مقاله: تصمیم آشکار نقل و انتقالاتی بعدی منچستریونایتد
مقاله: تصمیم آشکار نقل و انتقالاتی بعدی منچستریونایتد

مقاله: تصمیم آشکار نقل و انتقالاتی بعدی منچستریونایتد

یونایتد فنز – یونایتد هنوز بازیکنی را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۰ به خدمت نگرفته است اما فروش برخی بازیکنان می تواند گامی در جهت درست باشد.

 
هنگامی که روخو در اوایل هفته خبر بازگشت خود به منچستر را اعلام کرد، استقبالی از وی به عمل نیامد. پس از دوران قرضی ناموفق در استودیانتس، این مدافع پس از هفت ماه دوری به منچستر بازگشت.
 
مدافع آرژانتینی با ارسال عکسی کنار خانواده اش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: "ما به منچستر باز می‌گردیم". اما باید از وی پرسید "تا دقیقاً چه کاری انجام دهی؟". پاسخ به این سؤال باید واضح باشد.
 
اوله گونار سولشایر از زمان انتصاب به عنوان مربی دائم باشگاه‌، علاقه زیادی به خلاص شدن از شر بازیکنان اضافی داشته و کاملاً مشخص است که دوران روخو در اولدترافورد به اتمام رسیده است و باید یک خریدار برای او پیدا شود.
بازگشت مدافع یونایتد در پایان فصل حداقل باعث بحث و گفتگو هایی در رسانه های اجتماعی شد تا نشان دهد که روخو دیگر نمی تواند حضوری در تیم اول داشته باشد، اما حتی خوش بین ترین هوادار روخو نیز به سختی میتواند بگوید که او واقعاً شایسته چنین چیزی نیست.
 
وقتی روخو آماده باشد، انتخاب خوبی برای تیم است و توانایی بازی او در در هر دو پست مرکز و سمت چپ خط دفاعی به معنای این است که میتواند گزینه جایگزین خوبی برای بازیکنان اصلی باشد. با این حال، بازیکنی با چنین دستمزد بالایی باید توانایی و کیفیت بیشتری را به تیم اضافه کند.
 
روخو پس از تمدید قرارداد خود به مدت سه و نیم سال در مارس ۲۰۱۸، در اولدترافورد حدود ۱۶۰،۰۰۰ پوند در هفته دریافت می کند. او زمان تمدید قرارداد خود فقط ۱۲ بازی را از ابتدا آغاز کرده است.
 
یونایتد پس از بازیهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، روخو را با مبلغ ۱۶ میلیون پوند به خدمت گرفت و علی رغم اینکه در ابتدا تحت هدایت لوئیس فن خال خوب عمل کرده بود، مدت زیادی نگذشت که محبوبیت وی در بین هواداران به سرعت کاهش یافت.
برنامه های خرید تابستانی اوله تحت تأثیر تعداد بازیکنانی است که تابستان امسال اولدترفورد را ترک خواهند کرد و اگرچه قرارداد روخو سال آینده به اتمام خواهد رسید اما وی اکنون باید در لیست فروش باشگاه باشد.
 
یونایتد سعی کرده است مدافع آرژانتینی خود را در چهار از پنج پنجره نقل و انتقالاتی گذشته به فروش برساند و در صورتی که اد وودوارد قیمت درخواستی خود را کاهش دهد، امسال بهترین زمان برای خروج روخو از یونایتد خواهد بود.
 
انتقال قرضی به مدت یک فصل، به طور موثری حرفه روخو را در اولدترافورد به پایان می رساند، و اگر یک خریدار دائمی برای وی پیدا نشود، نیاز به پیدا کردن راه حل کاملی خواهد بود.
 
سولشایر سال گذشته بازیکنان مؤثرتری مانند مروان فلینی و روملو لوکاکو را به سمت در های خروجی هدایت کرد و حالا این روخو است که باید راه را برای ادامه روند بازسازی تیم تحت نظر اوله هموار کند.
 
منبع: Manchester Evening News
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

شیاطین سرخ می توانند به سراغ پائو تورس بروند

مدافع ملی پوش ویارئال در رادار منچستریونایتد قرار دارد. ۰

یک دیدگاه

  1. چلسی هاورتز رو هم گرفت بعد ماهیچچچچچ
    دلم میخواد انگلیس بودم میرفتم وودوارد احمق رو اسید میپاشیدم روش.
    هیچ جوره عصبانیتم نمیخوابه
    باور میکنین اگه خرید نکنیم امکانش هست سکته کنم؟

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =