یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: جيمز گارنر مي تواند نقش دي يونگ را در برنامه هاي تن هاخ ایفا کند

اصرار منچستريونايتد براي جذب فرنکي دي يونگ ادامه دارد و به نظر مي رسد که شياطين سرخ همچنان براي ستاره ي بارسلونا صبر خواهند کرد.

یونایتد فنز – پس از اينکه يونايتد و تن هاخ اميدوار بودند توافق با بارسلونا به موقع انجام شود تا هافبک هلندي به تور پيش فصل شياطين سرخ اضافه شود، ماجراي دستمزد معوقه دي يونگ تبديل به گره ي کور اين انتقال شد.

اين تاخير براي کادر مربيگري و هواداران منچستريونايتد نااميدکننده است، اما لزوماً خبر بدي براي همه نيست؛ علاوه بر اينکه يک فصل ديگر پيش رو است و اريک تن هاخ فرد و اسکات مک تاميني را به عنوان اولين زوج خط هافبک در اختيار دارد، فرصت بيشتري براي جيمز گارنر وجود دارد که تبديل به مهره اي شود که اين زوج را از هم جدا مي کند.

تور پيش فصل براي گارنر خوب پيش نرفت. او سه بازي اول منچستريونايتد را به دليل مصدوميت از دست داد و پس از آن تنها در اواخر بازي مقابل استون ويلا به عنوان بازيکن تعويضي با تيم دوم به زمين آمد.

روز يکشنبه او شانس خود را به دست آورد و مقابل رايو وايکانو به عنوان بخشي از خط هافبک سه نفره همراه با فن دبيک و کريستين اريکسن بازي را شروع کرد.

همانطور که انتظار ميرفت، عملکرد گارنر کم افت و خيز بود. اگر انتظار داشتيد گارنر چهار بازيکن را دريبل کند و توپ را به گوشه ي بالا دروازه حريف شوت کند، پس او خوب را تماشا نکرده ايد. فاکتور اصلي بازي او اين نيست، گارنر برخي از کارهايي که اغلب ديده نمي شوند را براي کمک به تيم خود انجام مي دهد.

مقابل رايو، او تنها هافبک دفاعي تيم بود و به خوبي کار خود را انجام داد. فضاي جلوي چهار مدافع را به خوبي پوشش داد و با پاس‌هاي ساده و صحيح به بازيسازي تيم کمک کرد.

او بدون نشان دادن برخي از پاس‌هاي بلندش که يکي از نقاط قوت اوست، قدرتمند ظاهر شد و از نظر فيزيکي در رقابت با تيمي سطح بالا راحت به نظر مي‌رسيد. تجربه دو سال حضورش در چمپيونشيپ به او کمک کرده تا سرسخت تر شود.

گارنر با عملکرد قابل قبول اش مقابل رايو نشان داد که لايق زمان بازي زيادي در اين فصل است. صرف نظر از اينکه چه اتفاقي براي دي يونگ مي افتد. اما تاخير در جذب ستاره هلندي يا هافبک جايگزين ديگر، ممکن است فصل گارنر را نجات دهد.

اگر دي يونگ قبل از اتمام تور پيش فصل به تيم ملحق مي شد، احتمالاً گارنر براي بازي يکشنبه روي نيمکت مي نشست، اما در عوض او اين شانس را داشت تا توانايي هاي خود را نشان دهد.

فارغ از اينکه دي يونگ بيايد يا نه، با برنامه بازي هاي سختي که يونايتد در ماه اکتبر دارد، حتي بدون وقوع آسيب ديدگي ديگر هافبک ها، گارنر دقايقي براي بازي بدست خواهد آورد.

او اين شانس را داشته که خود را نشان دهد و در تمرينات به فشار آوردن ادامه خواهد داد. کشيده شدن وضعيت انتقال دي يونگ به روز هاي آخر پنجره نقل و انتقالات، مي تواند به ويژه در ماه آگوست به نفع اين هافبک جوان باشد.

يکي از بازيکناني که واقعاً از شانس خود در پيش فصل استفاده کرده، زيدان اقبال بوده است. اقبال مقابل رايو از روي نيمکت به ميدان آمد و عملکردي عالي از خودش به نمايش گذاشت، او با تصميم گيري هاي صحيح، خونسردي ملموس در حمل توپ و تمايل به دريبل زني در يک سوم دفاعي همگان را تحت تاثير قرار داد.

مشخص نيست که آيا اقبال مي‌ماند يا به تيم ديگري قرض داده مي‌شود، اما قطعا اين تصميم نيز تحت تأثير وضعيت فرنکي دي يونگ يا حتي گارنر خواهد بود. اما طبق آنچه تاکنون ديده‌ايم، يونايتد يک ستاره بالقوه دارد که سرمربي جديد اريک تن هاخ مي‌تواند واقعاً از همکاري با او لذت ببرد.

منبع: United In Focus

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x