مقاله: ترکیب منچستر با خرید های رویایی نویل چگونه خواهد بود؟
مقاله: ترکیب منچستر با خرید های رویایی نویل چگونه خواهد بود؟

مقاله: ترکیب منچستر با خرید های رویایی نویل چگونه خواهد بود؟

یونایتد فنز – نقل و انتقالات تابستانی فصل بعد ممکن است از همین حالا به طور چراغ خاموش در جریان باشد و هواداران منچستریونایتد برای خرید های تیم خیالبافی میکنند. دنیل جیمز، آرون ون-بیساکا و هری مگوایر از زمان آمدنشان به منچستر تاثیرات مثبتی روی عملکرد تیم گذاشته اند اما هنوز خلا های بسیاری در ترکیب شیاطین سرخ دیده می شود.

 

گری نویل، بازیکن سابق منچستریونایتد از سه خرید پیشنهادی خود نام برده که آن ها خرید هایی رویایی برای او تلقی میشوند؛ انگولو کانته، رافائل واران و کیلیان امباپه. این خرید ها ممکن است برای نویل بسیار رویایی باشد اما این انتظارات معمولی است که هواداران از هیئت مدیره تیم دارند.

 

این سه بازیکن برنده جام جهانی چگونه جایگاهی در ترکیب تیم خواهند داشت؛

۴-۲-۳-۱ : سازگار ترین چینش برای تاکتیک های اوله گانر سولسشر که در این فصل مورد استفاده او قرار میگیرد. کانته میتواند ثبات مورد نظر خط هافبک را با اضافه شدن در پست هافبک دفاعی برای تیم به ارمغان آورد و فشار میانه زمین را از روی پل پوگبا بردارد. هافبکی که زوج فوق العاده ای برای پوگبا در تیم ملی فرانسه است میتواند تفاوت های زیادی را برای تیم به ارمغان آورد.

 

از طرفی، امباپه میتواند بالانس مورد نیاز در خط حمله را برای منچستر به ارمغان آورد و کیفیت بالای او هر بهانه و توجیهی را نقض میکند. بدیهی است که جذب او به شدت خیالبافی به نظر میرسد اما همه فن حریف بودن او باعث میشود که او گزینه آرمانی منچستریونایتد برای خط حمله باشد.

 

خوان ماتا برای این ترکیب تنها نزدیک ترین گزینه در دسترس است و مک تومینای و گومز میتوانند گزینه جایگزین وی در ترکیب باشند.

 

۴-۴-۲: سولسشر میخواهد منچستر را به روز های اوج و شکوه برساند و این قضیه او را وسوسه میکند تا ترکیبی شکل ترکیب سر الکس فرگوسن را نیز تجربه کند. عملکرد خوب جیمز در سمت چپ باعث میشود که او گزینه اصلی اوله برای سمت چپ باشد و سمت راست از بین راشفورد و امباپه یک نفر حضور داشته باشد، هرچند انتخاب آسانی نیست اما زوج فرانسوی در خط حمله میتواند چشم انداز جالب تری داشته باشد.

 

راشفورد توسط سرمربی تیم حمایت میشود تا تبدیل به مهاجمی مرکزی و زوجی جدایی ناپذیر با مارسیال باشد اما در صورت اضافه شدن امباپه به ترکیب، جابجایی او با راشفورد در زمین میتواند به کابوس مدافعان لیگ تبدیل شود. کانته و واران ستون های تیم در عقب زمین هستند و میتوانند در بازی هایی که کنترل بازی در حمله از دست تیم خارج میشود، دست به کار شوند و ثبات تیم را حفظ کنند.

 

۴-۳-۳: شاید یکی از جالب و هیجان انگیز ترین ترکیب های امروزه فوتبال ترکیبی با سه بازیکن در میانه زمین باشد و حضور فرد و پوگبا در زمین خلاقیت بیشتری در میانه زمین ایجاد کند. قابلیت های دفاعی کانته باعث میشود هر دو طرف خط هافبک را پوشش دهد؛ دقیقا نقشی که در میانه زمین در لستر سیتی قهرمان لیگ داشت.

 

در این ترکیب باز هم واران باعث تقویت خط دفاعی می شود و این در حالی است که جیمز و امباپه در دو سمت خط حمله میتواند کابوس هر خط دفاعی در اروپا باشد.

 

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل وستهم

شیاطین سرخ امشب به مصاف چکش ها در لندن می روند؛ نگاهی داریم به ترکیب …

یک دیدگاه

  1. دقیقا این سیستم ۴۳۳ اخر سیستمیه که من همیشه میگم تنها راه نجات برا ثبات تیمه،البته من نمیگفتم ۴۳۳ میگفتم ۴۱۲۳…اسکات بجا کانته و پوگبا و فرد جلوتر از اسکات..تقریبا هردو نقش Amf رو داشتن…مارسیال هم نوک و جیمز و رسفورد هم مهاجمای کناری..اینجوری به گومز و گرینوود و چانگ و گارنر هم بیشتر بازی میرسید و پستاشونم درست ازاب در میومدن..گومز میشد یه ذخیره عالی واسه پوگبا و فرد..گارنر برا اسکات و چانگ برا مهاجم کناریا و گرینوود هم برا ذخیره مارسیال و بازم مهاجم کناریا..ولی نمیدونم چرا اوله یبار اینجوری امتحان نمیکنه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هفت =