مقاله: راه حل کوتاه مدت منچستریونایتد پس از شکست در جذب سانچو چیست؟

یونایتد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی در جذب سانچو ناکام بود اما راه تازه ای برای کنار آمدن بدون او پیدا کرده است.

یونایتد فنز – شاگردان اوله گونار سولشایر در خانه توسط تاتنهام تحقیر شدند و به نظر می‌رسید این اتفاق پیامد سناریویی است که آنها در روز پایانی نقل و انتقالات پیش گرفته بودند.

ادینسون کاوانی، الکس تلس، فاکوندو پلیستری و آماد ترائوره در آخرین روز پنجره تابستانی به اولدترافورد آمدند، اما هیچکدام از آنها کاملا آماده نیستند. حتی پیدا کردن یک پست مناسب برای هافبکی ثابت شده مانند دونی فن د بیک در حال حاضر دشوار است، اگرچه ورود او با احیای قابل توجه کسانی که در حال حاضر در خط میانی بازی می‌کنند، همزمان شده است.

تقویت عمق ترکیب یونایتد احتمالاً نتیجه خواهد داد زیرا شروع فصل با داشتن نیمکتی با کیفیت که آنها را از تیم های دیگر در لیگ برتر مجزا می کند، موثر خواهد بود. با این حال، قبول این ادعا که آنها ترکیب ابتدایی ۱۱ نفره خود را پس از ثبت پنج خرید در تابستان تقویت کرده اند، کمی دشوار است.

مهمترین نکته در تابستان انتقال ناموفق جیدن سانچو به یونایتد بود، شیاطین سرخ علیرغم تحسین آشکار استعدادهای وی، قیمت ستاره بروسیا دورتموند را بسیار گران می‌دانستند.

این بدان معناست که یونایتد یک سال فرصت دارد تا برای مال خود کردن ستاره بریتانیایی زنبور ها برنامه ریزی کند. ممکن است در مدت ماه آینده سانچو همچنان به عنوان قطعه گمشده تیم سولشایر شناخته شود، اما این احتمال نیز وجود دارد که یک بازیکن دیگر با قیمت واقعی تر در این پست حضور داشته باشد. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که پلیستری یا ترائوره بتوانند راه حل های بلند مدت در جناح راست باشند و نوید روز های درخشانی را در آینده بدهند.

اما وضعیت کنونی جناح راست خط حمله یونایتد، به اوله شانس خوبی برای آزمایش انتخاب های خود می‌دهد و قابل ذکر است که سرمربی نروژی در هر دو پیروزی در این فصل لیگ قهرمانان از ترکیبی بدون حضور وینگر قابل شناسایی استفاده کرده است.

یونایتد در پیروزی مقابل پاریسن ژرمن، با چینش خط دفاعی سه نفره از آرون ون بیساکا به عنوان وینگ بک استفاده کرد و در شب گلباران لایپزیک در اولدترافورد نیز ترکیبی با خط هافبک الماس شکل به میدان فرستاد.

هر دو تصمیم تاکتیکی اعتبار زیادی برای سولشایر به عنوان یک سرمربی به همراه دارد، اما ممکن است اوله هردو ترکیب را از روی اجبار نبود بازیکنی مانند سانچو به میدان فرستاده باشد.

فصل گذشته بدون داشتن وینگر راست تخصصی شکاف چشمگیری در ترکیب یونایتد وجود داشت، اما اکنون آنها یک راه حل کوتاه مدت برای دور زدن مشکل خود و ایجاد تعادل در خط حمله پیدا کرده اند.

وینگر ۲۰ ساله دورتموند همچنان یک گزینه عالی برای ادامه کار یونایتد است و آنها در سال آینده ایده جذب او را دوباره مرور خواهند کرد، اگرچه انتقال با قیمتی سرسام آور در شرایط مالی فعلی ضربه بزرگی برای شیاطین سرخ خواهد بود.

هر اقدامی برای سانچو به ارائه مبلغ بسیار زیادی متکی است. اگر دورتموند همچنان درآمد مالی محدودی داشته باشد، ممکن است در تابستان سال آینده انتقال سانچو به تئاتر رویاها تحقق یابد.

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

چهار بازیکنی که باید هدف نقل و انتقالاتی منچستریونایتد باشند

عاقلانه است اگر شیاطین سرخ قبل از شروع مسابقات قهرمانی اروپا درسال آینده، فعالیت خود …

۲ دیدگاه

 1. اگه نظره منو بخواید ما نیازی به سانچو نداشتیم و نداریم و نخواهیم داشت

  تو تابستونی میگفتم که نیازی به سانچو نداریم و هنوزم پای حرفم هستم

  فعلا یکم تو بازی های کوچیک به پلستیری بازی بدیم اگه خوب نبود که هیچی اگه خوب بود کم کم تو بازی های بزرگ بازیشون بدیم البته اگه اوله خواست با وینگر بازی کنه

  تا وقتی که ترائوره تو ژانویه بیاد و به نظرم ترائوره فیکس باشه

  به جیمزم بیشتر بازی بدیم

  ۰
  • داداش مگه منچستر مهد کودکه . اینجا جایی نیست که بخواد با ازمون و خطا ببینه کدوم بازیکن خوب میشه بعدا شاید . اینجوری همش میشه وعده اینده

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *