یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با ازدحام بازیکن در این منطقه از زمین رو به رو شوند.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ اکنون 8 بازیکن در پست های هجومی در اختیار دارند که آن ها را به یکی از قدرتمند ترین تیم های اروپا از این لحاظ تبدیل کرده است. این لیست شامل سانچو، کاوانی، فرناندز، گرینوود، راشفورد، مارسیال، آماد و جیمز است.

پلیستری از این جمع کنار گذاشته شده است چرا که سولشر بیش از این مدعی شد که او پس از گذراندن یک دوره ی قرضی نسبتا موفق در آلاوز، بار دیگر تیم را به صورت قرضی ترک خواهد کرد. اوله در بازی های پیش فصل به لی گرانت نیز 90 دقیقه فرصت بازی داده است و بنابراین بعید به نظر میرسد گل و پاس گل پلیستری در بازی های پیش فصل نظر سولشر را تغییر دهد.

جیمز یک جایگزین ارزان تر برای سانچو بود که دو فصل پیش جذب شد و هیچکسی در باشگاه جیمز را بازیکنی در سطح ترکیب اصلی نمیداند. البته ارزش کار او و انتقال از چمپیونشیپ به یکی از بزرگترین تیم های جزیره و مطرح کردن خود به عنوان یکی از بازیکنان پستی که از فقدان بازیکن کلیدی رنج میبرد شایان توجه است. پس از شروع رویایی جیمز، او به ندرت توانسته است عملکردی مشابه داشته باشد و مدیر اجرایی لیدز آنگس کینر به دنبال جذب اوست.

تابستان گذشته جیمز در روز های پایانی نقل و انتقالات پس از 10 دقیقه کمپ تمرینی تیم را ترک کرد که باعث ایجاد شایعات زیادی شد اما دلیل اصلی آن بیماری بود. عملکرد جیمز به اندازه ای خوب بوده است که هرگاه بخواهد از یونایتد جدا شود تیمی از لیگ جزیره خواهان جذب او باشد. سولشر قبل از بازی مقابل کیو پی آر تایید کرد که جیمز تنها یک نیمه بازی خواهد کرد و از عملکرد او کاملا مشخص بود که این اولین بازی جیمز در پیش فصل است.

خروج جیمز در دو نیمه حداقل مانع از این شد که عملکرد ضعیف او پس از اینکه یونایتد در 7 دقیقه سه گل دریافت کرد، عامل اصلی این اتفاق قلمداد شود. جیمز در طی نیمه ی اول عملکرد خوبی نداشت و یک حرکت سریع انجام داد که در نهایت سانتر او بسیار ضعیف بود. اما در هر عملکرد او برای به زحمت انداختن چارلی آستین کافی بود.

جیمز بین آن دسته از بازیکنان یونایتد است که آینده شان هنوز مشخص نیست. اگر بیلسا هنوز به او علاقه مند باشد و لیدز پیشنهادی اغواکننده برای انتقال قرضی او بفرستد، بعید به نظر میرسد که مورد موافقت قرار نگیرد.

جیمز 23 ساله از لحاظ تجربه برتری قابل توجهی بر آماد و پلیستری دارد و صرف نظر از زمان بازی همواره یکی از مهره های تیم ملی ولز بوده است.
تعداد حضور جیمز در ترکیب اصلی یونایتد در فصل گذشته بسیار کم بود و این نشان میدهد که خریدی که یونایتد آن را به عنوان یک سرمایه گذاری میدید، موفقیت مورد انتظار را نداشته است.

اسم لینگارد که در بازی قبلی گلزنی کرد نیز بین این 8 نفر دیده نمیشود. یونایتد هنوز درباره ی لینگارد تصمیم گیری نکرده است و خروج بازیکن یا بازیکنان دیگر از تیم نیز میتواند در سرنوشت وی تاثیر گذار باشد.

لینگارد بیشتر کریر خود را در پست هایی بازی کرده است که با توانایی های او ناسازگار است. معمولا سرمربیان مسئولیت بازی به عنوان بازیساز یا وینگر را به او واگذار میکنند، در حالی که هیچ یک از آن ها پست تخصصی او نیست. او در سیستم433 که سولشر قصد دارد از آن استفاده کند میتواند به عنوان یک هافبک دونده عملکرد خوبی داشته باشد. پوگبا و برونو دو بازی کناری در سیستم 3 هافبکه خواهند بود اما با وجود احتمال خروج پوگبا، هم بازی او در تیم جوانان یونایتد میتواند دوباره به ترکیب اصلی یونایتد بازگردد.

از نظرات رضایتمندانه ی سولشر درباره ی لینگارد میتوان فهمید که او به نگه داشتن لینگارد در تیم فکر میکند. جسی یکی از بازیکنانی است که عملکرد فردی مطلوبی در طول پیش فصل داشته اند و این یک معامله ی برد برد برای یونایتد است، چرا که عملکرد خوب او میتواند باعث حرکت رو به جلوی تیم شود و یا ارزش او را در صورت فروش بالا ببرد.

بازی مقابل کیو پی آر یک آزمون برای تصمیم گیری درباره ی آینده ی برخی بازیکنان بود که باید زودتر از این ها تکلیفشان مشخص میشد. یک ماه دیگر 7 سال از اولین بازی پریرا برای یونایتد می‌گذرد و هواداران یونایتد متعجب اند که او چرا و چگونه هنوز در باشگاه است.

به نظر نمی‌رسد مصدومیت تلس تغییری در برنامه های باشگاه برای قرض دادن ویلیامز ایجاد کند. توانزبه نیز در پست دفاع چپ کاملا سردرگم است و فقدان اعتماد به نفس نیز در او مشهود است، البته احتمال انتقال قرضی توانزبه نیز وجود دارد.

الانگا نیز مهاجمی توانمند است و گلزنی از سخت ترین موقعیت خود پس از خراب کردن موقعیت های ساده تر، مهر تاییدی بر این موضوع است. او میتواند مهره ای کلیدی برای هر تیم چمپیونشیپی باشد.

 

منبع: Manchester Evening News

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x