یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: بررسي ترکيب احتمالي منچستريونايتد با حضور کاسميرو

شياطين سرخ در تلاش براي تقويت خط مياني خود، کاسميرو هافبک رئال مادريد را هدف قرار داده اند و به جذب او بسيار نزديک مي باشند.

یونایتد فنز – منچستريونايتد با رئال مادريد در مورد احتمال جذب کاسميرو در تماس است و طبق ادعاي اکثر رسانه ها به زودي پيشنهادي براي اين هافبک 30 ساله برزيلي به مادريدي ها ارائه خواهد شد.

کاسميرو که تا تابستان 2025 با لوس بلانکوس قرارداد دارد، هدف دست يافتني تري نسبت به فرنکي دي يونگ، بازيکن بارسلونا محسوب مي شود. در حال حاضر مشخص نيست که آيا اين بازيکن 30 ساله آماده انتقال به الدترافورد است يا خير، چرا که هنوز تصميم نهايي خود را نگرفته است.

يونايتد اميدوار است تا پيش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خط هافبک خود را تقويت کند و پيش از اين به جذب آدرين رابيو ستاره يوونتوس علاقه مند بود. تيم اريک تن هاخ بر سر مبلغ اوليه 15 ميليون پوند با بانوي پير به توافق رسيده بود، اما به دليل درخواست دستمزد بسيار زياد از سوي ملي پوش فرانسوي اين انتقال متوقف شد.

دي يونگ همچنان يک هدف فعال براي يونايتد است، اگرچه اين احساس به طور فزاينده اي وجود دارد که انتقال او به الدترافورد به نتيجه نخواهد رسيد، در حالي که اين درام نقل و انتقالاتي اکنون به مرز 100 روز نزديک مي شود. با اين حال، کاسميرو جايگزين مناسبي براي ستاره هلندي خواهد بود، البته اگر يونايتد بتواند آن را محقق کند، زيرا او کيفيتي را ارائه مي دهد که آنها به شدت در خط مياني فاقد آن هستند.

کاسميرو که به عنوان يک هافبک دفاعي در نظر گرفته مي شود، از نظر تجربه، کيفيت و توانايي فردي تفاوت بسياري با گزينه هاي فعلي قرمزها دارد. اما اگر تن هاخ به اندازه کافي خوش شانس باشد که ملي پوش کهکشاني ها را به خدمت بگيرد، چگونه مي تواند از او در ترکيب خود استفاده کند؟

اکنون قصد داريم نگاهي به سه چينش احتمالي با حضور کاسميرو بيندازيم…

4-3-3

يونايتد فصل را با سيستم 3-3-4 شروع کرده است و برونو فرناندز در راس خط هافبک قرار گرفت و فرد و اسکات مک تاميني يا کريستين اريکسن او را همراهي مي کنند. اريکسن پس از شروع به عنوان مهاجم کاذب مقابل برايتون، به عنوان عميق ترين هافبک يونايتد در برابر برنتفورد به کار گرفته شد که البته اين تصميم نتيجه خوشايندي به همراه نداشت.

اين نشان دهنده نياز شديد يونايتد به جذب يک هافبک دفاعي است. از فرد همچنان انتقادهاي زيادي مي شود، اما اگر يونايتد نتواند دو هافبک را قبل از بسته شدن پنجره به خدمت بگيرد، بايد انتظار داشت که او در کنار کاسميرو در يک پيووت دونفره قرار گيرد.

کاسميرو هافبک نگهدارنده يونايتد خواهد بود و يک لايه حفاظتي بسيار مورد نياز را براي خط دفاعي آسيب پذير آنها به ارمغان مي آورد. فرد در کنار او به کار گرفته خواهد شد و فرناندز هم به عنوان هجومي ترين هافبک در پست شماره 10 به کار خود ادامه می دهد.

4-2-3-1

همچنين مي توان از اين ملي پوش برزيلي به راحتي در سيستم 1-3-2-4 استفاده کرد و يکي از دو جايگاه دفاعی خط هافبک را اشغال کند. مانند سيستم 3-3-4 فوق الذکر، اينجا هم فرد محتمل ترين گزينه براي پيوستن به او در پست شماره 6 ديگر خواهد بود.

با اين حال، با توجه به اينکه فرد براي تحميل خود به عنوان يک هافبک دفاعي تلاش کرده است، کاسميرو ممکن است به يک شريک جايگزين نياز داشته باشد. اما در حال حاضر فرد جايگاه خود را حفظ خواهد کرد.

اين باعث مي‌شود اريکسن و فرناندز براي پست هافبک هجومي با هم رقابت داشته باشند و به عنوان شماره 10 پشت مهاجم عمل کنند و وينگرها به اندازه سيستم3-3-4 موقعيت هجومي نخواهند داشت.

4-1-4-1

اگرچه تصور اينکه يونايتد به اندازه کافي شجاع باشد که سيستم 4-1-4-1 را در حال حاضر به کار گيرد، مطمئناً در فرم فعلي انتخاب مطمئني نيست، اما در طول زمان سيستمي است که کاسميرو مي تواند در صورت نياز اريک تن هاخ در آن حضور داشته باشد. او يک هافبک دفاعي باتجربه است و تمام ويژگي هاي لازم را دارد تا بتواند جلوي خط دفاعي تنها باشد.

فشار زيادي بر روي او وارد مي شود تا خط هافبک و دفاع عقب را در فرم خود نگه دارد، اما بازيکني با کيفيت و تجربه او بايد بتواند از عهده چنين مسئوليتي برآيد. اين رويکرد باعث مي‌شود يونايتد دو پست ديگر هافبک مياني را پر کند که هر دوي آنها هجومي هستند.

اين بدان معناست که اين سيستمي است که تن هاخ مي تواند از آن استفاده کند تا فرناندز و اريکسن را در برنامه هاي خود بگنجاند و دومي در نقشي آشناتر و پيشرفته تر بازي کند. اين همان چينشي است که زماني که مرد هلندي نياز بيشتري به ارائه بازي هجومي داشت، مي تواند ارزش آزمايش کردن را داشته باشد.

منبع: Manchester Evening News

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا معرفت
علیرضا معرفت
1 ماه قبل

امیدوارم روزی برسه که با حالت سوم مطمئن بازی کنیم.. واقعا رویای من همینه

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x