مقاله: سه قدم مهمی که منچستریونایتد باید بعد از جذب سانچو بردارد

جیدون سانچو سرانجام به یونایتد پیوست و اکنون زمان برداشتن قدم های بعدی برای به چالش کشیدن رقبا در لیگ برتر است.

یونایتد فنز – سانچو خط حمله یونایتد را کامل می کند، حداقل تا زمانی که ادینسون کاوانی در سال ۲۰۲۲ نیاز به جایگزین داشته باشد. شیاطین سرخ باید سه قدم دیگر بردارند تا واقعا بتوانند تیم های قدرتمند لیگ برتر را به چالش بکشند.

جذب یک مدافع مرکزی

به گزارش ESPN، یونایتد در تلاش برای جذب رافائل واران، مدافع رئال مادرید می باشد و در این راه پیشرفت داشته است.

واران چالش جدیدی می خواهد و یونایتد می تواند آن را فراهم کند. او با هری مگوایر زوج مستحکمی ایجاد خواهند کرد و یکی از بهترین خطوط دفاعی در جهان را به باشگاه می دهند. توافق درمورد مبلغ با رئال مادرید ساده نخواهد بود. اما این واقعیت که واران تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است، نکته حائز اهمیتی است.

یونایتد همچنان ویکتور لیندلوف و اریک بایی را به عنوان گزینه های دیگر در اختیار خواهد داشت و انتظار می رود اکسل توانزبه به صورت قرضی به تیم دیگری برود.

تمدید قرارداد پل پوگبا

خرید واران ممکن است به شانس یونایتد در تمدید قرارداد پل پوگبا، هم تیمی وی در تیم ملی فرانسه کمک کند.

از قرارداد کنونی پوگبا فقط یک سال باقی مانده است. یونایتد تمام تلاش خود را برای متقاعد کردن او برای ماندن به خصوص پس از نمایش هایش در یورو ۲۰۲۰ انجام خواهد داد.

پوگبا ممکن است در یک خط هافبک دو نفره بهتر مورد استفاده قرار بگیرد یا یونایتد با بازگشت به ترکیب ۴۳۳ از مثلث او و برونو فرناندز همراه یک هافبک دفاعی بهره ببرد. سومین و آخرین گام، حرکتی برای کسب بهترین خروجی از پوگبا خواهد بود.

خرید یک هافبک دفاعی تخصصی

اگر می خواهید پل پوگبا در بهترین فرم خود بازی کند، پس به او یک هافبک دفاعی نخبه بدهید.

پوگبا در کنار انگولو کانته برای فرانسه شکوفا شد و فرصت بیشتری برای کار با توپ داشت. کانته بیشتر وظایف دفاعی را بر عهده می گیرد که این امر به پوگبا آزادی بیشتری می دهد.

یونایتد باید چنین بازیکنی را پیدا کند و البته انتظار یک پیشنهاد عظیم را برای دکلان رایس نداشته باشید. استعداد یابان باشگاه برای صرفه جویی در ارقام پرداختی باید بازیکنی با قیمت حدود ۴۰ میلیون پوند به باشگاه معرفی کنند.

یونایتد می تواند این پول را با فروش بازیکنان تامین کند، جسی لینگارد، آندریاس پریرا، تاهیت چانگ از جمله بازیکنان مازاد هستند. اقدام برای جذب یک دفاع راست قابل توجه خواهد بود اما با وجود دیوگو دالو که توانایی پر کردن این جای خالی را دارد، ضروری نیست. جذب هافبک باید اولویت بیشتری داشته باشد.

منبع: United In Focus

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با …

۳ دیدگاه

  1. بنظرم دالو به فروش بره و یه دفاع راست هجومی هم بگیریم عالی میشه..

  2. خرید دفاع از همشون مهم تره

  3. خرید اندیدی از لستر جای کانته موثر تره چون خیلی کانته گرونه و چلسی هم به زور میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 14 =