پنج شنبه , اسفند ۳ ۱۳۹۶
خانه / بازیکنان / مصدومیت جدی زلاتان باعث نزدیک شدن بلوتی به درهای الدترافورد

مصدومیت جدی زلاتان باعث نزدیک شدن بلوتی به درهای الدترافورد

مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ بسیار جدی تر از حد انتظار است و همین باعث نگرانی سران باشگاه و مورینیو شده است.

یونایتد فنز- فصل اول حضور زلاتان در فوتبال انگلیس با مصدومیت شدید در ماه آپریل ۲۰۱۷ از ناحیه ی زانو همراه بود که باعث دوری هفت ماهه ی او در میادین شد. پس از آن، مهاجم ۳۶ ساله ی سوئدی با برگشت پیش از موعد خود در ماه نوامبر باعث شگفتی دکتر ها شد. ولی پس از ۶ بازی مصدومیت دوباره به سراغ او آمد و باعث دوری یک ماهه ی او از میادین شد. مورینیو مصدومیت زلاتان را بسیار جدی عنوان کرده است و این نگرانی سران باشگاه شده و گفته میشود آنها به دنبال گزینه های برای جایگزینی او هستند.

طبق گزارش Yahoo sport منچستریونایتد ۳ استراتژی متفاوت برای جایگزینی او دارد. اولین گزینه انتقال بلوتی است که گفته میشود در صدر لیست گزینه های شیاطین سرخ قرار دارد. در فصل جاری بلوتی در ۲۱ بازی ۷ گل برای تیم باشگاهی و ملی خود به ثمر رسانده است.

گزینه ی بعدی بازی دادن مارسیال و راشفورد به عنوان مهاجم هدف است و در این صورت پول ذخیره شده برای جذب بازیکن در پست های دیگر استفاده خواهد شد، برای مثال به منظور خرید لوکاس مورا وینگر پاریسن ژرمن. گزینه ی سوم پیدا کردن یک مهاجم جوان است که نقش مهاجم سایه و فضا ساز را برای لوکاکو ایفا کند. این موضوع میتواند باعث شود که مورینیو مهاجمی را داشته باشد که آن را با سبک بازی مورد علاقه ی خود وقف دهد. البته تمامی این موارد بستگی به میزان بودجه ی شیاطین سرخ برای خرید بازیکن دارد.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

استعدادیاب یونایتد بازی میشل سری را تماشا کرد

منچستریونایتد همچنان میشل سری را تحت نظر دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *