یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: تغییر رویکرد مهم ترین دستاورد تابستان جاری برای یونایتد

منچستر یونایتد پیش از شروع فصل دو خرید مهم خود را نهایی کرده است.

یونایتد فنز – هنوز کار های زیادی برای انجام دادن وجود دارد اما منچستر یونایتد برنده ی این تابستان به نظر می رسد. پس از چند فصل عملکرد ضعیف در پنجره ی تابستان، شیاطین سرخ در نهایت شرایط را سر و سامان داده اند و و با انجام نقل و انتقالاتی که امیدوار اند توازن قدرت را در لیگ جزیره به ارمغان بیاورد در خور یک تیم بزرگ عمل کرده میکنند.

طی چند فصل گذشته همواره کارشناسان و هواداران پیش از شروع فصل درباره ی شانس یونایتد برای کسب قهرمانی لیگ گمانه زنی می کردند و به نظر می رسد درنهایت آن ها بتوانند فصل آینده در قامت یک مدعی جدی ظاهر شوند.

پس از کشمکشی طولانی سانچو در نهایت به یونایتد پیوست و واران با رد پیشنهاد تمدید قرارداد به جمع شاگردان سولشر اضافه شد. هر دو خرید نشان دهنده ی پیشرفت سطح تیم هستند که پیامی بزرگ به دیگر تیم های انگلیس می فرستند.

منچستر طی سال های گذشته نیز خرید های بزرگی داشته است اما هیچ یک به اندازه ی دو خرید اخیر با اهمیت به نظر نمی رسیدند.

به جرات می توان گفت این پنجره بهترین پنجره ی ۵ سال اخیر یونایتد است و پایین تر از تابستانی قرار دارد که آنها میخیتاریان، ابراهیموویچ، بایی و پوگبا را جذب کند. شاید مهم ترین تایید بر عملکرد خوب یونایتد در تابستان این است که نه تنها بازیکنان خوبی به خدمت گرفته اند، بلکه رویکرد آن ها در این پروسه و جذب زود هنگام گزینه های خود در مقایسه با حریفان بهتر بوده است.

منچستر طی سال های گذشته تا لحظات آخر به دنبال خرید گزینه های مدنظر بود و حالا خرید دو بازیکن کلاس جهانی حدود ۳ هفته پیش از شروع فصل پیشرفتی چشمگیر محسوب میشود.

ایگالو، کاوانی، تلس، پلیستری و آماد همگی در روز های پایانی نقل و انتقالات به تیم اوله اضافه شده اند و انتقال مگوایر و فرناندز نیز به دلیل چانه زنی ها بر سر رقم و ساختار قرارداد بیش از آن چه که باید طول کشید.

علی رغم پاندمی کرونا که باعث از بین رفتن درآمد باشگاه ها از بلیط فروشی شد، یونایتد پیشرفتی عظیم داشته است و رقبا همچنان منتظر فرصت مناسب هستند. لیورپول کوناته را با ۳۶ میلیون پوند جذب کرده است و سیتی به تازگی و نزدیک به شروع فصل انتقال گریلیش را نهایی کرده است، چلسی نیز خرید قابل توجهی نداشته است.

این طبیعی است که اگر قرار است تیم برای قهرمانی بجنگد هواداران خواهان خرج پول بیشتری باشند و سران باشگاه نیز از این موضوع آگاه هستند و به دنبال تقویت خط هافبک و دفاع راست هستند.دبرای انجام این کار منچستر باید برخی از بازیکنان فعلی را از تیم خارج کند که کار آسانی نخواهد بود

با شرایط موجود، تابستان فعلی برای یونایتد عالی بوده است، اما هنوز فرصت است تا آن را به تابستانی فوق العاده تبدیل کرد.

منبع: Manchester Evening News

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x