مصدوم و پرحاشیه: عثمان دمبله در لیست منچستر!
مصدوم و پرحاشیه: عثمان دمبله در لیست منچستر!

مصدوم و پرحاشیه: عثمان دمبله در لیست منچستر!

یونایتد فنز – شیاطین سرخ به دنبال خرید یک وینگر هستند و اولویت اصلی آن ها جیدون سانچو می باشد. با این وجود دورتموند اعلام کرد که رقمی پایین تر از ۱۰۸ میلیون پوند را قبول نخواهد کرد و به نظر می رسد که سانچو در این تابستان به فروش نخواهد رفت به همین دلیل منچستر باید نگاهی به گزینه های دیگر داشته باشد.

 

عثمان دمبله یکی از گزینه های منچستر است. منابع اسپانیایی مدعی شدند که بارسلونا به پیشنهادات برای جذب دمبله گوش خواهد داد. بارسا می خواهد مقدار زیادی از پولی که ۳ سال پیش به دورتموند داد را جبران کند و به همین دلیل به پیشنهادات بالاتر از ۸۰ میلیون پوند پاسخ مثبت خواهند داد. بارسلونا معتقد است که با توجه به شرایط ناشی از ویروس کرونا همچین مبلغی منطقی است و حتی معامله قرضی همراه با بند خرید اجباری را نیز قبول می کند.

 

عثمان دمبله از ماه نوامبر تا به امروز تمامی مسابقات را به دلیل مصدومیت از دست داده است. این بازیکن فرانسوی در فصل اخیر لالیگا تنها ۵ مسابقه انجام داد.

 

منبع: Sport   

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

منچستریونایتد درخواست گنجاندن بند خرید در معامله جسی لینگارد را رد کرده است

گزارش شده که درخواست وستهم یونایتد مبنی بر قرار دادن بند خرید در قرارداد قرضی …

۲ دیدگاه

  1. دمبله ، تراوره ، زاها ، کیه زا ، کومان ، اینایی که لینک میشن همگی وینگر wide forward هستن ، که از این وینگرا تو تیم ریخته راشفورد ، جیمز ، گرینوود و حتی مارسیال ، اینا بازیکن فضان
    تیم احتیاج به وینگر wide playmaker داره .
    وینگر بازیساز مثل دنیل اولمو ، سانچو ، فران تورس ، زیاش ، برناردو سیلوا

    ۰
  2. خریدن این بالای چهل یا پنجاه حماقت محضه و شدیدا ریسکی

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفت =