مقاله: آنتونی مارسیال به زودی فرصت های بازی خود را از دست خواهد داد

فرم نابه سامان اخیر مارسیال بسیاری از هوادران یونایتد را نا امید کرده است.

یونایتد فنز – آنتونی مارسیال اخیرا نمایش های نا امید کننده ای داشته و هواداران یونایتد انتقادات شدیدی از او کرده اند.

مارسیال دیشب یک عملکرد نا امیدکننده دیگر به نمایش گذاشت، به ویژه در نیمه اول که به سختی می توانستید او را در زمین پیدا کنید، باتوجه به اینکه او اکنون در پست مورد علاقه خودش هم بازی می کند.

تعویض او در نیمه دوم تعجب آور نبود، بیشتر این موضوع تعجب آور است که چرا آنقدر طول کشید تا او از بازی بیرون کشیده شود.

عملکرد او در هر بازی شبیه به هم است. به نظر می رسد زمان خیلی زیادی از ۲۳ گلی که او در فصل گذشته به ثمر رساند، می گذرد. در این فصل او در تمام رقابت ها فقط ۷ گل به ثمر رسانده و به شدت از فرم خوب خود دور شده است.

مارسیال در ۱۶ بازی اخیر خود برای یونایتد فقط دو گل به ثمر رسانده است. وی در این بازه سه گل برابر ساوتهمپتون به ثمر رسانده. این یک روند نگران کننده است که مارسیال نه تنها موفق به گلزنی نمی شود بلکه نمی تواند حتی خوب بازی کند.

او دیشب در طول نیمه دوم فقط یک شوت داشت که آن هم مستقیم به جایی فرستاده شد که کارل دارلو ایستاده بود. زمانی که مارسیال به عنوان یک تمام کننده خونسرد مقابل دروازه شناخته می شد، همین فصل گذشته بود.

او در داخل محوطه جریمه هیچ خونسردی ندارد و بازی ها را بدون ایجاد حتی یک مشکل برای مدافعان حریف پشت سر می گذارد. او در ۶۹ دقیقه حضورش مقابل نیوکاسل ۳۳ بار توپ را لمس کرد و در واقع خروجش از زمین باعث شد از بدبختی خارج شود.

آیا او می توانداوضاع را تغییر دهد؟

یک گل حیاتی می تواند اوضاع اسفناک مارسیال را تغییر دهد. فصل گذشته او در جریان پیروزی ۲-۰ در استمفوردبریج گلزنی کرد و شاید تکرار این اتفاق در دیدار روز دوشنبه او را از وضعیت فعلی نجات دهد.

یونایتد هفته آینده به مصاف چلسی می رود و به یک پیروزی احتیاج دارد تا اختلاف را با آبی پوشان لندنی به ۹ امتیاز برساند. بزرگترین مشکلی که برای مارسیال وجود دارد این است که اگر ادینسون کاوانی آماده باشد، احتمالاً او دوباره نیمکت نشین خواهد شد.

اوله مرتبا به مارسیال فرصت می دهد اما او از آنها استفاده نمی کند. در نهایت یک روز این اطمینان از بین خواهد رفت.

منبع: United In Focus

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

۲ دیدگاه

  1. شخصا خیلی دوسش دارم و میدونم ک دوباره ب روزای خوبش برمیگرده و اگر برگرده مثل پارسال ستون خط حمله مون میشه

  2. اگه یونایتد دفاع میخواد به نظرم یه دفاع استون ویلا داره موهای فری داره یعنی خوراک منچستره قلدر سرزن پابه توپ خوب خشن منچستر خیلی بچه مثبت داره باید یه یکی مثل ویدیچ داشته باشه به ضغیر وکبیر رحم نکنه تو دفاع چند بازی ازش دیدم خیلی خوبه مگوایر بیشتر شبیه فردینانده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =