مقاله: تغییر پست دنیل جیمز می تواند کارساز باشد

وینگر ولزی شیاطین سرخ مدت هاست دیگر آن بازیکن هیجان انگیز سابق نیست، شاید تغییر پست جیمز بتواند هم به او و هم به یونایتد کمک کند.

یونایتد فنز – آرون ون بیساکا در مقابل لایپزیش ضعیف ظاهر شد. با بازی در ترکیب ۲_۱_۴_۳، آرون نتوانست مانند همیشه بازی کند و آنجلینو به خطر بزرگی تبدیل شد. کاملا محتمل است که ون بیساکا به یک استراحت چند روزه نیاز دارد زیرا تقریبا در همه ی بازی ها در ترکیب قرار می گیرد. این جایی است که داشتن مهره ای مثل دنیل جیمز می تواند مفید باشد.

اگر سولشر تصمیم به استفاده مجدد از سیستم ۲_۱_۴_۳ بگیرد، جیمز می تواند گزینه ای ایده آل برای پست وینگ بک راست باشد.

مرد ولزی مشکلی با پوشش فضای مورد نیاز بالا و پایین زمین از دید تهاجمی و دفاعی نخواهد داشت.

جیمز یک بار توسط سولشر به عنوان بهترین وینگر تدافعی جهان با عقب بازی کردن، تکل های زیاد و بازیابی های زیاد معرفی شد. این ویژگی ها نشان می دهد که چگونه جیمز می تواند با نقش دفاع کناری سازگار شود.

ون بیساکا مقابل لایپزیش حتی نتوانست یک سانتر موفق داشته باشد بنابراین جیمز به سختی می تواند بدتر از او عمل کند!

نکته دیگری که باید به آن توجه کنیم، سرعت جیمز است. حریفان می دانند اگر جیمز فضایی پیدا کند، به آن جا می رود و با سرعت بالای خود نفوذ و توپ را به محوطه ارسال می کند. اگر آنجلینو می دانست جیمز در مقابل او بازی می کند، هیچوقت به این اندازه جلو نمی آمد تا پشت سرش فضایی زیاد به دنیل جیمز بدهد.

موضوع دیگر سانتر های جیمز است. او در سال ۲۰۲۰ فرصت هایی داشته اما نتوانسته سانتر های دقیقی انجام دهد. این یک ضعف دائمی نیست، ما بازی های او مقابل نورویچ، برایتون و لیورپول را دیدیم و می دانیم مرد ولزی چه کار هایی می تواند انجام دهد. در هر سه بازی، پاس های بینظیری به مارکوس رشفورد داد.

جیمز باید طی چند بازی بعدی شیاطین سرخ با توجه به برنامه فشرده آن ها، به میدان برود. او می تواند در دربی منچستر و همینطور در ماه مارس در مرحله یک چهارم نهایی کارابائو کاپ مقابل لیدزیونایتد بازی کند.

اینکه یونایتد دوباره با سیستم ۲_۱_۴_۳ بازی کند، نامشخص است. سولشر بنظر می رسد هفته به هفته نظر خود را تغییر می دهد. شاید انتخاب یک ترکیب مشخص و پیدا کردن تنها یک ترکیب جایگزین بهترین راه باشد زیرا یونایتد به ثبات نیاز دارد. اگر یونایتد به یک وینگ بک نیاز داشته باشد، جیمز می تواند گزینه بهتری باشد و آرون ون بیساکا هم استراحت می کند.

جیمز اولین خرید سولشر برای یونایتد بود و اوله همچنان باید روی موفقیت او سرمایه گذاری کند. تغییر پست حتی به طور موقت، می تواند به دنیل کمک بزرگی بود.

منبع: United In Focus

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

یک دیدگاه

  1. واقعا باید این اد وودوارد بیان بررسی کنن چجوری میتونه این همه بودجه واسه بد ترین بازیکنا ممکن صرف کنه ۵۰ میل واسه بیساما چلمنگ اخه ۸۰ مگوایر و…سوژه بقیه تیماییم تا موقعی که مدیر ورزشی کارکشته نداشته باشیم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =