مقاله؛ نقش ارزشمند اودیون ایگالو در ترکیب منچستریونایتد
مقاله؛ نقش ارزشمند اودیون ایگالو در ترکیب منچستریونایتد

مقاله؛ نقش ارزشمند اودیون ایگالو در ترکیب منچستریونایتد

یونایتد فنز – اوله گنار سولشر وظیفه سختی برای چیدن ترکیب خود مقابل کریستال پالاس دارد. تساوی مقابل ساوتهمپتون حسی مانند شکست برای منچستر داشت و یونایتد برای قرارگیری در جمع ۴ تیم برتر انگلستان باید در دیدار مقابل پالاس پیروز شود. سولشر اصرار دارد که ترکیب او برای سفر به سلهرست پارک تحت الشعاع دیدار روز یکشنبه مقابل چلسی قرار نخواهد گرفت ولی قطعا او به فکر بازی مهم جام حذفی است. لوک شاو و برندون ویلیامز در دیدار مقابل ساوتهمپتون دچار مصدومیت شدند و وضعیت میسون گرینوود پس از تکل بد اوریل رومئو نامشخص است. 

 

این مصدومیت ها ممکن است ترکیب یونایتد را دستخوش تغییر کند و سولشر نیز بازیکنانی را روی نیمکت دارد که به دنبال فرصتی برای اثبات خود هستند. اودیون ایگالو یکی از این بازیکنان است و مقابل کریستال پالاس او فرصت دارد که بار دیگر به ما یادآوری کند که چرا یکی از بازیکنان مهم سولشر است. این مهاجم نیجریه ای به عنوان مهاجم ذخیره به باشگاه آمد و علیرغم شروع خوب، با بازگشت مارکوس رشفورد به میادین کمتر فرصت بازی پیدا کرده است. البته ایگالو اعتراضی به این مسئله ندارد و شاید شش ماه پیش حضور بر روی نیمکت منچستر هم برایش یک رویا به نظر می رسید.

 

روحیه تیمی یکی از مسائلی است که با حضور سولشر به تیم اضافه شده است و حتی مهاجم ذخیره هم از حضور در باشگاه خوشحال است. با حضور برونو فرناندز و پل پوگبا به عنوان هافبک طراح، هر مهاجمی دوست دارد که در خط حمله منچستر حضور داشته باشد و موفقیت ایگالو هم بیشتر نه به دلیل کیفیت بالا بلکه به دلیل نگرش حرفه ای او است. ۵ گل در ۱۴ مسابقه نشان دهنده این است که شما می توانید در هر لیگی مهاجم خوب پیدا کنید ولی چیزی که ایگالو را از بقیه مهاجمین با کیفیت لیگ برتر جدا می کند اخلاق حرفه ای او است. 

فیزیک بدنی مناسب ایگالو این فرصت را به منچستر می دهد که جلوی تیم هایی که فیزیکی بازی می کنند، بتواند از موقعیت های خود استفاده کند. همچنین از زمان حضور این مهاجم باتجربه نیجریه ای در تمرینات منچستر، میسون گرینوود نیز به طور پیوسته مشغول پیشرفت است. هر هفته نام جدیدی در رسانه ها به عنوان مهاجم مد نظر منچستر در فصل نقل و انتقالات شنیده می شود ولی با وجود ایگالو به عنوان مهاجم ذخیره، شاید منچستر از خرید مهاجم صرف نظر کند. قطعا ایگالو جذاب ترین اسم برای ترکیب منچستر نیست ولی او نشان داده که می تواند یکی از مهم ترین بازیکنان این تیم باشد.

 

منبع: Manchester Evening News 

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

مقاله: ۳ بازیکن برتر منچستر یونایتد برابر فولهام

بررسی عملکرد سه تن از برترین بایکنان یونایتد در دیدار شب گذشته. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =