مقاله: سه بازیکنی که منچستریونایتد می تواند با پل پوگبا معاوضه کند

پس از صحبت های جنجالی مینو رایولا، جدایی پوگبا محتمل بنظر می رسد؛ در این مقاله سه بازیکنی که یونایتد می تواند با پوگبا معاوضه کند را بررسی می کنیم.

یونایتد فنز- بنظر می رسد طلسم پوگبا در حال پایان است و صحبت های جدید رایولا هم نشان می دهد که خود پل هم از وضعیت راضی نبوده و خواهان جدایی است.

قرارداد پوگبا، یونایتد را در وضعیت بدی قرار می دهد، ۱۸ ماه تا پایان قرار داد فعلی او باقی مانده است. بنابراین یونایتد می تواند به جای یک فروش ۵۰ یا ۶۰ ملیون پوندی، به فکر معاوضه او باشد. معاوضه بازیکن با بازیکن یا بازیکن و مقداری پول.

یونایتد چند گزینه خوب برای معاوضه دارد، آن ها را بررسی می کنیم.

کریستیانو رونالدو

بیایید کمی بلند پرواز باشیم! پروژه بازگشت رونالدو به اولدترافورد می تواند توسط پوگبا کلید بخورد.

اگر چه این معامله در اواسط فصل غیرممکن است اما ارزش صبر کردن تا تابستان را دارد. یوونتوس ممکن است دنبال راهی برای خروج از قرارداد سنگین او باشد و یونایتد می تواند با آغوش باز او را به خانه برگرداند.

هرچند این معامله بعید بنظر می رسد اما یونایتد می تواند درباره آن تحقیق و مکالماتی با یوونتوس داشته باشد.

رودریگو بنتاکور

یوونتوس هافبک های زیادی دارد که با آمدن پوگبا جایگاه و شانس بازی کردنشان به خطر می افتد.

بهترین گزینه رودریگو بنتاکور است. بنتاکور دو فصل پیش هنگامی که خوزه مورینیو سرمربی یونایتد بود، مقابل شیاطین سرخ در اولدترافورد بازی کرد.

این بازیکن ۲۳ ساله در فصل جدید رقابت های سری آ تنها در ۴ بازی از ابتدا به میدان رفته است و یوونتوس ممکن است آماده فدا کردن او برای به خدمت گرفتن پوگبا باشد.

رافائل واران

آیا رئال مادرید واقعا پوگبا را می خواهد؟ پاسخ به این مسئله همچنان نامشخص است اما اگر جواب بله باشد، معاوضه این دو بازیکن ملی پوش فرانسوی می تواند یک راه حل باشد.

قرار داد واران هم مانند پوگبا در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد.

یونایتد به یک مدافع میانی نیاز دارد و رئال پول نقد برای به خدمت گرفتن دیگر اهداف نقل و انتقالاتی خود. این معاوضه می تواند یک معامله دو سر برد باشد و مادریدی ها اطمینان پیدا می کنند که پول کافی برای دنبال کردن گزینه های دیگر خود را دارند.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۸ دیدگاه

 1. واران که عمرا عبدا

  ۰
 2. بنتانکور بد نیست

  ۰
 3. رونالدو درسته یه سوپر استاره اما واقعا دادن یه بازیکن ۲۷ ساله و گرفتن بازیکن ۳۵ ساله یکم ناجوره و راستش اینه که سن رونالدو آدمو به شک میندازه و من به شخصه اگه خوشحالم بشم که رونالدو اومده از اون طرفم حسرت میخورم که ۲۷ ساله دادیم ۳۵, ساله گرفتیم

  ۰
 4. بهترین گزینه دیبالا هست

  ۰
 5. بنظرم با کولوسفسکی معاوضه بشه عالیه..توو گزینه های بالا هم با رونالدو موافقم..کولوسفسکی راحت سمت راستمونو حل میکنه تا مدتها…قبل رفتن به یووه یونایتدم میخواستش.اما بهترین گزینه بعد فروش پوگبا رو سوبوسلای میدونم..هافبک دونده و جنگنده ای که خلاقه بشدت و توپ گیریشم خوبه و پست ده و هشت و شیش رو عالی بازی میکنه نه مثل پوگبا که میگن چند پسته هست ولی فقط یه پستو میتونه عالی بازی کنه

  ۰
 6. مدیر یعنی معاوضه با دیبالا امکان پذیر نیست و هیچ مذاکره ای برای معاوضه دیبالا و پوگبا صورت نگرفته؟؟؟؟

  ۰
 7. معاوضه و اینا الکیهفقط فروشش و با پولش خرید کاماوینگا یا کیمیش

  ۰
 8. ۱ فروش ۲ معاوضه با رونالدو

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =