنان بزرگ خودش استراحت میداد و خط هافبک خودش را با امثال نیکی بات و دارن فلچر و فیلیپ نویل به میدان میفرستاد که حتی آنها هم خیلی بهتر از امثال فرد و مک تامینی و بسیاری از فیکس های حال حاضر منچستریونایتد که در حد این تیم بزرگ نیستند بودند

  4. ایکاش سرالکس فرگوسن هیچ وقت پیر نمی شد!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پنج =