مقاله: سه دلیلی که ثابت می کند کاوانی باید در اولدترافورد بماند

ادینسون کاوانی مهاجم ۳۴ ساله منچستریونایتد در آستانه تمدید قرارداد خود با این تیم قرار دارد.

یونایتد فنز – ملی پوش اروگوئه ای اخیراً پر سر و صدا بوده و در نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل رم ۲ گل به ثمر رساند و ۳ پاس گل نیز به نام خود ثبت کرد. او در سه دیدار اخیرش در لیک برتر نیز ۲ گل به ثمر رسانده است.

به طور خلاصه، کاوانی در حال جبران زمان از دست رفته است و اوله گونار سولشر امیدوار به مسجل شدن ماندن این مهاجم پیش از تابستان می باشد. در اینجا سه دلیل بیان شده که ثابت می کند کاوانی ۳۴ ساله باید قرارداد خود را برای یک سال دیگر تمدید کند.

فاکتور هواداران

زمانی که کاوانی در جایگاه استرتفورد اند گل می زند را تصور کنید!

شنیدن فریاد های طرفداران چیزی است که شماره هفت یونایتد هنوز در اولدترافورد تجربه نکرده است. و نا امید کننده خواهد بود اگر او بدون آنکه این صدا در گوش هایش طنین انداز شوند، برود. کاوانی با تشویق هواداران یونایتد بهتر و بهتر هم می شود.

کار ناتمام

کاوانی می تواند اکنون یونایتد را ترک کند، زیرا می داند که تا به اینجا کار قابل قبولی صورت گرفته است. رسیدن به فینال لیگ اروپا تقریباً قطعی نظر می رسد و کسب رده دوم با توجه به مشکلات اخیر یونایتد چیز بدی نیست اما تمام اینها می تواند بهتر باشد. یونایتد باید فصل آینده یک چالش جدی برای کسب عنوان قهرمانی ارائه دهد و آنها همچنین به لیگ قهرمانان نیز باز می گردند.

مسابقات این فصل قبل از اینکه واقعاً برای کاوانی آغاز شود، به پایان رسیده بود. او برای تقویت آمادگی فیزیکی خود در انگلیس وقت گذاشت و در چهار دیدار موفق به گلزنی نشد. اگر او یک سال دیگر در یونایتد بماند اوضاع بسیار متفاوت خواهد بود.

یونایتد حتی قویتر خواهد بود

اگر کاوانی بماند، یونایتد مجبور نیست جایگزینی برای او پیدا کند. با این کار بودجه قابل توجهی در دسترس خواهد بود تا یک وینگر راست مورد نیاز جذب شود. احتمالاً در صدر این لیست جیدون سانچو قرار دارد که همچنان به یونایتد لینک می شود.

تصور کنید ستاره ای مانند سانچو کنار کاوانی بازی کند تا با همکاری هایشان هواداران را به وجد بیاورند. آنها می توانند با هم کشنده باشند. سانچو اخیرا با ارلینگ هالند همکاری خوبی انجام داده است.

آیا حالا او می تواند به یونایتد برود و اگرچه برای مدتی کوتاه با یکی از بهترین مهاجمان تاریخ معاصر بازی کند؟

منبع: United In Focus

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

کلیپ سنتر: خلاصه دیدار منچستریونایتد و برنتفورد

سومین بازی شیاطین سرخ در پیش فصل ۲۰۲۱/۲۲ با تساوی به پایان رسید.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 4 =