خانه / بازیکنان / مصدومیت جدی زلاتان باعث نزدیک شدن بلوتی به درهای الدترافورد

مصدومیت جدی زلاتان باعث نزدیک شدن بلوتی به درهای الدترافورد

مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ بسیار جدی تر از حد انتظار است و همین باعث نگرانی سران باشگاه و مورینیو شده است.

یونایتد فنز- فصل اول حضور زلاتان در فوتبال انگلیس با مصدومیت شدید در ماه آپریل ۲۰۱۷ از ناحیه ی زانو همراه بود که باعث دوری هفت ماهه ی او در میادین شد. پس از آن، مهاجم ۳۶ ساله ی سوئدی با برگشت پیش از موعد خود در ماه نوامبر باعث شگفتی دکتر ها شد. ولی پس از ۶ بازی مصدومیت دوباره به سراغ او آمد و باعث دوری یک ماهه ی او از میادین شد. مورینیو مصدومیت زلاتان را بسیار جدی عنوان کرده است و این نگرانی سران باشگاه شده و گفته میشود آنها به دنبال گزینه های برای جایگزینی او هستند.

طبق گزارش Yahoo sport منچستریونایتد ۳ استراتژی متفاوت برای جایگزینی او دارد. اولین گزینه انتقال بلوتی است که گفته میشود در صدر لیست گزینه های شیاطین سرخ قرار دارد. در فصل جاری بلوتی در ۲۱ بازی ۷ گل برای تیم باشگاهی و ملی خود به ثمر رسانده است.

گزینه ی بعدی بازی دادن مارسیال و راشفورد به عنوان مهاجم هدف است و در این صورت پول ذخیره شده برای جذب بازیکن در پست های دیگر استفاده خواهد شد، برای مثال به منظور خرید لوکاس مورا وینگر پاریسن ژرمن. گزینه ی سوم پیدا کردن یک مهاجم جوان است که نقش مهاجم سایه و فضا ساز را برای لوکاکو ایفا کند. این موضوع میتواند باعث شود که مورینیو مهاجمی را داشته باشد که آن را با سبک بازی مورد علاقه ی خود وقف دهد. البته تمامی این موارد بستگی به میزان بودجه ی شیاطین سرخ برای خرید بازیکن دارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *