مقاله؛ برنامه منچستر برای تقویت تیم خود در نقل و انتقالات
مقاله؛ برنامه منچستر برای تقویت تیم خود در نقل و انتقالات

مقاله؛ برنامه منچستر برای تقویت تیم خود در نقل و انتقالات

یونایتد فنز – اوله گنار سولشر باور دارد که منچستر می تواند با چند خرید جدید و استفاده از بازیکنان آکادمی به خوبی تیم خود را تقویت کند. پنجره نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر در روز دوشنبه باز می شود و اگر منچستر بتواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند، خرید های خود را راحت تر انجام خواهد داد. یونایتد سانچو و گریلیش را به عنوان اهداف هجومی خود زیر نظر دارد و باشگاه در صورت کسب سهمیه پول بیشتری خرج می کند.

 

سولشر می خواهد بازیکنانی همچون کریس اسمالینگ، مارکوس روخو، فیل جونز، جسی لینگارد و الکسیس سانچز را از تیم خود خارج کند. او هم اکنون اتان لیرد و تدن منگی ۱۸ ساله را به تیم اصلی راه داده است. سولشر در این باره گفت:

دو بازی تا پایان فصل باقی مانده و ما به صورت بی وقفه مشغول بازی هستیم. ما از این مسئله لذت می بریم. بیشتر بازیکنان شانس فرصت بازی داشتند و بیشتر آن ها خوب عمل کردند. من از ترکیب تیم راضی هستم. ما زمانی که مصدوم نداشتیم تقریبا با یک ترکیب ثابت بازی کردیم و خیلی هم خوب بودیم ولی باشگاه همیشه به دنبال ارتقا بازیکنان آکادمی و خرید بازیکنان جدید است. بهتر است در این مورد بعد از پایان فصل صحبت کنیم.

آرزو های یونایتد برای فتح یک جام داخلی با شکست مقابل چلسی در نیمه نهایی جام حذفی بر باد رفت. البته منچستر می تواند با قهرمانی در لیگ اروپا فاتح یک جام شود. سولشر برای انتخاب ترکیب خود مقابل چلسی مورد هجوم انتقاد های زیادی قرار گرفت. او در این باره اظهار کرد:

ما می توانیم بعد از پایان لیگ و لیگ اروپا در مورد عملکرد خود قضاوت کنیم. ببینیم از نقطه شروع تا نقطه پایان فصل چقدر پیشرفت و رشد را تجربه کردیم. قطعا شما در یونایتد دوست دارید که فاتح جام ها شوید. وقتی به نیمه نهایی می رسید تنها یک گام دیگر تا فینال فاصله دارید. متاسفانه ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.

 

منبع: Manchester Evening News 

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

مقاله: سه استعداد شاغل در لیگ پرتغال که منچستر یونایتد باید آنها را تحت نظر بگیرد

موفقیت فرناندز و تلس در یونایتد نشان دهنده ی پتانسیل بالای لیگ پرتغال است. ۰

۹ دیدگاه

 1. بازم هرچی باشه سومیم حتی اگه با لستر مساوی هم بکنیم سهمیه مال ماس ولی امید وارم ببریم بالا تر از چلسی صعود کنیم

  ۰
 2. من نمیدونم دوستان چرا با یه مساوی یا شکست این همه جبهه می گیرن و لعن و نفرین می کنن و به اوله می تازن و بازیکن ها رو فحش می گیرن ، از اون ور با یه برد پر گل کلی به به و چه چه میکنن و به اوله میگن میراث دار فرگی و فرگی عصر جدید و بازیکن ها رو رو سرتون حلوا حلوا می کنین و مگوایر میشه فردیناند جدید و گرینوود یه نابغه و … چه خبرتونه ؟ بازی همینه . یه روز برد یه روز باخت . حالا خوبه تو نیم فصل دوم تو لیگ آمار خیلی خوبی داریم ، الان هم که سوم هستیم دیگه مشکل چیه ؟ بازیکن ها خسته هستن این رو قشنگ میشه تو بازیشون دید ، دست اوله هم برا ترکیب بسته هست شما ببین همین بازی آخر نیمکت کی بود ؟ بازیکن به شدت نیاز داریم همه هم میدونن ، تو خرید و بنجل زدایی اوله تا اینجا عالی بوده در این شکی نیست از این به بعدش هم عالی خواهد بود . پوگبا و مارسیال و بقیه بازیکن ها با اومدن اوله احیا شدن باز در این شکی نیست . اوله کارش تا اینجا عالی بوده چه از طریق لیگ بریم چمپیون چه نریم اوله تا اینجا عملکرد خوبی داشته . من تنها ایرادی که می تونم بهش بگیرم اینه که بازی با چلسی باید ذخیره ها رو بازی میداد تا اصلی ها استراحت کنن ولی خب اون یه گوشه چشمی به جام حذفی داشت می بردیم فینال بودیم ، حالا نبردیم مهم نیست . از لیگ هم سهمیه نگیریم که بعید می دونم ما هنوز لیگ اروپا رو داریم و این هم در نظر داشته باشین چلسی یه بازی خیلی سخت داره که ولور میاد برا برد چون اون هم نمیخواد لیگ اروپا رو از دست بده و حتی ممکنه چلسی به چمپیون نرسه . اینقدر بیخود با یه برد و باخت نظرتون رو هی عوض نکنین . تیم رو دور افتاده و کم کم همه چی درست میشه

  ۰
 3. شاید بعضی دوستان جبهه بگیرن

  ولی من مطمئنم بهترین تغییر،عوض شدن سولسشره،اصلا مرد بازیهای بزرگ نیست

  ۰
 4. اوله هیچ تاکتیکی ، روبرو تیمی که بسته بازی میکنه نداره ، سردرگم بازی میکنه، روبرو تیمی که از تو زمین خودمون دفاع میکنه و تحت فشارمون میذاره سریع توپ رو لو میدن مثل همین وستهام ،یا وقتی توپ دست ماست تو زمین حریف باید همون جا فشار بیاریم توپ رو پس بگیریم ولی هیچ برنامه ای نداره، فقط تاکتیک زد حمله رو خوب بلده، جوون گراییش خیلی خوبه ولی فقط جوون گرایی واسه بردن جام کافی نیست مربی باید بدونه روبرو هر تیمی چطور بازی کنه و چه تاکتیکی به کار میاد

  ۰
 5. فکر میکنم خوشبین ترین طرفدارهم وقتی اوله کارشو رو نیمکت شروع کرد انتظار نداشت با این بازیکنا تیم خودشو توجمع ۴تا تیم بالای جدول برسونه.،علاوه براین چندتابازیکن جوون خوب ازتیمهای پایه به تیم اصلی آورده که آخریش همین تدن منگی هست که واقعا دفاع وسط خوبیه که مطمئنم یه روز جزوبهترین دفاع وسطهای دنیا میشه.
  ازاینا گذشته اوله با دست خالی تونست تیم رو بالای جدول برسونه،وقتی سانچو،گریلیش،دفاع وسط ودفاع چپ جذب کردیم با این بازیکنااگرنتیجه نگرفت اونموقع میشه انتقاد کرد ازش.

  ۰
 6. آقای یونایتد ،، معذرت میخوام کدوم دست خالی!!؟!مورینیو هم همین بازیکنا رو داشت رکورد ۲۵ بازی بدون باخت داشته تازه نه مگوایر داشت نه ون بیساکا
  اوله بدنیست ولی عالی هم نیست میتونه تو رده سنی پایینتر بازیکنای خوبی آماده کنه ، منچستر اگه میخواد قهرمان بشه باید مربی با دانشی بیاره که تاکتیکای زیادی بدونه.

  ۰
 7. سلام به همه یونایتدی ها
  فقط یک کلمه میتونم بگم بهترین عملکرد یونایتد در نقل و اتقلات فقط وفقط جناب فرناندز بوده.
  اولش خیلی به مگوایر اومد داشتم ولی الان گند زده تو تیم.
  دخیا عالی بود ولی الان با یک پشتوانه خوب ویک حقوق گرم ونرم به توپ ها میگه بفرمایین تو دروازه!!.
  ون بیساکا بدک بازی نمیکنه خوبه
  یک نکته اینکه مارسیال مفت خوره راشفورد اونجوری تعریفی نیست و ما فعلا چشم امیدمون به گرینوود هست که الحق عالی بازی میکنه.
  یونایتد باید تو فصل بعدی نقل و انتقلات یک دفاع چپ و وسط(کولیبالی از ناپولی)
  یک نوک خوب مثل هری کین یا کاوانی
  یک هافبک بازیساز
  البته امیداورم سولسشر خوب کار کنه چون واقعا سینوسیه وضعیتش

  ۰
 8. بهترین انتقال تا اینجا برونو فرناندز بوده ک عملکرد عالی داشته ولی اگر واقعا جسی لینگارد و فیل جونز رو ک عملا کارایی ندارند بتونه رد کنه خیلی عالی میشه

  ۰
 9. فرگوسن کبیر تو چشم مایی،خیلی هم نظرت محترم
  اما یادت نره بعد رفتن سرالکس کبیر وقبل اومدن اوله،فن خال و مورینیو رونیمکت نشستن وحتی جام هم کسب کردن ولی آخرفصل طرفدارها به اندازه الان ازنتیجه عملکرد تیم راضی نبودن.
  کافیه خریدهای مورینیو وفن خال روبا خریدهای اوله مقایسه کنی..؟!
  اگرطرفدارها این فصل از عملکرد اوله راضی وامیدوار به تکرار وبازگشت روزهای طلایی یونایتدسرالکس کبیر هستن بخاطر اینه که تفکرسولشر دقیقا طبق فلسفه باشگاه یونایتده ومثل سرالکس در جذب بازیکن عمل میکنه،از بازیکنهای آکادمی درتیم اصلی استفاده کرده که واقعا جواب داده واین فصل هم تدن منگی رو برا دفاع وسط به تیم اصلی میاره که مطمئنم باوجودسن کمش میتونه یک زوج رویایی با مگوایردرست کنه.
  درکل همینکه طبق معیارهای سرالکس وباشگاه عمل میکنه عالیه.کاری که مورینیو حتی آشنا باهاش نبود چه برسه به انجامش…

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =