یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: بهترین و بدترین بازیکنان منچستر یونایتد در برابر وست برومویچ

تیم بی حال شیاطین سرخ موفق به شکستن دیوار وست بروم نشد و شاگردان سم آلاردایس، که کاندیدای سقوط به چمپیونشیپ هستند، آن ها را با نتیجه 1-1 متوقف کردند.

یونایتد فنز – کاپیتان یونایتد، هری مگوایر، پس از بازی معتقد بود که آن ها موقعیت های کافی ای برای پیروزی بازی در اختیار داشتند. افراد بسیاری با این موضوع مخالف هستند، البته ضربه ی سر دیر هنگام وی، سم جانستون را به انجام واکنشی فوق العاده وا داشت.

در این بازی که لحظات خوب بسیار کمی وجود داشت، United in Focus دو بازیکن با عملکرد درخشان و دو بازیکن با عملکرد نا امید کننده را انتخاب کرده است.

بهترین بازیکنان منچستر یونایتد مقابل وست بروم

– لوک شاو

لوک شاو پنج پاس گل در بازی های این فصل لیگ برتر به ثبت رسانده که چهار تای آن ها در سه بازی اخیر بوده است. شاو مزد پیشرفتش در ارسال هایش را می گیرد. او در بازی روز یکشنبه از لحاظ تعداد لمس توپ، نفر دوم در زمین بود. این نشان دهنده ی آن است که یونایتد بسیار بر جناح چپ خود متکی است، اما همچنین نشان دهنده ی اهمیت شاو برای ایجاد موقعیت برای سرخ پوشان است.

یکی از موقعیت هایی که او ایجاد کرد، توسط والی برونو فرناندز به گل تساوی بخش بازی تبدیل شد. سایر ارسال های او روی دروازه نیز به دلیل بازی منفعلانه هم تیمی هایش به هدر رفتند. برای شاو، اگر این نمایشی عالی نبود، حداقل قابل قبول بود. او مطمئنا عملکرد بهتری نسبت به بقیه بازیکنان داشت.

– هری مگوایر

لحظات بدی نیز در عملکرد مگوایر وجود داشت. او عادت دارد سریع در ضد حمله ها شرکت کند و هم تیمی های خود را تنها بگذارد. هری همچنین هنگام تحت فشار قرار گرفتن سریعا خود را روی زمین میندازد تا خطا بگیرد و بعضی وقت ها هم این اتفاق نمیفتد. او همچنین گاهی اوقات به اندازه ی کافی سریع پاس نمی دهد. هر سه ی این ها در بازی مقابل وست بروم کاملا مشهود بود.

در کنار این تفاسیر، وی از خط دقاعی به یونایتد قدرت می بخشید. هنگامی که شاگردان سولشر به دنبال سرعت و شکاف برای حمله هستند، مگوایر جلو می آید. این یک ویژگی مثبت است. او فقط باید کمی سریع بازی کند تا بتواند دیوار دفاعی حریف را در هم بشکند و در کل حمل کننده ی توپ خوبی است.

ارتقا دادن این ویژگی مثبت و بالا بردن سرعت، باعث می شود یونایتد مزیت های زیادی کسب کند. مگوایر همچنین یک پنالتی برای شیاطین سرخ کسب کرد که رد شد و یک ضربه ی سر فوق العاده نیز روانه ی دروازه ی حریف کرد که دفع شد.

بدترین بازیکنان منچستر یونایتد مقابل وست بروم

– آنتونی مارسیال

مارسیال کاملا بی اثر بود. عملکرد شصت دقیقه ای او جمعا در دو دقیقه خلاصه می شد که در آن دو بار خطا انجام داد و مالکیت توپ را نیز از دست داد. همیشه انتقاد زیادی به دلیل کمبود انرژی و سستی به مارسیال وارد شده است. این موضوع در بازی برابر وست بروم در حمله و دفاعش بسیار آشکار بود.

عملکرد وی در این دو بخش فاقد کیفیت نیز بود. آنتونی تاثیر گذاری بسیار ناچیزی در حمله داشت و در دفاع نیز کاملا خنثی بود. در صورتی که عملکرد وی همچنان نا امید کننده باشد، به زودی روند قرار دادن رشفورد در جناح راست، برای جای گیری مارسیال در ترکیب اصلی نیز به اتمام خواهد رسید.

– ادینسون کاوانی

کاوانی نیز مانند مارسیال در هاوتورنز غایب بود. او همچنان به فرار های خود ادامه می داد تا نظم مدافعین حریف را در محوطه به هم بزند، اما در پیدا کردن فضا در آن دفاع متراکم وست بروم، مشکل داشت.

مهاجم اروگوئه ای کمترین لمس توپ را بین بازیکنان فیکس حاضر در زمین داشت. او در موقعیت های گلزنی زیادی حضور نداشت و در کل چیز قابل توجهی ارائه نداد. یک بازی آرام و نا امید کننده برای بازیکن 34 ساله.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x