مقاله: بررسی سه ترکیب احتمالی منچستریونایتد با حضور ادینسون کاوانی
مقاله: بررسی سه ترکیب احتمالی منچستریونایتد با حضور ادینسون کاوانی

مقاله: بررسی سه ترکیب احتمالی منچستریونایتد با حضور ادینسون کاوانی

یونایتد فنز – منچستر یونایتد در آستانه انتقال آزاد ادینسون کاوانی به اولدترافورد است.

 
یونایتد قصد دارد ادینسون کاوانی، مهاجم سابق پاریسن ژرمن را به عنوان اولین خرید مهاجم تابستانی خود معرفی کند. ستاره ۳۳ ساله پس از جدایی از پاریسی ها در پایان فصل گذشته، بازیکن آزاد است و در آخرین فصل خود در فرانسه عنوان قهرمانی لیگ ۱ را به دست آورد.
 
کاوانی قرار است دومین یا سومین خرید تابستانی یونایتد پس از ورود دونی فن د بیک باشد، این بستگی به زمانی دارد که انتقال الکس تلس از پورتو تأیید شود و می تواند پس از وقفه بازی های ملی جایگزین آنتونی مارسیال شود که پس از اخراج در بازی دیشب مقابل تاتنهام سه جلسه از همراهی شیاطین سرخ محروم خواهد بود.
 
کارنامه کاوانی در کسب جام های اروپایی با ناپولی و پی‌اس‌جی می‌تواند برای تیم جوانی که اوله گونار سولشایر در اولدترافورد تشکیل داده یک امتیاز قابل توجه باشد.
 
اکنون Manchester Evening News نگاهی دارد به سه ترکیب احتمالی یونایتد با حضور کاوانی.
 
چینش ۳-۳-۴
با ورود کاوانی می توان شاهد تغییر وضعیت مارسیال به سمت چپ جناحین بود. این بازیکن فرانسوی که فصل گذشته توسط سولشایر در مرکز خط حمله استفاده می شد، بسیار عالی ظاهر شد اما هنوز هم می تواند در سمت چپ به همان اندازه خطرناک باشد. کاوانی در نگه داشتن توپ بسیار عالی است، به این معنی که می توان از او برای نفوذ مارسیال به جلو استفاده کرد.
 
حضور او در تیم می تواند حریفان را از حدس ترکیب احتمالی یونایتد باز دارد. اگر مارسیال به دلیل مصدومیت در دسترس نباشد یا بخواهد استراحت کند، انتظار داشته باشید که مارکوس رشفورد به سمت چپ خط حمله رفته و کاوانی در راس خط حمله و میسن گرینوود در سمت راست قرار گیرند.
 
فرم دیگر چینش دیگر ۳-۳-۴
اگر مارسیال به عنوان مهاجم مرکزی یونایتد باقی بماند، می توان از کاوانی از سمت چپ به جای رشفورد استفاده کرد. درصورت در دسترس نبودن رشفورد، یونایتد فاقد گزینه باکیفیت برای جایگزینی وی می‌باشد و کاوانی ۳۳ ساله می تواند کیفیت خود را در خط حمله جایگزین ستاره بریتانیایی کند.
 
او حرکت بدون توپ بسیار خوبی دارد و سرعت کافی برای قرار گرفتن در جناحین را داراست. تجربه وی همچنین می تواند برای رشفورد و گرینوود بسیار ارزشمند باشد. کاوانی در کارنامه خود ۲۹۴۸ دقیقه در سمت چپ بازی کرده است و ۲۲ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل داده است. او در هنگام بازی در جناحین میانگین دریبل های کامل و در دوئل های تهاجمی بسیاری پیروز شده است.
 
چینش ۲-۱-۲-۱-۴
اضافه شدن کاوانی می تواند باعث شود اوله به ترکیب هایی که بیشتر در زمان مصدومیت رشفورد استفاده می شد، برگردد. کاوانی یک شماره ۹ ذاتی است به این معنی که یونایتد می تواند دو مهاجم مرکزی با حضور برونو فرناندز در پشت سر آنها در ترکیب قرار دهد.
 
همچنین فرم الماس، سولشایر را قادر می سازد تا از پل پوگبا و فن د بیک در یک ترکیب استفاده کند، و نمانیا ماتیچ عنصر تدافعی خط میانی باشد. کاوانی با بازی در ترکیب دو مهاجمه بیگانه نیست زیرا اروگوئه تمایل دارد از سیستم ۴_۴_۲ با زوج کاوانی و لوئیس سوارز استفاده کند.
 
این طرح ها قبل از پیشرفت قابل توجه یونایتد در جذب الکس تلس در روز یکشنبه ایجاد شده اند و انتظار می رود او لوک شاو را برای حضور منظم در تیم اوله گونار سولشایر به چالش بکشد.
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل وستهم

شیاطین سرخ امشب به مصاف چکش ها در لندن می روند؛ نگاهی داریم به ترکیب …

۳ دیدگاه

 1. نه کاوانی و نه هیچ بازیکن دیگه ایی نمیتونه وضعیت تیم رو متحول کنه !
  هیچ وقت تیم رو اینقدر بی انگیزه و شکست خورده ندیده بودم …
  اوله بدون هیچ تاکتیک و بدون هیچ دانشی بازیکن هارو به زمین میفرسته
  بعنوان یه منچستری که ۱۵-۱۶ ساله دارم طرفداری این تیم رو میکنم اوله رو دوست دارم
  ولی به نظرم نیمکت منچستر خیلی واسش زیادیه !
  تموم طول بازی حتی وقتایی که جلو هستیم ف چهره اوله جز ناامیدی و شکست چیز دیگه ای رو منتقل نمیکنه ! نیازه که سرمربی تیم کنار خط باشه ، سر بازیکن داد بزنه ، یکم جنب و جوش داشته باشه ، یکم ابهت داشته باشه که تیم انگیزه بگیره !
  پوچتینو تیم رو ساختار متحول میکنه … تاتنهام رو یادتونه ، قلدر بازی میکرد ، بازیکن هاش سر تا پا انگیزه بودن ! هری کین رو ساخت ، سون رو ساخت ، از سیسوکو بهترین بازی رو میگرفت ، تیم رو متحول کرد ! امیدوارم تا دیر نشده به سرمربی تیممون بشه … یه شک به بازیکن ها میتونه بهترین نتیجه رو بهمون بده !

  ۰
 2. به نظرم گزینه سوم منطقی تره چون یک هافبک دفاعی تخصصی توش میتونیم داشته باشیم و الا با این خط دفاع داغون هافبک دفاعی تخصصی هم نباشه تو زمین کار خیلی سخت میشه برامون.

  ۰
 3. پدرام کاملا درست میگه
  تاتنهام زمان پوچتینو رو همیشه دنبال میکردم
  چغر ترین تیم لیگ بود ، خط هافبکش با دمبله وانیاما اریکسن هافبکای حریفو خرد میکردن
  با انگیزه و غیرتی بازی میکردن
  درمورد کاوانی هم بذارینش نوک فقط تغذیش کنید
  ترکیبش با فن دبیک خیلی خوب میشه فرناندزم میتونه از عقب پشتیبانی کنه حمله رو

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 2 =