مقاله؛ منچستریونایتد با چهار خرید جدید همچنان به فکر تقویت آکادمی خود می باشد
مقاله؛ منچستریونایتد با چهار خرید جدید همچنان به فکر تقویت آکادمی خود می باشد

مقاله؛ منچستریونایتد با چهار خرید جدید همچنان به فکر تقویت آکادمی خود می باشد

یونایتدفنز – یونایتد پس از انتصاب سولشر به عنوان سرمربی تیم، خود را برای موفقیت آماده کرده بود. منچستر به دنبال برگرداندن لبخند بر لب هواداران بود. سبک بازی هجومی آن ها و استفاده از بازیکنان آکادمی همگان را به یاد منچستر پر قدرت گذشته می اندازد. اوله گنار سولشر توجه زیادی به این مسئله داشته است و در هفته های اخیر با بردهای پر گل روند خوبی را داشته است. یونایتد با پیروز مقابل استون ویلا به اولین تیم تاریخ لیگ برتر تبدیل شد که سه بازی پی در پی با اختلاف سه گل یا بیشتر موفق به کسب پیروزی می شود. 

 

سولشر در ماه اکتبر گفته بود:

شما باید شجاع باشید. باید به تیم خود و بازیکنان جوانی که دارید اعتماد کنید. 

 

این مربی نروژی علاوه بر اینکه به جوانانی مانند میسون گرینوود و برندون ویلیامز بازی داده؛ در بخش نقل و انتقالات هم به این مسئله توجه زیادی کرده است. هاروی نویل آخرین بازیکنی است که این هفته یک قرارداد حرفه ای با باشگاه امضا کرده است. تاهیت چانگ، گرینوود، ویلیامز، جیمز گارنر، ایتان لیرد و دیلان لویت بازیکنانی هستند که در ۱۸ ماه گذشته قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرده اند. با نزدیک شدن به پنجره تابستانی، شاهد هستیم که یونایتد با خرید ۴ بازیکن دیگر تاکید خود را بر سرمایه گذاری بر روی آکادمی نشان داده است.

 

ایزاک هانسن آرون اولین بازی بازیکن نروژی است که پس از سولشر وارد باشگاه می شود. مارک خورادو نیز با ذهنیتی قوی  از بارسلونا به منچستر خواهد آمد. رادک ویتک و جو هاگیل هم از جمله کسانی هستند که به زودی به تیم های پایه اضافه خواهند شد. یونایتد هفت سال است که قهرمان لیگ برتر نشده و این مسئله تنها به دلیل تصمیم کوتاه مدت اشتباه نبوده بلکه قطع ارتباط بین آکادمی و تیم اصلی باشگاه تاثیر زیادی بر این امر داشته است. در حال حاضر تمامی رده های سنی منچستر شرایط خوبی دارند و این مسئله به ستارگان جوان کمک می کند که راحت تر به رده های بالاتر برسند.

قطعا تمرکز سولشر بر روی خرید برای تیم اصلی خواهد بود ولی جذب ۴ بازیکن جدید در آکادمی نشان دهنده تعهد او برای ساختن منچستری قدرتمند برای سال های آینده خواهد بود.

 

منبع: Manchester Evening News 

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

باشگاه هایی از لیگ یک و چمپیونزشیپ در پی جذب لویت و منگی

تیم های به دنبال خرید قرضی دیلان لویت و تدن منگی میباشند. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =