یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: سه خريد نخست اريک تن هاخ چه کساني خواهند بود؟

اريک تن هاخ به عنوان سرمربي بعدي منچستريونايتد معرفي شد و اکنون بايد ليست خود را براي فعاليت در بازار نقل و انتقالات تابستاني آماده کند.

یونایتد فنز – تاکنون ده ها بازيکن به يونايتد لينک شده اند، و باتوجه به صحبت هاي رالف رانگنيک مبني بر لزوم خريد 7 يا 8 بازيکن جديد، بايد ديد در اين تابستان چه کساني اولين خريد هاي سرمربي هلندي جدید یونایتد خواهند بود؟

در اين مقاله درمورد سه نام برجسته که مي‌توانند اولين خريد هاي تن هاخ باشند، صحبت شده است. بازيکناني که مرد هلندي واقعاً آنها را مي‌شناسد…

آنتوني دوس سانتوس

آنتوني وينگر آژاکس براي تن هاخ بازيکني شناخته شده است، او در حال حاضر به دليل مصدوميت در ميادين حضور ندارد. اين امر مي تواند تمرکز او را بر روي وقوع يک انتقال تابستاني آسان تر کند.

نشريه Telegraph قبلاً گزارش داده که تن هاخ مايل است آنتوني را با خود به منچستريونايتد بياورد و استعداد و پتانسيل اين وينگر تکنيکي درک دليل آن را آسان مي کند. اين ملي پوش برزيلي تنها 22 سال دارد و در اين فصل 12 گل به ثمر رسانده و 8 پاس گل نيز به نام خود ثبت کرده است.

آنتوني را در يک بال و جيدون سانچو را در بال ديگر قرار دهيد، و منچستريونايتد مي تواند تبديل به يک تيم وحشتناک براي حريفان شود.

ژورين تيمبر

يکي ديگر از ستاره هاي آژاکس يعني ژورين تيمبر مي تواند ستاره بعدي خط دفاعي منچستريونايتد باشد.

ميرور گزارش داده بود که تيمبر در ليست تن هاخ قرار دارد. او در اين فصل از بازيکنان ثابت آژاکس بوده است. تيمبر، 21 ساله، در حال حاضر يک ملي پوش هلندي با 6 بازي ملي است که قرار است همراه لاله هاي نارنجي به جام جهاني برود.

خط دفاعي يونايتد در اين فصل بسيار ضعيف عمل کرده است و کاپيتان باشگاه هري مگواير 29 ساله است، يونايتد بايد در اين پست جوان سازي کند.

داروين نونز

منچستريونايتد نياز به جذب يک مهاجم دارد و داروين نونز آماده ي يک انتقال بزرگ در دوران حرفه اي خود است، اين بازيکن اروگوئه اي يکي از مورد توجه ترين مهاجمان مرکزي در اروپا است.

نونز در اين فصل 33 گل به ثمر رسانده است، از جمله گلي که تن هاخ و آژاکس را از ليگ قهرمانان حذف کرد، بنابراين سرمربي هلندي او را به خوبي مي شناسد.

همچنين ممکن است مذاکره براي خريد زودهنگام ستاره اي که بازيکن فعلي آژاکس نيست، براي يونايتد آسان تر باشد چراکه در حال حاضر آژاکس به دنبال کسب عنوان قهرماني در ليگ داخلي است.

منبع: United In Focus

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x