مقاله: آزاد های جذاب! منچستر باز هم به سراغ بازیکنان رایگان می‌رود؟

با توجه به شرایط اقتصادی، ممکن است باز هم منچستر یونایتد به جذب بازیکنان رایگان علاقه مند باشد.

یونایتد فنز – جذب ادینسون کاوانی در اکتبر گذشته، نشان داد منچستر به جذب بازیکنان آزاد علاقه مند است. حالا چند گزینه در همین خصوص موجود است و ممکن است شیاطین سرخ باز هم دست به کار شوند.

بیشتر اوقات اد وودوارد در جذب هدف های اصلی منچستر ناکام است. این بدان معناست که گزینه های جانشین ارزان تر مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، اما گاهی این بازیکنان ارزش پیگیری را دارند.

علی رغم مشکلات اخیر کاوانی در مورد آمادگی بدنیش، او بارها در این فصل نظرات رو به خود جلب کرده است . داشتن یک ماشین گلزنی موفق از دهه ی گذشته، یک نعمت برای یونایتد به شمار می‌رود. گرچه ممکن است مدت حضور او در اولدترافورد کوتاه مدت باشد.

با توجه به تعداد هدف های یونایتد برای تقویت تیم، هزینه ی هنگفتی برای جذب آنها لازم است. در نتیجه پیگیری بازیکنان آزاد می تواند، تجارتی مفید برای این تیم به شمار رود. در این مقاله به بررسی شرایط سه بازیکن آزاد پرداخته شده که می توانند بسیاری از نیاز های اوله گنار سولشر را بر طرف کنند.

جیانلوئیجی دوناروما – آث میلان:

اعتقاد ها بر این است که دوناروما از ماندن در میلان استقبال می‌کند. با این حال هنوز توافقی در خصوص تمدید قرارداد او حاصل نشده است.

این گلر ۲۲ ساله، بیش از ۲۰۰ بار برای تیم میلانی به میدان رفته اما زمان حضورش در این باشگاه، می تواند به پایان نزدیک شده باشد. هنوز کاملا مشخص نیست جایگاه شمار یک یونایتد برای هندرسون است یا دخیا. با این حال همچنان ایده ی جذب یک گلر جدید رد نشده است.

دوناروما موکل مینو رایولا است. رابطه ی این سوپر ایجنت ایتالیایی و منچستر بر کسی پوشیده نیست. و این موضوع می تواند انتقال دوناروما به تئاتر رویاها را پیچیده کند.

سرخیو راموس – رئال مادرید:

راموس به یونایتد، انتقالی بود که می توانست در زمان های مختلف انجام شود. اما در حال حاضر شانس قوی‌ای وجود دارد که این بازیکن اسپانیایی در پایان فصل تیم مادریدی را ترک کند.

منچستر در تابستان به دنبال پارتنری مناسب برای مگوایر می‌گردد. راموس با توجه به داشتن تجربه، رهبری و ذهنیت برنده، می تواند گزینه ی بی نقصی برای شیاطین سرخ باشد. با این حال راموس به تازگی ۳۵ ساله شده و حقوق حال حاضرش (۳۱۲ هزار پوند در هفته) باعث می شود او به دومین بازیکن پر درآمد یونایتد تبدیل شود.

حالا اوله و مسئولان منچستر باید تصمیم بگیرند که به دنبال جذب یک گزینه ی موقت دیگر بروند یا روی بازیکن جوانی همچون ژول کونده سرمایه‌گذاری کنند.

سرخیو آگوئرو – منچستر سیتی:

کمترین چیزی که می تواند در خصوص این انتقال گفت، بحث برانگیز بودنش است. اما در نهایت و با توجه به علاقه ی ادینسون کاوانی به بازگشت به آمریکای جنوبی، جذب آگوئرو کاملا منطقی است.

آگوئرو به زودی ۳۳ ساله می شود. اما از آنجایی که مایل است به آقای گل تمام دوران های لیگ جزیره تبدیل شود، همچنان تشنه ی گلزنی است. اینکه او مایل است به دوران خود در سیتی خدشه ای وارد کند یا خیر، سوال بی جواب دیگری است. با این حال ایده ی ماندن او و خانواده‌اش در شهر منچستر، وسوسه کننده است.

بعد از ارلینگ هالند، آگوئرو شاید بهترین مهاجم هدف موجود در بازار است. سابقه و رکورد گلزنی قدرتمند او نشان از آن دارد که همچنان چیز های زیادی برای ارائه در سطوح بالا دارد.

منبع: Daily Express

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

بارسلونا علاقه منچستریونایتد برای ستاره تیمش را پیگیری میکند

انتقال او در تابستان میتواند انجام شود. ۰

۳ دیدگاه

  1. دقیقا، بین این سه نفر فقط حضور راموس بدون حاشیه و کمک کنندس.اگه دوناروما رو بگیرن باید هردوتا گلر رو بفروشن، آگوئرو هم که برای منچستر حاشیه س

    ۰
  2. آگوئرو ک منتفی بازیکن رقیبهدوناروما پستیه ک ما دقیقا در اون پست بازیکن لازم نداریمراموس پیر و حال بهم زن

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =