مقاله: بازیکنان اصلی منچستر یونایتد برای رویارویی با چلسی به استراحت نیاز دارند

به نظر می رسد در اینکه بین بازی با رئال سوسیداد و چلسی فقط چند روز فاصله وجود دارد، نکته مهمی نهفته است.

یونایتد فنز – داشتن بازی در پنج شنبه شب های لیگ اروپا برای انجام بازی در یکشنبه یا شنبه در لیگ برتر ایده آل نیست. یونایتد در سال های اخیر این ادعا را ثابت کرده است.

چلسی فرم خوبی دارد، در حال تعقیب ما در جدول لیگ برتر است و این یک مسابقه خارج از خانه در استمفوردبریج خواهد بود که چند روز بعد از بازی برگشت لیگ اروپا برابر رئال سوسیه داد برگزار می شود و اصلا ایده آل نیست.

بنابراین یکسره کردن کار سوسیداد در دیدار رفت یک اتفاق کاملاً عالی بود. برتری ۴-۰ یونایتد تا حدودی یک نتیجه غیرقابل بازگشت برای تیم اسپانیایی خواهد بود.

قبل از سفر به استمفوردبریج، اوله گونار سولشر می تواند به بازیکنان اصلی استراحت دهد و آنها را آماده نگه دارد.

این می تواند در یک مسابقه مهم لیگ برتر قابل توجه باشد. چلسی در رده چهارم قرار دارد و اکنون تنها چهار امتیاز با یونایتد فاصله دارد. کسب یک پیروزی می تواند فاصله را به هفت امتیاز برساند، اما قبول شکست آن را به یک امتیاز کاهش خواهد داد.

مزیت این پیروزی خارج از خانه مقابل سوسیه داد برای دیدار با برابر چلسی احساس می شود.

به کدام بازیکنان استراحت داده خواهد شد؟

داوید دخئا مثل همیشه در مسابقات حذفی استراحت خواهد کرد. این مورد می تواند برای لوک شاو نیز صادق باشد و شاید آرون ون بیساکا با حضور برندون ویلیامز پس از مدت ها استراحت کند.

حتی می توانیم آن شب را به کاپیتان هری مگوایر نیز مرخصی دهیم و به جای او اکسل توانزبه بازی را از ابتدا شروع کند. فرد یا اسکات مک تامینی احتمالاً می توانند با حضور نمانیا ماتیچ بیرون بنشینند، در حالی که برونو فرناندز نیز مطمئناً استراحت خواهد کرد.

به نظر می رسد مارکوس رشفورد در بعضی مواقع به استراحت نیاز دارد. این اتفاق سرانجام باید پنجشنبه شب آینده پیش از بازی چلسی رخ دهد.

این تئوری هیچ تضمینی برای موفقیت در برابر چلسی ارائه نمی دهد، اما یونایتد با طراوت بازیکنان خود و کاهش آسیب دیدگی برابر آبی های لندن بهتر نتیجه خواهد گرفت.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۳ دیدگاه

  1. چلسی با ساوتهمتون مساوی کرد فردا ببریم فاصله با چلسی میشه ۶ امتیاز برگشت با سوسیداد هم این ترکیب مناسبه هندرسون تلس ویلیامز بیلی ( لیندلوف) توانزبه ماتیچ فن دبیک ماتا جیمز ( دیالو) گریینوود مارسیال

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =