مصاحبه ی مفصل اوله گنار سولشر با اسکای اسپورتس پیش از دیدار برایتون
مصاحبه ی مفصل اوله گنار سولشر با اسکای اسپورتس پیش از دیدار برایتون

مصاحبه ی مفصل اوله گنار سولشر با اسکای اسپورتس پیش از دیدار برایتون

یونایتد فنز – اوله گنار سولشر پس از کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از بازی مقابل برایتون، مصاحبه ی مفصلی با Sky Sports انجام داده و در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرده است.

 

اهمیت آنتونی مارسیال برای یونایتد:

او معمولا با لبخندی بر لب بازی می‌کند. آنتونی فصل بسیار خوبی را گذراند. حضور او برای ما بسیار مهم بود و در طول دو ماه مصدومیت او ما این اهمیت را حس کردیم و مقطع دشواری را پشت سر گذاشتیم. مارسیال می‌داند که به او اطمینان داریم. می‌داند که با او مدارا خواهیم کرد و به همکاری با او ادامه خواهیم داد.

 

کمک ایگالو به مهاجم فرانسوی:

مارسیال بازیکن خوبی است اما باید خودش را در موقعیت های بهتری قرار دهد. او در زمینه جای گیری در محوطه جریمه حریف پیشرفت کرده و ما تمرین های تمام کنندگی بسیاری با او انجام می‌دهیم. همیشه این را می‌دانستیم که او بازیکن باکیفیتی است. اودین شماره ۹ باتجربه ای است. او از ابتدای دوران حرفه ای اش در این پست بازی کرده اما آنتونی بیشتر وینگر بوده است. در زمین تمرین اودین به مارسیال کمک می‌کند و آنتونی از یک مهاجم مرکزی باتجربه مطالب زیادی یاد می‌گیرد.

 

بیشتر در خصوص مارسیال:

این اولین فصلی است که مارسیال به طور کلی در پست شماره ۹ بازی می‌کند. او باید این شماره را به تن می‌کرد و در مرکز توجهات قرار می‌گرفت. وقتی برای منچستریونایتد بازی می کنید، این کار آسانی نیست اما آنتونی می‌داند که به او اعتماد داریم. به گمانم مارسیال می داند که خواهان تداوم پیشرفت او هستیم. همیشه بازیکنانی داخل و خارج از باشگاه هستند که تمایل دارند به عنوان مهاجم اصلی منچستر یونایتد به میدان بروند و این خود باعث به وجود آمدن فشاری همیشگی می شود.

برونو و پوگبا کار را برای مهاجمین راحت تر می کنند:

مهاجمین می دانند که بازیکنانی در خط هافبک وجود دارند که می توانند در بدترین شرایط ممکن موقعیت گلزنی خلق کنند. برونو می تواند در کمترین فضا موقعیت گلزنی خلق کند و پوگبا نیز همینطور، هر دو بازیکنانی خلاق با کیفیت های فردی خاص هستند. مهاجم هدف بودن در مقابل این دو هافبک بسیار لذت بخش است. خود من به شخصه این موضوع را هنگامی که با اسکولز، ورون، بکهام و گیگز بازی می کردم حس کرده ام.

 

چیدمان خط هافبک:

به نظر من‌ میتوانیم ترکیب های مختلفی را به کار بریم. برونو در تمامی پست های خط هافبک به میدان رفته است و پوگبا نیز همینطور و علاوه بر این اسکات، فرد و ماتیچ نیز در دسترس هستند و این موضوع انتخاب بازیکن را برای من سخت می کند. همه بازیکنان پیرو هدفی خاص تلاش می کنند. آگاه هستم اگر به بازی خوب خود و پیشرفت ادامه دهیم می توانیم بازیکنان خوب را جذب کنیم و همه می دانند یونایتد در بازه ای دوباره شروع به کسب جام خواهد کرد.

 

وضعیت تمدید قرارداد آنخل گومز:

شما می توانید از خود آنخل گومز بپرسید چرا قرارداد خود را تمدید نکرده است. او انسان خوبی است و مشاورانی دارد، اگر قرارداد خود را تمدید نکند برای او آرزوی موفقیت کرده و ادامه حرفه فوتبالی وی را زیر نظر خواهم‌ گرفت.

رقابت در یونایتد:

شما باید در یونایتد رقابت کنید. اگر گمان کنید که بازی کردن در هر مسابقه حق مسلم شماست، عملکرد خوبی دارید و دنبال بازیکنی برای جایگزینی شما نیستیم در باشگاه اشتباهی حضور دارید. خود من سالیان بسیار به عنوان مهاجم در این تیم بوده ام و با این حال شرینگهام، یورک، نیستلروی و رونی به تیم پیوستند. دائما باید در حال پیشرفت باشید و اگر این اتفاق رخ ندهد شاید مجبور باشیم سراغ گزینه های دیگر برای پست شما برویم.

 

خرید مهاجم جدید:

به مهاجمین خود اعتماد دارم و آن ها نیز می دانند من بهترین ها را برای آن ها می خواهم اما همچنان می دانند که باید در راستای منافع تیم و باشگاه تصمیم هایی را بگیرم. همه مهاجمین در بازه هایی مسئولیت پذیری خود را نشان داده اند و از همه آن ها راضی هستم. باید حس اعتماد بنفس را به مهاجمین خود القا می کردیم. بدین صورت شما می توانید به سطحی بالاتر برسید. به نظر من هر سه آن ها طی فصل جاری پیشرفت خوبی داشته اند اما می توانند بهتر هم شوند.

 

زمان جدایی لوکاکو فرا رسیده بود:

دادن فرصت بازی به بازیکنان فعلی هیچ فشاری روی من ایجاد نمی کند زیرا تصمیمی را که فکر می کردم پیرو منافع باشگاه است را اتخاذ کرده ام. اودیون به ما در امر گلزنی کمک شایانی کرده است، لوکاکو گلزن قهاری است اما زمانش فرا رسیده بود تا دنباله رو آرزوهای دیگر خود باشد.

 

ادامه ی روند شکست ناپذیری در بازی های آینده:

تمام تیم های یونایتد سوای ترکیب خود باید در هر بازی با تفکر برد حاضر شود. جواب کوتاه من به سوال شما مبنی بر این که آیا می توانیم بدون شکست ادامه دهیم یا خیر، مثبت است اما جواب بلند این است که ادامه این روند با مسائل مختلفی مرتبط است. در حال حاضر روی هر بازی به صورت جداگانه متمرکز هستیم. می دانیم هر دو یا سه روز یک بازی داریم و به همین دلیل به تک تک بازیکنان تیم نیاز داریم، هر بازیکن نقشی برای ایفا دارد و در حال حاضر از روند فعلی راضی هستیم.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =