یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: آلوارو فرناندز، یک دارایی با ارزش برای تیم زیر 23 سال

اکنون دومین پاس گل ارسال کننده ی تیم زیر 23 سال منچستر یونایتد، بازیکنی است که کارش را از تیم زیر 18 سال آغاز کرده است.

یونایتد فنز – آلوارو فرناندز اکنون با ثبت چهار پاس گل، پشت سر هانیبال مجبری با شش پاس گل قرار دارد. وی به طور چشمگیری هر چهار پاس گل خود را در چهار بازی اخیرش به ثبت رسانده است. او در حال نشان دادن ثبات بسیار بالای خود است.

نکته ی ماجرا اینجاست که آلوارو این عملکرد خیره کننده را در پست دفاع چپ به نمایش گذاشته است.

بازیکنی خاص

یونایتد در تابستان فرناندز را از رئال مادرید هایجک کرد و وی سریعا تاثیر خود را در تیم نشان داد. او در اولین بازی خود با تیم زیر هجده سال گل زد و با وجود اینکه فقط هفده سال داشت، به سرعت به تیم زیر بیست و سه سال منتقل شد.

فرناندز اکنون یازده بازی در این تیم انجام داده است و جای پای خود را به عنوان بازیکن ترکیب اصلی محکم کرده است. این مورد به خودی خود قابل ستایش است. توانایی تاثیرگذاری مداومش در حملات، او را به سطح جدیدی می رساند.

هر چهار پاس گل فرناندز به جو هگیل رسیده است. بهترین گلزن تیم زیر بیست و سه سال، قطعا سود زیادی از حضور جوان اسپانیایی در تیم می برد و این ارتباطی است که روزی می تواند در تیم اصلی نتیجه های خوبی به ارمغان بیاورد.

استعداد های آینده

یونایتد از عملکرد فرناندز در فصل اول حضورش در تیم خوشحال خواهد شد، زیرا وی تمامی انتظارات را کاملا براورده کرده است. منچستر یونایتد در ماه مارس مقابل تیم سابق فرناندز، رئال مادرید، در چهارچوب لیگ جوانان یوفا صف آرایی خواهد کرد و او مصمم خواهد بود تا نشان دهد تصمیم درستی برای آینده اش گرفته است.

فرناندز با روند فعلی خود، سال بعد همین موقع می تواند راه خود را برای رسیدن به تیم اصلی هموار کند. اما اگر بخواهیم محافظه کارانه پیش بینی کنیم، وی در فصل 2022/23 و زمانی که نوزده سال خواهد داشت، آماده ی بازی در تیم اصلی خواهد بود.

در آن زمان الکس تلس سی ساله خواهد شد و فرناندز می تواند جای وی را در ترکیب بگیرد. مدافع چپ، پستی است که یونایتد در آن عمق خوبی دارد و فرناندز نیز می تواند یک بخش کلیدی از آن باشد.

با ورود لوگان پای، بازیکن جوان انگلیسی، از ساندرلند در تابستان، رقیبی نیز برای فرناندز وجود خواهد داشت تا از توانایی هایش اطمینان حاصل شود.

آلوارو فرناندز کرراس؛ هرچه باید بدانید در یک نگاه

– رئال مادرید می خواست او بماند، اما وی ترجیح داد به منچستر یونایتد بپیوندد.

– منچستر سیتی نیز از علاقه مندان به جذب آلوارو بود، اما شیاطین سرخ آن ها را شکست دادند.

– آلوارو گفته است الگوی او ستاره ی رئال مادرید، مارسلو، است. او کار خود را در اولدترافورد و در تیم زیر 18 ساله ها شروع کرد.

منبع: UnitedinFocus

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x