مقاله: سه بازیکن آکادمی منچستریونایتد که نیاز به انتقال قرضی دارند

با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات ژانویه به بررسی سه بازیکن آکادمی یونایتد پرداخته ایم که نیاز دارند تا شانس خود را در تیمی دیگر امتحان کنند.

یونایتد فنز –بازیکنان جوان با حضور قرضی در تیم های دیگر یا شکوفا می‌شوند یا این فرصت را از دست می‌دهند، همانطور که ۱۲ بازیکن منچستریونایتد که فصل جاری به صورت قرضی از این تیم جدا شده اند، به دنبال اثبات خود هستند.

جیمز گارنر در واتفورد دوران موفقی را پشت سر می‌گذارد در حالی که دیلان لویت در چارلتون روز های سخت تری دارد.

در حالی که برخی از بازیکنان جوان شیاطین سرخ در تیم های دیگر دوران موفقی را سپری می‌کنند، یونایتد همچنان در حال بررسی این موضوع است که کدام بازیکنان می توانند از چالش ترک آکادمی برای کسب تجربه در تیم های دیگر بهره مند شوند.

در اینجا نگاهی می‌اندازیم به سه بازیکنی که به دلایل مختلف یک انتقال قرضی می‌تواند برای حرفه آنها بسیار حائز اهمیت باشد.

لوکا ارکولانی

ارکولانی مدافع جوان ایتالیایی، آخرین سال قرارداد خود را سپری می‌کند. اگر بخواهیم واقع گرا باشیم، مدافع ۲۱ ساله در این مرحله نخواهد توانست به عنوان بازیکن تیم اصلی خود را اثبات کند.

بنابراین به جای اینکه چند ماه آخر خود را به عنوان بازیکن یونایتد در تیم زیر ۲۳ سال بگذراند، جایی که در ترکیب اصلی هم حضور مداوم ندارد، باید یک انتقال قرضی را تجربه کند.

این باعث می شود که ارکولانی به عنوان بازیکن بلند مدت دیده شود و به طور بالقوه شروع به پیدا کردن یک باشگاه جدید کند.

پل وولستون

دروازه بان جوان انگلیسی، پل وولستون اخیراً برای تیم زیر ۲۳ سال خوب بازی کرده است. با این حال، وضعیت پست دروازه بان در یونایتد بسیار شلوغ است و وولستون شانسی در این مورد نخواهد داشت.

وولستون ۲۲ ساله باید در سطح تیم اول تجربه کسب کند و یونایتد ناتان بیشاپ یا اوندری مستنی را در این پست در اختیار دارد که می توانند به تیم اول راه یابتد. یک انتقال قرضی قابل توجه می تواند به وولستون کمک کند تا از دیگران متمایز شود و برای خود نامی بسازد.

آنتونی الانگا

الانگا در این فصل در زیر تیم ۲۳ سال فرم خیلی خوبی داشته و در حال حاضر شش گل به ثمر رسانده است. او هنوز از کیفیت لازم برای حضور در تیم اصلی برخوردار نیست، بنابراین یونایتد باید او را در موقعیتی قرار دهد تا سیر پیشرفت خود را تسریع بخشد.

یونایتد باید الانگا را برای نیم فصل دوم به صورت قرضی به باشگاهی در هلند یا پرتغال بفرستد تا تلاش کند و توانایی خود را در جایی دیگر محک بزند.

نمایش یک عملکرد قدرتمند از سوی الانگا می تواند این وینگر جوان را برای انتقال به تیم اصلی در فصل آینده آماده کند و خروج او به نوام عمران فرصتی برای راه یابی به تیم زیر ۲۳ سال می دهد.

لیست بازیکنانی که در حال حاضر به صورت قرضی منچستریونایتد را ترک کرده اند:

 1. تاهیت چانگ (وردربرمن ۱ فصل)
 2. آلیو ترائوره ( کائن ۱ فصل)
 3. متی کوار (سویندن تاون ۱ فصل)
 4. جوئل پریرا (هادرسفیلد تاون ۱ فصل)
 5. دیلان لویت (چارلتون اتلتیک ۱ فصل)
 6. جیمز گارنر (واتفورد ۱ فصل)
 7. آندرس پریرا (لاتزیو ۱ فصل)
 8. مکس تیلور (کیدرمینستر نیم فصل)
 9. دیوگو دالو (آث میلان ۱ فصل)
 10. دیشان برنارد (سالفورد سیتی نیم فصل)
 11. جیک کارنی (بریکاوس تاون ۱ فصل)
 12. مکس هایگارت (برنتفورد نیم فصل)

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

یک دیدگاه

 1. من دو تای بالایی نمی‌شناسم اما الانگا رو میشناسم و به نظرم یکی دو فصل قرضی بره به لیگ فرانسه یا تیم های آخر جدولی لیگ انگلیس و بعد بیاریم تو تیم اصلی چون واقعا خیلی خوبه

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =