مقاله: تاثیر گذاری برونو فرناندز بر روی ۳۰ گل در این فصل

مثل همیشه، این برونو فرناندز بود که مقابل وست بروم منچستر یونایتد را به بازی برگرداند.

یونایتد فنز – فرناندز با یک والی بی نقص و تماشایی توپ را به تور دروازه سم جانستون چسباند تا کار به تساوی کشیده شود. در حالی که شاگردان اوله گونار سولشر نتوانستند گل برتری را به ثمر برسانند، گل زیبای فرناندز ارزش خوشحالی هواداران را داشت.

این یک گل مهم برای فرناندز بود. هافبک همه کاره ی این روز های یونایتد اکنون در این فصل بر روی ۳۰ گل تاثیر گذار بوده است، این آمار ۱۹ گل و ۱۱ پاس گل می باشد. فرناندز در مجموع ۳۵ بازی انجام داده و بیشترین گل و پاس گل را بین تمام بازیکنان یونایتد به ثبت رسانده است.

اگر قبل از آغاز فصل به اکثر بازیکنان بگویید که ۱۹ گل و ۱۱ پاس گل به ثبت برسانند، معقولانه به نظر خواهد رسید. اما فرناندز سقف بسیار بالاتری دارد. این در مورد توانایی های فوق العاده او چیزهای زیادی را بیان می کند. برای او رسیدن به تاثیر گذاری بر روی ۴۰ گل اجتناب ناپذیر است. برونو می تواند آمار خود را به عدد ۴۵ یا ۵۰ برساند.

فرناندز در ۵۷ بازی در مجموع ۳۱ گل برای یونایتد به ثمر رسانده است. وی در حال حاضر بیش از زلاتان ابراهیموویچ (۲۹)، نیکی بات (۲۶)، آنتونیو والنسیا (۲۴)، مایکل کریک (۲۴)، مروان فلینی (۲۲)، آندر هررا (۲۰) و مایکل اوون (۱۷) برای این تیم گلزنی کرده است.

با توجه به اینکه او یک هافبک است، در این مدت کوتاه به این آمار گلزنی دست پیدا کرده است. او در حال نزدیک شدن به آمار گلزنی تدی شرینگام (۴۶)، روملو لوکاکو (۴۲)، نانی (۴۱) و کارلوس توز (۳۴) است.

فرناندز با یک قرارداد طولانی مدت در یونایتد حضور دارد و این احساس که او در پایان سال ۲۰۲۱ از همه بازیکنان یاد شده بالاتر خواهد رفت، اجتناب ناپذیر است. تعداد ۸۲ گل اریک کانتونا، که اخیراً توسط مارکوس رشفورد پشت سر گذاشته شد، می تواند در فصول آینده یک هدف واقع بینانه برای فرناندز باشد.

فرناندز قبل از شناخته شدن به عنوان یک بازیکن بزرگ در یونایتد، نیاز به افزایش جام و دستاوردهای فردی خود دارد، اما او این فرصت را دارد و حتی ممکن است در این فصل هم اتفاق بیفتد.

ستاره پرتغالی قادر است انواع گلها را نیز به ثمر برساند. والی تماشایی مقابل وست بروم یکی دیگر از موارد اضافه شده به کارنامه وی بود. این مسئله باعث می شود او بسیار غیرقابل پیش بینی باشد و دفاع کردن مقابل او به یک کابوس تبدیل شود.

فرناندز مقابل وست بروم سه موقعیت گلرنی ایجاد کرد که تلاشی قابل توجه در یک بازی فشرده بود، اگرچه هم تیمی هایش نتوانستند از این فرصت ها استفاده کنند. هرچند ستاره یونایتد یک بازیکن تعیین کننده است، او چیزهای بیشتری برای ارائه دارد و تازه شروع به کار کرده است.

منبع: United In Focus

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شش =