یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: حضور سانچو چگونه می‌تواند بر روی عملکرد هجومی ون بیساکا تاثیر گذار باشد؟

انتقال جیدن سانچو به اولدترافورد خبر خوبی برای آرون ون بیساکا خواهد بود.

یونایتد فنز – عملکرد ضعیف منچستریونایتد در این پنجره نقل و انتقالات باعث شده آنها موفق شوند تنها یک بازیکن تیم اصلی را به خدمت بگیرند.

 
دونی فن د بیک پس از ورود به تیم گزینه های جدید و متنوعی را در خط هافبک در اختیار اوله گونار سولشایر قرار می‌دهد. با این وجود اضافه شدن هافبک هلندی تا به اینجا هیچ فشاری برای دیگر شاگردان اوله در این پست به دنبال نداشته است.
 
پنج گل خورده در برابر کریستال پالاس و برایتون حاکی از آن است که بازیکنان دفاعی باید مورد توجه قرار بگیرند. با این حال، گمانه زنی های ادامه دار درباره جیدن سانچو نشان می دهد که یونایتد قصد ندارد هدف اول نقل و انتقالاتی خود را کنار بگذارد.
 
سران یونایتد اوایل این ماه در مذاکرات پیرامون حق‌الزحمه نمایندگان و شرایط شخصی پیشرفت داشته اند اما بروسیا دورتموند هنوز درمورد ماندن شماره ۷ خود مطمئن است.
 
برای یونایتد، ورود سانچو طیف وسیعی از امکانات را برای چگونگی انتخاب ترکیب تیم فراهم می کند. نقش میسن گرینوود در سمت راست مثلث هجومی به وضوح در معرض بیشترین خطر خواهد بود، اما توانایی های او نشان می دهد که او می تواند نقش مهمتری در مرکز خط حمله بر عهده بگیرد.
 
یکی از توانایی های اصلی سانچو تبدیل شدن به بازیکن اصلی در اولدترافورد است و وینگر انگلیسی توانایی بیشتری برای بازی در این پست  داشته و قادر خواهد بود بازی روان تری را در مقایسه با گرینوود به خط حمله تحمیل کند.
از این نظر، وینگر بروسیا دورتموند نه تنها گل می‌زند و پاس گل می دهد بلکه قابلیت ذاتی هم دارد که در حال حاضر در جناح راست وجود ندارد. این نظریه روز شنبه مقابل برایتون ثابت شد، جایی که آرون ون بیساکا اغلب در دفاع ناموفق بود و متعاقباً جایی گیری خوبی نداشت یا نمی توانست مثل همیشه دفاع کند.
 
اگرچه توجه به این نکته مهم است که سانچو به دلایل تدافعی وارد زمین نمی شود، تعادل و ساختاری که وی ایجاد می کند می تواند به طور چشمگیری به یونایتد کمک کند. به عنوان مثال، در روز شنبه، به نظر می رسید که نشانه کمی از بازی هماهنگ شیاطین سرخ در هر قسمت از زمین وجود دارد.
 
با توجه به ورود سانچو، کیفیت او در بسیاری از مناطق مختلف زمین مطمئناً به ون بیساکا کمک می کند تا بازی تدافعی متنوع تری انجام دهد که بتواند تعادل خوبی در سمت راست یونایتد ایجاد کند.
 
این مدافع 22 ساله به ندرت در کار های تهاجمی سمت راست مشارکت دارد اما ایجاد یک همکاری با سانچو می تواند به او کمک کند تا در کار های هجومی که به طور فزاینده ای برای یک مدافع کناری مدرن مهم است، پیشرفت داشته باشد.
سانچو در فصل گذشته در دورتموند با حمایت اشرف حکیمی عالی عمل کرد. در حالی که فرم 3_4_3 کمی متفاوت بود، پشتیبانی بیشتر حکیمی در کار های هجومی به او کمک کرد تا موقعیت های بیشتری ایجاد کند و در عین حال تعادل را در آن قسمت از زمین حفظ کند.
 
در مورد ون بیساکا، کاملاً مشخص است که توانایی هجومی او کم است. کنترل توپ و خلق موقعیت او در یک سوم دفاعی حریفان هنوز با پیراهن یونایتد ثابت نشده است. با این وجود، مشارکت با یک وینگر سنتی تر مانند سانچو می تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را در حمله داشته باشد.
 
اگر سانچو و ون بیساکا بتوانند یک مشارکت موثر در جناح راست ایجاد کنند، می تواند شروعی برای ایجاد تغییرات در توانایی هجومی تیم اوله گونار سولشایر باشد.
 
منبع: Manchester Eveving News
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x