یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: برونو فرناندز و کريستيانو رونالدو ثابت کردند که منتقدان اشتباه مي کنند

دو تن از بهترين بازيکنان منچستريونايتد پس از شکست مقابل لسترسيتي مورد انتقاد قرار گرفتند اما آنها مقابل آتالانتا پاسخ منتقدان خود را دادند.

یونایتد فنز – با شکست آتالانتا و صعود به صدر جدول گروه F، به نظر می رسد اوضاع برای اوله و یونایتد کمی آرام شده است.

فرناندز منجي بي چون و چراي اوله

فرناندز هميشه بازيکني بوده که سطح توقعات را از خود بالا برده است، بنابراين هنگامي که او دچار افت مي شود و آن توپ هاي جاه طلبانه اش به مقصد نمي رسند، تبديل به يک هدف آشکار براي انتقاد مي شود. چهارشنبه شب براي اولين بار در دوران حضور هافبک پرتغالي در يونايتد احساس مي شد هواداران از او ناراضي اند.

اين امر در نيمه اول زماني اتفاق افتاد که او 40 دقيقه را بدون تاثير گذاشتن روي بازي تيم سپري کرد، اما در فاصله کم پس از شروع نيمه دوم، او ارزش خود را به يونايتد يادآوري کرد.

آن پاس فوق العاده برونو به فرد درست قبل از پايان نيمه اول مستحق ثبت نخستين گل يونايتد بود و اولين پاس او به کريستيانو رونالدو درست پس از آغاز نيمه دوم نيز بايد به تور دروازه مي چسبيد. او سرانجام زماني که با يک پاس بيرون پا تماشايي به مارکوس رشفورد زمينه ساز نخستين گل يونايتد شد، پاس گل را به نام خودش ثبت کرد. دومين پاس گل او براي هري مگواير نشان دهنده عملکرد بي نظير و تاثير انکار ناپذير او بود.

يونايتد مي دانست که با فرناندز چه چيزي مي خواهد. ارسال پاس هاي خطرناک او به پشت دفاع حريف همان چيزي است که مهاجماني مانند رونالدو و رشفورد مي خواهند.

عطش سيري ناپذير رونالدو

وقتي نتايج نا اميد کننده اخير يونايتد از راه رسيد، تمرکز تمام رسانه ها روي رونالدو و واکنش او به اين نااميدي ها معطوف شد. ناديده گرفتن عصبانیت او در برابر استون ويلا، اورتون و لسترسيتي غيرممکن است، اما اين تنها به اين دليل است که او عطش وصف ناپذيري براي پيروزي دارد.

بنابراين وقتي همه چيز درست پيش مي رود، عادلانه است که به آن اشاره کنيم. وقتي دروازه يونايتد براي بار دوم در در نيمه اول باز شد، عصبانييت او مشهود بود اما بعد از شروع نيمه دوم کيفيت خود را بار ديگر به حريف ثابت کرد. ضربه سر بلند او برای تثبيت پيروزي نشانگر همان رونالدوي هميشگي بود، فوق ستاره اي که هنوز در 36 سالگي بهترين است.

بازگشت رشفورد به فرم قبلي

اگر نقطه ضعف آشکاري در بازي رشفورد وجود داشته باشد، عدم کيفيت کافي در تمام کنندگي او خواهد بود، همانطور که با وجود سه موقعيت عالي گلزني در نيمه اول موفق به باز کردن دروازه حريف نشد.

اما او به ندرت از تمام فرصت هايش استفاده مي کند و در نيمه دوم تنها موقعيت جدي خود را به گل تبديل کرد، درست است که اين مهاجم 23 ساله در نيمه ي اول نااميد کننده ظاهر شد، اما نبايد فراموش کرد که او هنوز به فرم ايده آل خود نرسيده و تازه از بند مصدوميتي جدي رها شده است.

با اين حال، او تعويض شد و شکي نبود که او خطرناک ترين مهاجم يونايتد بوده است. شايد تمام کنندگي مارکوس خيلي خوب نباشد، اما حرکت و دوندگي اش به طور کلي عالي بود.

همچنان ضعيف روي ضربات ايستگاهي

يونايتد در تابستان اريک رمزي را به عنوان مربي ضربات ايستگاهي به خدمت گرفت اما با توجه به چهار گلي که آنها به تازگي روي ضربات ايستگاهي دريافت کرده اند، تاثير او زياد به چشم نمي آيد.

گل پيروي بخش و ديرهنگام استون ويلا، دو گل لستر در روز شنبه و ضربه ي سر ديشب دميرال که منجر به گل دوم آتالانتا شد، همگي روي ضربات شروع مجدد وارد دروازه ي يونايتد شده اند.

اين تصميم که لوک شاو با دميرال يارگيري کند، گيج کننده و عجيب به نظر مي رسيد، با توجه به اينکه شاو اختلاف قد فاحشي با مدافع آتالانتا دارد ضربه سر او به راحتي وارد دروازه دخئا شد.

حمايت از اوله

شايد از روز شنبه تعداد بي شماري تيتر اخبار و گفتگوي هاي تلويزيوني به آينده سولشر اختصاص داشته شده باشد، اما واکنش ديشب هواداران در الدترافورد و تشويق او، نشان مي دهد سرمربي نروژي هنوز حاميان زيادي دارد.

از 10 دقيقه قبل از شروع بازي مقابل آتالانتا، فرياد هاي“Ole’s at the wheel” بود که در اولدترافورد طنين انداز می شد، بيانيه اي واضح نسبت به حمايت هواداران از سرمربي اي که توسط رسانه ها محاصره شده است. با بيرون آمدن تيم ها از تونل، همان هواداران شعار “اوله، اوله، اوله، اوله” سر مي دادند.

منبع: Manchester Evening News

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x