مقاله: سه دلیل که ثابت می کند انتقال سانچو به منچستریونایتد نزدیک تر از همیشه است

جیدون سانچو در تابستان ۲۰۲۰ هدف اصلی شیاطین سرخ بود اما آنها نتوانستند بر سر مبلغ انتقال با دورتموند توافق کنند.

یونایتد فنز – ممکن است تابستان امسال امکان یک انتقال وجود داشته باشد، نه فقط به این دلیل که قرارداد سانچو با دروتموند ژوئن ۲۰۲۳ به پایان می رسد. سانچو در این فصل در تمام مسابقات ۱۲ گل و ۱۲ پاس گل داده و تنها با ۲۱ سال، یک گزینه بسیار هیجان انگیز است.

طی هفته گذشته سه تحول رخ داد که می تواند انتقال سانچو به منچستر یونایتد را محتمل کند…

جایگاه دورتموند در لیگ

دورتموند آخر هفته ضربه بزرگی را متحمل شد زیرا آنها ۲-۱ مقابل آینتراخت فرانکفورت، که در بوندسلیگا رده چهارم را در اختیار دارد، شکست خوردند. این بدان معناست که دورتموند اکنون هفت امتیاز با کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارد و تنها هفت بازی تا پایان فصل باقی مانده است.

یک چرخش بزرگ لازم است و با بازی های باقی مانده دورتموند از جمله تقابل با ولفسبورگ رده سومی و بایر لورکوزن و یونیون برلین، که در رده های ششم و هفتم قرار دارند، این کار آسان نخواهد بود.

رویارویی امسال لیگ قهرمانان اروپا با سیتی باعث ایجاد خستگی خواهد شد و شکست مقابل فرانکفورت می تواند یک شکست مهم برای زنبور ها تلقی شود، در حالی که دورتموند این فرصت را داشت تا اختلاف یک امتیازی با رده چهارم را از بین ببرد، اما اکنون آنها در عوض شاهد افزایش آن به ۷ امتیاز هستند.

غیبت در رقابت های لیگ قهرمانان باعث افزایش تمایل سانچو به جدایی می شود و در عین حال دورتموند را نیز از نظر مالی تضعیف می کند.

جایگاه متزلزل در تیم ملی

سانچو یک مصدومیت جزئی داشت که باعث شد او از ترکیب اخیر انگلیس دور بماند. این می تواند به ستاره دورتموند آسیب برساند. Mail گزارش داد که جایگاه او در لیست سه شیر ها برای یورو ۲۰۲۱ تضمین شده نیست و گرت ساوتگیت قصد دارد او را کنار بگذارد.

به نظر می رسد این از نظر ساوتگیت یک خطر باشد. اما ترکیب انگلیس سرشار از استعداد است و بازگشت جسی لینگارد به فرم خوب، رقابت در خط حمله را افزایش داده است.

غیبت در یورو می تواند از دو نظر به یونایتد کمک کند. اولاً این امر از افزایش قیمت وی در نمایش های قدرتمند در این مسابقات جلوگیری می کند. ثانیا به سانچو نشان می دهد که جاه طلبی های رده ملی او در دورتموند قابل تحقق نیست و نیاز به انتقال به یک باشگاه برتر انگلیسی دارد.

این واقعیت که جایگاه او زیر سوال رفته است، می تواند کافی باشد. اگر سانچو ۱۲ گل و ۱۲ پاس گل برای یونایتد داشت، حضورش در ترکیب تیم ملی تضمین شده بود.

صحبت های اخیر واتسکه

دورتموند تابستان گذشته نشان داد که وقتی نمی خواهند بازیکنی را بفروشند، به قول خود پایبند خواهد ماند، اما امسال موضع آنها نرم تر شده است. ارلینگ هالند ستاره ای است که آنها از حفظ او ناامید شده اند و سانچو نیز در دسترس خواهد بود.

هانس یواخیم واتسکه، مدیرعامل دورتموند آخر هفته اظهار داشت که دورتموند برای آغاز مذاکرات آماده است؛ وی گفت:

من درگیر احتمالات نمی شوم. سانچو خیلی بیشتر از هالند با ما بوده است. ما باید با جیدون نیز صحبت کنیم. اگر یک پیشنهاد استثنایی وجود داشته باشد، ما مانند همیشه درمورد آن را با بازیکن و موکلش صحبت خواهیم کرد.

هرگونه پیشنهاد دریافتی برای سانچو احتمالاً کمتر از سال گذشته خواهد بود، به خصوص اگر دورتموند سهمیه لیگ قهرمانان از دست بدهد.

آیا سرانجام این تابستان یونایتد یک وینگر خریداری خواهد کرد؟

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

بارسلونا علاقه منچستریونایتد برای ستاره تیمش را پیگیری میکند

انتقال او در تابستان میتواند انجام شود. ۰

یک دیدگاه

  1. خیلی خوبه اگه بخریم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =